Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Nowe twarze :) - czyli powiedz coś o sobie
drozda
Zapraszam do napisania o sobie kilku zdań tak nowych jak i tych będących już na forum użytkowników. Nie ma tu żadnego przymusu, pisz tyle ile chcesz ujawnić Wink2 Unikniemy w ten sposób bałaganu :)

To może zacznę od siebie (Pfft). Jeżeli chodzi o AZ to związałem się z nią jakieś 1,5 roku temu. Patrząc z perspektywy czasu mam nadzieję, że ten związek wyszedł jej na dobre Wink2

Gry przygodowe polubiłem jeszcze w tamtym tysiącleciu i jak do tej pory mi nie przeszło :) O ulubionych może pisać nie będę bo jest od tego specjalny wątek... To chyba na początek wystarczy, jeżeli ktoś chce wiedzieć więcej to zapraszam do redaktorskiej ankiety w AZ50 :)
Hmm... jestem gdzieś tam :browar

Hardcore
Ehemmmm jestem trochę nieśmiały ale się wypowiem Grin

Związałem się z AZ gdzieś ponad rok temu . Moją pierwszą recką wysłaną do AZ było Freedom Fighters. Od tamtego czasu staram się pisać jak najwięcej i ogólnie tworzyć AZ.
Uwielbiam muze metalową, ostatnio trochę gotyku, chodź lubie także reggae, bluesa itp. Zależy od humoru. Co tam jeszcze, lubie anime i mange ale jestem wybredny pod tym względem. Uwielbiam grać w gry. Prygodówki bardzo lubie chociaż wole typowe TPP jak Bloodrayne czy Max Payne czy jeszcze Gta. No to chyba tyle.
Faust do Diabła - Chwilo Chwilo Trwaj

Eggz Eye
Ja nawet nie pamiętam kiedy się związałem z Adventure Zone. Jedyne co pamiętam to to, że zaczęłem od recki Chłopaki nie płaczą. Lubię słuchać gangsta rapu i uwielbiam Star Wars, a zwłaszcza pełnego Mocy Yodę. Kocham również rodziców i gry przygodowe.
To tyle. Moje życie jak na razie jest bardzo krótkie. Lol
img48.imageshack.us/img48/3410/images2xb.jpg

HAKU
A ja jestem HAKU z Ustronia Pfft Ostatnimi czasy fan j-muzy, lubie tez kino azjatyckie, ladne japoneczki i chyba ogolnie wszystko co zwiazane z japonia :) Kiedys grywalem duzo na pc (najczesciej w przygodowki Pfft ) a jeszcze wiecej na PSX... teraz juz tak nie grywam bo za nardzo nie mam skad
zalatwic gierek... i nawet mi sie bardzo nie chce... Ale jakbym mial jakas fajna przygodowke to bym sobie zagral :)

Znalazlem sie tu poprzez masowa korespondencje bo kiedys dawno temu zrobilem grafe do jednego numeru AZ (swoja droga badziewna grafe ale czego sie spodziewac jak nie mialem weny i na szybko musiala byc Pfft )
Pisarz ze mnie marny ale moge sie przydac w inny sposob wiec jak co dajcie znac Pfft
wsi.edu.pl/~lacelpa/lying_sig.png

Kosmiboy
No to ja może coś powiem bo nowy jestem 8). A wiec jestem z Końskich 50 km od Kielc. No i mam na ile Jacek a nazwisko...eeee. A zresztą po co wam to? Na forum zarejstrowałem sie bo zdażało mi się że zagrałem w jakąś przygodówke i mi się spodobałą (np Stilll Life,Frenhiet dobrze napisane ?? Pfft). Z regóły nie gram w przygodówki bo są dla mnie zatrudne te zagadki i wogóle. Za to w większości gra w skradanki i gry akcji. Lubie muzyke i sport Grin. A na forum sie zarejestrowałem bo słyszałem że to nie tylko dla maniaków przygodówek...
pozdrawiam 8)
Huk strzału? A może to dudnienie krwi?Rana spływa czerwienią... i oczy zasnute mgłą, nieruchome. Dotyk stali nie daje ukojenia. Pistolet ciąży nadal w mojej dłoni...

drozda
To dobrze trafiłeś, bo nie koniecznie trzeba być maniakiem przygodówek żeby dobrze czuć się na tym forum :)

Ps. Still Life i Fahrenheit Wink2

Hardcore
Kosmiboy ale skąd wiedziałeś o naszym forum?
Telewizja,Prasa,Internet,Biedronka?
Jakie źródła ? Grin
Faust do Diabła - Chwilo Chwilo Trwaj

AleX Under
Lol, nazywam się Jan. Tandetne imię, jedno z najgorszych, jakie słyszałem. Mam 14 lat i ciągle głos przedmutacjowy (argh!!!), śladowe owłosienie na nogach, większe na głowie. Nie golę się. A z resztą co was to obchodzi :mrgreen:

Swój pierwszy kontakt z AZ miałem... a cholera go tam wie, kiedy. Ale sposobało mi się i dołączyłem do grona (po długim czasie). Pomysłodawca i wykonawca Adventure Ring-Rings. Ciekawe, czy ktoś z was to jeszcze pamięta :) Po sześciu wydaniach porzuciłem to, bo i tak mało kto ma w dzisiejszych czasach komy z kompozytorem, a jak już umie odczytać cokolwiek z tych dziwnych hierglifów, które tam wypisywałem, to równie dobrze może sam komponować, bo 3/4 trudności ma już za sobą. Nie wspominając już o tym, że na niektórych komach dźwięki były oznaczane nutami, a ja z nut byłem w podstawówce uczniem jedynkowo - dwójkowym. W gimnazjum na szczęście nie ma nut, w drugiej klasie nie ma nawet muzyki :) Ale nawet to dobrze, mam gwarantowaną zeń piątkę pod koniec trzeciej klasy Pfft

Pzdr
"Nie pytaj się, co moderator może zrobić dla ciebie, tylko o to, co ty możesz zrobić dla moderatora".

Kosmiboy
Hmm dowiedziałem sie nie z prasy ani telewizji tylko od pewnego ziomka co tu jest zalogowany a mianowiće Qbrexa (pozdro) :wink: A i sorki za te pomyłki Grin
pozdrawiam 8)
Huk strzału? A może to dudnienie krwi?Rana spływa czerwienią... i oczy zasnute mgłą, nieruchome. Dotyk stali nie daje ukojenia. Pistolet ciąży nadal w mojej dłoni...

daz
A jaaaaaaa....... nie jestem zakrecony, to raz:> Powazny czlowiek ze mnie, dorosly od czasu jakiegosPfft W AZ nie chwalac sie jestem chyba najdluzesz z Was tu wszystkich (17 numer?), co nie znaczy, ze dzieki temu napisalem wiecej tekstow czy cos:) W przygodowki gralem jak mialem wiecej czasu i przede wszystkim mialem jakies fajne gierki. Teraz nie mam ani tego ani tego. Zreszta niewazne:) Wiecej grzechow?
wszyscy spiewaja, wszyscy klaszcza w dlonie
img509.imageshack.us/img509/3741/avat7xv.jpg

AleX Under
daz napisał:
A jaaaaaaa....... nie jestem zakrecony, to raz:> Powazny czlowiek ze mnie, dorosly od czasu jakiegosPfft W AZ nie chwalac sie jestem chyba najdluzesz z Was tu wszystkich (17 numer?),

Pamietam - wówczas pod xywą Daziek czy Dazio :) Czemu zmieniłeś? Pfft Chociaż... na twoim miejscu też bym zmienił :mrgreen:
"Nie pytaj się, co moderator może zrobić dla ciebie, tylko o to, co ty możesz zrobić dla moderatora".

HAKU
Zmienil bo dorosly juz jest Pfft
wsi.edu.pl/~lacelpa/lying_sig.png

Qler.pl
A kim ja jestem? Jestem stary i zgrzybialy - a nawet starszy (stazem) od Daza. Sam objalem stanowisko od Foretha, ktory objal stanowisko od Corran Horna (kto to jescze pamieta?). I tak ciagnalem AZetke. Dodam, ze bylem autorem pierwszej rewolucyjnej (choc nierewelacyjnej) grafy, ktora pozniej sluzyla za szablon do pozostalych numerow. Pisalem rowniez recenzje z roznym skutkiem, przewaznie byly one na poziomie nizszych stanow srednich - talentu redaktorskiego bylem raczej pozbawiony, ale w sumie czrpalem z tego satysfakcje. Wiekszosc z Was zapewne zachodzi w glowe kim jestem, ale prawda jest taka, ze przed drozda rowniez istnialo AZ.
Piosenka chomikow: dibddididididu diddadididu dibiribidibu didadidididu

Moze Was to zdziwi, ale ostatnia przygodowka, ktora wywarla na mnie wrazenie bylo Black Mirror

drozda
Qler.pl napisał:
Wiekszosc z Was zapewne zachodzi w glowe kim jestem, ale prawda jest taka, ze przed drozda rowniez istnialo AZ.

Oj istniało, a dowód tutaj :)

qbrex
Miło tak powspominać...
Jeszcze pamiętam jak interent kosztował KUPĘ kasy, a ja z niecierpliwością czekałem na nowe CDA i na AZ.
To były piękne czasy...
Poszukujemy osób chętnych do współtworzenia Adventure Zone, każda pomoc będzie mile widziana. Zainteresowanych proszę o kontakt przez PW lub e-mail.

krówka
A ja ? Ja jestem krówka co robi "muuuuu" Grin. Z AZ w zasadzie nie mam nic wspólnego..... a jestem tu bo ... bo .. bo ?! hmm :-)

Daz- a Ty skromny jesteś Pfft

daz
---------- 19:19 22.12.2005 ----------

Odydoz napisał:

Pamietam - wówczas pod xywą Daziek czy Dazio :) Czemu zmieniłeś? Pfft Chociaż... na twoim miejscu też bym zmienił :mrgreen:

Sam sobie odpowiedzialesPfft

---------- 19:22 ----------

krówka napisała:
Daz- a Ty skromny jesteś Pfft

Heh, ja? Zawsze!:>
wszyscy spiewaja, wszyscy klaszcza w dlonie
img509.imageshack.us/img509/3741/avat7xv.jpg

AleX Under
Heh, witam, miło mi, że moja reklama odnosła skutki. :) Mam nadzieję, ze będziesz dobrym userem i gratuluję pomyslowej xywki (jakby nie patrzeć, 3 jest jakby odbicem E, może nie dokładnym, ale co tam :)

A swoją droga, nie zauważyłem, byś nim został. Heh, musze to forum częściej odwiedzać :)

mendosa
Z małym poślizgiem, ale się przedstawię :) (dopiero dzisiaj znalazłem ten temat). Nazywam się Pablo Mendosa, a na imię mam Pablo :) . Grywam głównie w przygodówki, z rzadka w sneakery (Nolf2, Thief2). Swego czasu amatorsko zajmowałem się muzyką (gitara basowa, gitara niebasowa, instrumenty nieperkusyjne, trochę modów na Amidze, potem na PC pod DOS'em), ale mi przeszło gdy po awarii HDD utraciłem wszystkie wyczyszczone sample i kilka nowych modów, zacząłem więc grać w gierki Grin , i tak już zostało. Trafiłem do Was z innego forum, bo zaciekawił mnie komentarz tamtejszego Moderatora pod adresem Odydoza Grin . Witam Wszystkich!!

SpokoWap
To ja tez sie przedstawie, co mi tam : 8) Na imię mi Piotr, a moja ksywa to SpokoWap. Tworzę parę stron wap-owych Grin Kocham grać w przygodówki. Mam ich już niemal 2 setki (same oryginałki :o ) a graczem jestem od 7 lat :) Oprócz grania czytam książki (King, Koontz itp), oglądam filmy, uczę się i takie tam :) Dobrze, że powstała ta strona Grin Zawsze musiałem czekać cały miesiąc na kolejne AZ z płytki CDA a teraz mogę tu codziennie zaglądać Grin
Obecnie grane: Dragon Lore [1995] [CRYO]

Przejdź do forum: