Zobacz temat

Adventure Zone - Przygodówki od A do Z » Help! Jak to przejść, jak uruchomić? » Help - Tytuły od T do Z
Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
problem z Tunguską
balbina
Grin Dzięki kajamira Boszbugi doprowadzą mnie do rozpaczy
Kochajcie czarownice...

drozda
balbina napisał/a:
bugi doprowadzą mnie do rozpaczy

Próbowałaś instalować łatkę na grę? Co prawda w opisie zmian autorzy nic nie wspominają o poprawie trafiających ci się 'robaczków', ale może warto spróbować?

Pobrać możesz go spod tego adresu ( 241MB ). Sam nie testowałem, gdyż nie mam jeszcze gry, ale wyczytałem iż dzięki niemu pojawia się np. alternatywne zakończenie :).
Hmm... jestem gdzieś tam :browar

balbina
łatkę właśnie pobieram -trochę to potrwa,bo taki mam internetWink2 ale częstość występowania bugów już mnie męczy:mad: w końcu gra nie była tania.Do tej pory oprócz Gilberta Goodmata nie zdarzyło mi się to w żadnej grze, a grałam w wiele... kajamiro! ratuj - daleko nie zaszłam - w jaskini Nina oczywiście nie widzi kamienia przy wodospadzie:@
Kochajcie czarownice...

kajamira
już Ci wysyłam save
powodzenia i do spotkania jeszcze innych bugów :twisted:

balbina
Dzięki niezawodna kajamiroPfft
Kochajcie czarownice...

telipinus
Zwracam sie o pomoc.
W lokacji w Moskwie zrobilem wszystko fajnie do momentu wyjscia po drabince z kanalow... i Zonk! Nic nie widac nic nie slychac. O so chozi?
Pewnie jakis bug czy co?
"Nie podoba się to nie słuchaj, a kłamać nie przeszkadzaj" K. Jeskow

marcin4168
gra ma wiele błędów najlepiej ściąg pare savów!!!:twisted:

EDIT: ściąg to się używa w szkole. Z internetu można co najwyżej coś ściągnąć. Poza tym sam w sobie post jest bezsensowny. Skoro nie możesz pomóc, to przynajmniej nie przeszkadzaj // mertruve
Edytowane przez mertruve dnia 02.01.2008 11:58

mendosa
Byłbym za tym, aby moderatorzy nie dopisywali się w postach użytkowników. Zgoda - sam to przerabiałem, ale lepiej chyba jednak napisać odrębny post. Tzn. - nie jest to żaden nakaz, żadne prawo, w każdej chwili możecie mnie przegłosować.
mendosa=The Real Mendosa=Pablo the Real Mendosa=PtRM

10.01.2010 - wracam do Swojego Wymiaru, ponieważ nigdy nie popierałem i nie będę popierał żadnej formy indoktrynacji.

mertruve
Dobrze, ale po co robić dodatkowy spam, skoro można coś dopisać. Przecież nie jest to obraźliwe, raczej w formie ostrzeżenia. Równie dobrze mógłbym taki post usunąć, bo szczerze mówiąc do tego się nadaje, ale wolę tego nie robić, bo to ograniczenie i używanie "władzy". No, ale ok - będę pisać osobny post.

telipinus
ok, Panowie...fajnie, wszystko rozumiem, ale...prosze o pomoc; [dzieki za info o 'sciaganiu' Wink2] bo a noz cos razem wymyslicie, a nie sie przekrzykiwac :)

Kami
telipinus napisał:
W lokacji w Moskwie zrobilem wszystko fajnie do momentu wyjscia po drabince z kanalow... i Zonk! Nic nie widac nic nie slychac. O so chozi?

Jeśli to bug to Ci nie pomogę, ale jeśli nie to (o ile pamięć mnie nie myli Wink2 ):
sprawdz kabiny i pogadaj z maszynistą, a następnie udaj się w głąb pomieszczenia.

telipinus
Kami17 napisał/a:
sprawdz kabiny i pogadaj z maszynistą

to pewnie chodzi o jakis pociag, ja zadnego pociagu nie widzialem, bo jestem 'dopiero' pewnie przed ta lokacja; nie moge sie wydostac z kanalow, jesli takie wyjscie sie pojawia kilkakrotnie to sory za zmyle :)
Edytowane przez telipinus dnia 06.01.2008 14:56

mendosa
Telipinus -> podeślij mi zapis gry tuż przed wejściem na te drabinkę, zainstaluję grę i coś poniucham :) .

10.01.2010 - wracam do Swojego Wymiaru, ponieważ nigdy nie popierałem i nie będę popierał żadnej formy indoktrynacji.

Kami
telipinus napisał:
to pewnie chodzi o jakis pociag, ja zadnego pociagu nie widzialem, bo jestem 'dopiero' pewnie przed ta lokacja; nie moge sie wydostac z kanalow, jesli takie wyjscie sie pojawia kilkakrotnie to sory za zmyle :)

Nie chodziło mi o pociąg, ale mniejsza z tym, bo myślałam, że już wyszedłeś z kanałów. Zmyliło mnie 'do momentu wyjścia po drabince z kanałów' Wink2 Prawdopodobnie jesteś w pierwszej lokacji w kanałach -
są tam drzwi, które musisz otworzyć... nie pamiętam już jak to się robiło, ale musisz użyć czegoś co już masz przy sobie

Mogłabym to sprawdzić gdyby qbrex wreszcie oddał mi Tunguskę. Bosz

telipinus
no to jestem tam gdzie mowisz i zrobilem to o co ci chodzi; mianowicie uzylem lewarka na ciezko otwierajacych sie drzwiach i jestem w srodku, nie wiem za chiny ludowe jak wejsc na gore, skoro wkolo tyle rur a nic podniesc nie moge. Jestem w trakcie rozwiazywania tego z menosa, wiec moze cos poradzi. Pozdro

Kami
A, no i wreszcie się rozumiemy :) ten fragment pamiętam - bo jakże mogłabym go zapomnieć Wink2
kiedy pozbędziesz się pracownika przy kanałach zabierasz barierkę i z prętami idziesz do żołnierza za rogiem, gzie tak manipulujesz rozmową, aby popisał się przed Tobą swoją siłą i wygiął pręty, które później umieszczasz w drabinie

telipinus
to dzieki Kami, zobacze czy potwierdzi sie to z info mendosy :) na razie; poza tym dowiedzialem o co chodzi z hostowaniem plikow :) jakis zacofany jestem Pleased
Edytowane przez telipinus dnia 08.01.2008 11:26

mendosa
telipinus --> Kami ma rację, właśnie to sprawdziłem, zatem zastosuj się do tego co napisała, a będzie dobrze :) .

telipinus
Dziekuje za pomoc, zadzialalo; obym mial tylko tyle czasu aby szybko ja przejsc to by bylo juz zupelnie super. Pozdro mendosa i Kami17

kamiko
"Tylko w serii SuperSeller 2 całkowicie odmienne zakończenia zabawy!"

Dobrze, a co zrobić, aby obejrzeć te drugie?

Przejdź do forum: