Zobacz temat

Adventure Zone - Przygodówki od A do Z » Help! Jak to przejść, jak uruchomić? » Help - Tytuły od T do Z
Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
problem z Tunguską
Kami
Po instalacji nie chce się uruchomić. Pojawia się okno z komunikatem: "Wystąpił problem z aplikacją Tunguska.exe i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty." Miał koś podobny problem? Mój komputer wymagania spełnia. W sumie nie wiem co się dzieje Confused
Edytowane przez Kami dnia 06.05.2011 20:54

Mroczny
Mam taki sam problem chyba nic nie da się na to poradzić.Zobacz tutaj http://www.advent...ead_id=332
Edytowane przez Mroczny dnia 17.11.2006 21:44

Kami
Jezu, co się ze mną dzieje. Już nawet nie pamiętam, że powstał taki temat, a przecież czytałam go kilka dni temu. Ach, ciężkie jest życie grafika Wink2 wybacz mendosa, że tak zupełnie bezsensu założyłam temat, bądź miły i go skasuj.

mertruve
Kami weź Tunguskę i idź do znajomych, tam spróbuj odpalić. Jeżeli komukolwiek pójdzie, to zobacz konfigurację windowsa i postaraj się odtworzyć taką samą. Być może pomożeWink2

Ester
Przy pierwszym uruhomieniu Tunguska prawdopodobnie instaluje jakieś stery/update'y. Są one niepodpisane cyfrowo - możliwe, że system blokuje ich instalację.
Fianna 4ever || TLJ 4ever || AZ 4ever :)

Byle do 14 lipca... Bosz (znów czekam SuperBad )

Zebius
Taka mała prośba, jak ktoś pisze, że ma problem z uruchomieniem gry itp., to mógłby też podać szczegóły swojego sprzętu, system operacyjny... Bo tak to jest tylko zgadywanie w ciemno, co może być tego przyczyną.

Na stronie Cenegi są porady dotyczące Tunguski oraz patch do ściągnięcia (ja grałem tylko w demo bez żadnych problemów):
http://cenega.pl/...yp=2&Lit=T

Ostatnio ukończyłem: Penumbra: Czarna Plaga, Penumra: Requiem, Mass Effect
Aktualnie gram: Age of Conan

Mroczny
Zebius napisał:
Na stronie Cenegi są porady dotyczące Tunguski oraz patch do ściągnięcia (ja grałem tylko w demo bez żadnych problemów):
http://cenega.pl/...yp=2&Lit=T

Nie wiesz przypadkiem, czy ten patch działa na demo??

Zebius
Mroczny napisał/a:
Nie wiesz przypadkiem, czy ten patch działa na demo??

Wątpię, instalator patcha wykryje, że nie masz zainstalowanej gry i po ptokach.
Ostatnio ukończyłem: Penumbra: Czarna Plaga, Penumra: Requiem, Mass Effect
Aktualnie gram: Age of Conan

Kami
Udało mi się odpalić Tunguskę :grin okazało się, że problem leżał w braku najnowszego sterownika do karty dźwiękowej. Proponuję Ci Mroczny aktualizację sterowników i reinstal Tunguski :) powinno pomóc

balbina
Mam inny problem z Tunguską- dotarłam do szpitala ,mam do dyspozycji parę bohaterów, facetem stoję za plecami strażnika na piętrze(pod drzwiami uwięzionej ), kobieta złapała w pułapkę szczura i nie mogę go wziąć - ONA GO NIE WIDZI !!! Co jest? :o

mendosa
Spoiler :: Pokaż

Szczura trzeba przekazać Maksowi, ale Nina chyba robi to "samoczynnie", więc sprawdź czy Max ma zwierzaka w inwentarzu.

Edytowane przez Kami dnia 06.05.2011 20:55
mendosa=The Real Mendosa=Pablo the Real Mendosa=PtRM

10.01.2010 - wracam do Swojego Wymiaru, ponieważ nigdy nie popierałem i nie będę popierał żadnej formy indoktrynacji.

balbina
W inwentarzu faceta nie mam szczura:-( do tego miejsca szło jak burza bez potrzeby sprawdzania w solucji. Utknęłam,więc zajrzałam do solucji- niby wszystko w porządku, a szczura nie ma:-?

kajamira
wiem ,że było trochę bugów- podobno patch miał to załatwić - jeśli chodzi o tego nieszczęsnego szczura- wiele osób miało problemy - ściągały save
jeśli masz kłopoty i nadal nie możesz dać sobie rady ze szczurem - radzę - ściągnij save

balbina
kajamira napisał/a:
wiem ,że było trochę bugów- podobno patch miał to załatwić - jeśli chodzi o tego nieszczęsnego szczura- wiele osób miało problemy - ściągały save
jeśli masz kłopoty i nadal nie możesz dać sobie rady ze szczurem - radzę - ściągnij save

Niestety nie mam skąd ściągnąć ,ale skoro gra jest oryginalna, wysłałam e-mail do Cenegi i owszem sprawa będzie załatwiona pozytywniePfft

kajamira
jeśli chcesz grać nadal ( szybko i nie czekać nie wiadomo jak długo na Cenegę ) ) - podaj mi Twój adres mailowy- wyślę Ci save - tuż po szczurze

balbina
kajamira napisał/a:
jeśli chcesz grać nadal ( szybko i nie czekać nie wiadomo jak długo na Cenegę ) ) - podaj mi Twój adres mailowy- wyślę Ci save - tuż po szczurze

wysłałam Ci adres, czekam na saveGrin dziękiPfft

balbina
Mam już szczura :super dzięki kajamiraGrin

kajamira
przyjemnej gry Lol do napotkania następnego buga :twisted:

balbina
kajamira napisał/a:
przyjemnej gry Lol do napotkania następnego buga :twisted:

I właśnie napotkałam:@ Jestem niespotykanie spokojnym człowiekiem,ale zaczynam się denerwować:-? Tym razem Maks "nie widzi" zasłony w komnacie irlandzkiego zamku :-( Coś mi się tam otwiera, bo "ubieram"posąg, ale nie mogę wejść za zasłonę:mad: Pomocy:cry:

kajamira
już wysyłam save
do spotkania się z następnym bugiem- bo go jeszcze spotkasz :twisted:

Przejdź do forum: