Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Adventure Zone 70
Kami
:shock2: Ej, spadówa. Ja już jestem zatrudniona przy zmywaniu AZ-owych garów. Mert, jak sam pójdziesz to nic się nie stanie, bozia nóżki dała i przy okazji wywal śmieci Wink2

mertruve
hehehehe:) Okay moja droga, okay. Wybacz, że próbowałem nakłonić na spacerSweet

Kami
Bosz Na spacer? A co, mam z Tobą skoczyć po te bułki?

mertruve
Nie. to byłby spacer jednoosobowySweet Ale skoro wolisz iść ze mną, to czemu nie:)

Kami
Wyciągasz mnie na jednoosobowy spacer? Jak potrzebna Ci wola chata to wystarczy zapytać...

mendosa
Tak, czyli jednak "najstarszy" musi zorganizować żarcie Wink2 . Właśnie zamówiłem pizze ... w Rimini :) . A gary nie pomyte, śmieci nie wywalone, Kami z Mertem sobie spacerują (chata wolna), więc "nowym" muszę zająć się ja.

Procedura jest obecnie taka : teksty podsyłane do mnie umieszczam online, ale na razie zastanawiam się, czy wrzucać recenzję Fahrenheita, bo myślę, że czytelnicy powinni najpierw zapoznać się z AZ 70. I myślę też, że te zagadki, które podesłałeś Ester - można by robić to na forum, i nie wrzucać do działu artykuły, tak byłoby chyba lepiej - nie sądzicie?

BTW - dzięki za wytrwałość, myślałem, że już odpuściłeś. Niestety moje ograniczone uprawnienia administracyjne nie pozwoliły na naprawę problemów związanych z Twoim profilem, co zmusiło Cię do rejestracji nowego konta użytkownika. Heh, mam nadzieję, że Drozda wróci na początku grudnia, bo jakby tak nas zostawił ... czarno widzę rozwój strony, zwłaszcza, że czasu będę miał zdecydowanie mniej - no i trochę wypalony już jestem.
mendosa=The Real Mendosa=Pablo the Real Mendosa=PtRM

10.01.2010 - wracam do Swojego Wymiaru, ponieważ nigdy nie popierałem i nie będę popierał żadnej formy indoktrynacji.

Ester
mendosa napisał/a:
I myślę też, że te zagadki, które podesłałeś Ester - można by robić to na forum, i nie wrzucać do działu artykuły, tak byłoby chyba lepiej - nie sądzicie?

Tak byłoby najlepiej. :) W związku w tym wysyłać Ci każdy artykuł mailem, czy będziesz je brał z forum?
W pierwszym tekscie wykasuj fragment "Najnowsze AOLe są zawsze na stronie (...) . Tam też możecie zamieszczać rozwiązania." - jest nieaktualny i chyba nieznyt zgodny z "prawami wyłączności". Wink2
mendosa napisał/a:
(...) bo myślę, że czytelnicy powinni najpierw zapoznać się z AZ 70.

Heh, no ja już się zapoznałem, ale nie wiem, jak inni. Wink2
mendosa napisał/a:
BTW - dzięki za wytrwałość, myślałem, że już odpuściłeś.

Należę do ludzi, którzy nigdy nie odpuszczają i czasem się to przydaje, a czasem nie. Wink2 No właśnie, co z tym pierwszym AOLem?? Grin Zamieszczamy, czy nie? Pfft
mendosa napisał/a:
Niestety moje ograniczone uprawnienia administracyjne nie pozwoliły na naprawę problemów związanych z Twoim profilem, co zmusiło Cię do rejestracji nowego konta użytkownika.

Spoko, i tak chciałem teraz założyć nowe ze względu na nick.Wink2
mendosa napisał/a:
Heh, mam nadzieję, że Drozda wróci na początku grudnia, bo jakby tak nas zostawił ... czarno widzę rozwój strony, zwłaszcza, że czasu będę miał zdecydowanie mniej - no i trochę wypalony już jestem.

Też mam taką nadzieję, ale mam też pewność, że AZ nie zginie. Wink2 5 lat tradycji jednak swoje robi. :) A Drozda na pewno wkrótce się pojawi - jak nie dziś, to jutro. Wink2
Fianna 4ever || TLJ 4ever || AZ 4ever :)

Byle do 14 lipca... Bosz (znów czekam SuperBad )

mendosa
Wymyśliłem tak: należałoby założyć nowy dział na forum i tam bawić się w te "przygodówki textowe". Tylko znów kłania się brak uprawnień ... a może ktoś ma inny pomysł? No bo w jakim dziale to umieścić? Myślałem o Konkursy. Chyba, że tymczasowo zrobimy to w dziale Różności. I w sumie sam możesz to tam poumieszczać Ester, każdą zagadkę jako osobny temat.

10.01.2010 - wracam do Swojego Wymiaru, ponieważ nigdy nie popierałem i nie będę popierał żadnej formy indoktrynacji.

Kami
Gary pomyję jak będzie co myć, czyli po jedzeniu. A jak pizze zamówiłeś to nie będzie raczej nic do zmywania... (chyba, że Wy jecie na talerzach). Mert musi tylko wywalić śmieci :)

A spacerek... co prawda chodziliśmy w odległości jakiś 270 km ale i tak było miło Wink2

Umieśćmy te AOLe w Różnościach, jak pojawi się drozda to zrobi nowy dział.

Ester
Ok, to Daddy Mendosa odpisz na PW i już zamieszczam. Wink2

To ja pieska wyprowadzę. Wink2 A na ten spacer trzeba było mnie wziąć, bliżej jestem. Grin

W kąciku też będzie? (Z tego co pamiętam, to Qbrex się zgodził.) Wstępów na online nie zamieszczać, czy owszem?
Edytowane przez Ester dnia 19.11.2006 14:37

Kami
Ester napisał:
A na ten spacer trzeba było mnie wziąć, bliżej jestem. :grin

Ty też z Wrocka? :)

Ester napisał:
W kąciku też będzie?

W kąciku będą prace wyróżnione

Ester
I tak i nie. :)

Tzn., że będzie AOL, a pod tym najlepsze prace, tak? Czyli po staremu? :)

Kami
Eeee, no najprawdopodobniej tak właśnie będzie

Ester napisał:
I tak i nie. :)

Znaczy, że żyjesz w dwóch światach? Wink2

mertruve
na granicy jawy i snu xD Kami - zaproś mnie do Wrocławia to przyjadęPfft Mam mnóstwo znajomych na studiach, więc problemu ze spaniem pewnie nie będzieSuperBad A śmieci już wyrzucone!

Kami
Na granicy jawy i snu to ja żyję jak zbliża się deadline Wink2 Hłe, hłe, może za rok...

mertruve
To był zart! Ech za serio traktujesz. I tak bym nie wpadłPfft Wrocław nie dla mnieSweet

mendosa
mertruve napisał:
Wrocław nie dla mnieSweet

Nie byłbym tego taki pewien ...

mertruve
Mylisz się:) Kraków, bo tutaj są pomysły na wyciągnięcie ręki.

mendosa
Sugerujesz, że Kami powinna się przeprowadzić do Krakowa?

EDIT

Miałem sobie darować osobiste "wycieczki", a tu taka wtopa Knebel . Powinienem to usunąć, bo nie każdy rozumie aż tak chore poczucie humoru. Ale nie usunę. Na razie. Żart - to żart Wink2 .

EDIT

Edytowane przez mendosa dnia 19.11.2006 19:19

Kami
A jakbym Cię Mert na serio zaprosiła, to byś propozycję odrzucił? Tak w ogóle to jakiej odpowiedzi z mojej strony się spodziewałeś?

:nie: Ja się nie zgadzam, moje miasto jest opanowane przez krasnoludki :) chociażby to jest symbolem kreatywności Wrocławian. W Krakowie nie macie takich bajerów.

Przejdź do forum: