Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Adventure Zone 70
mendosa
Mimo, iż numer się jeszcze nie ukazał, postanowiłem wrzucić texty z niego online. Taka mała "rewolucja" :cyclop: .

Na początku kilku textów pojawia się ostrzeżenie następującej treści:

UWAGA! Ten text uniknął interwencji korektorskich!
mendosa

Cóż ono oznacza? Otóż każdy, kto wyłapie jakikolwiek błąd (ortografia, gramatyka, stylistyka, logika, formatowanie textu), może go skomentować w ... komentarzach Wink2 , które uaktywniłem, obsługuje się je podobnie, jak te pod nowinkami. Skądinąd - zapraszam do wyrażania opinii na temat wszystkich artykułów na forum.

Davero --> miałem spore problemy ze sformatowaniem textu tak, aby obrazki były na swoich miejscach, więc nie ma ich w ogóle, sorry. Może w przyszłości to dopracuję. No i przełożyłem ocenę na koniec artykułu, zgodnie z tym :

qbrex we wstępniaku AZ64 napisał:
Ostatnio, między redaktorami Adventure Zone wybuchła dość burzliwa dyskusja na temat skali ocen. W końcu z wielu propozycji wybrałem jedną, autorstwa mendosy:

1. Pisząc "standardowe" recenzje, dzielić będziemy teksty na następujące kategorie : Wstęp, Fabuła, Zagadki, Grafika, Muzyka, Interfejs, i jeżeli zajdzie taka potrzeba : Polonizacja; podawać je w wyżej wymienionej kolejności, na końcu każdej wystawiając naszą własną ocenę danego elementu gry (w skali od 1 do 10, rzecz jasna - Wstępu to nie dotyczy), będziemy w nich dawać omawianym tytułom oceny zbiorcze (pod koniec, robiąc Podsumowanie, również w skali od 1 do 10). Wymagania Sprzętowe oraz ewentualny komentarz, przeczytacie na samym końcu, po wymienieniu Firm Odpowiedzialnych za konkretny produkt.

2. Jeśli zaś któryś z redaktorów uzna, iż nie ma ochoty na ocenianie gry, ocen dawać nie będzie, ani zbiorczych, ani cząstkowych, zaznaczający na początku i na końcu tekstu, iż nie jest to recenzja "standardowa"; podział na kategorie i ich kolejność będą wówczas "losowe" i niekonsekwentne (przykładem na taką recenzję, jest tekst opisujący Najdłuższą Podróż autorstwa Black Predator-a).

Inna sprawa, że nikt (no, poza mną - jeno ja ostatnio nie piszę żadnych recek) się do tego nie stosuje :@ .

Kami --> daj znać, czy dotarł do ciebie spis, sam w sobie nie jest on taki ważny, bo artykuły już są na stronie, ale w załączniku dodałem screeny do Still Life, a dlatego pytam przez forum, że dziwne rzeczy mi się ostatnio ze skrzynką dzieją, i chociaż wysyłałem to do ciebie dwa razy, nie mam potwierdzeń wysłania wiadomości.
Edytowane przez mendosa dnia 08.10.2006 23:37
mendosa=The Real Mendosa=Pablo the Real Mendosa=PtRM

10.01.2010 - wracam do Swojego Wymiaru, ponieważ nigdy nie popierałem i nie będę popierał żadnej formy indoktrynacji.

Black Predator
Mendosa, odnalazlem jeden z moich "zaginionych" tekstow.
Podesle Ci go jutro......
"Obejrzyjcie swe dłonie i twarze, są czerwone od Boga krwi,
Zastnanówcie się, co zrobiliście, czy naprawdę Go zabiliście?"

mendosa
Black Predatorze --> wysyłaj, będę wdzięczny :browar .

10.01.2010 - wracam do Swojego Wymiaru, ponieważ nigdy nie popierałem i nie będę popierał żadnej formy indoktrynacji.

Hardcore
a gdzie w AZ 70 mój tekst Beyond Good & Evil?
Faust do Diabła - Chwilo Chwilo Trwaj

Black Predator
Mendoso - poszlo!

Hardcorze, zycze szybkiego i pozytywnego rozwiazania kwestii Twego tekstu :)
"Obejrzyjcie swe dłonie i twarze, są czerwone od Boga krwi,
Zastnanówcie się, co zrobiliście, czy naprawdę Go zabiliście?"

Kami
Nie martw się Hardcore Wink2 w weekend robiłam grafikę do BG&E, więc na pewno będzie.

Hardcore
oki sorki, ale zawsze wole załatwiać sprawy od razu niż potem mieć jakieś niepotrzebne pretensje

Hardcore
Ludzie jest poważny błąd w tekstach , recenzja Total Overdose nie jest moja ! owszem fajny teskt ale to nie ja go napisałem. proszę o poprawienie aby autor nie poczuł się urażony.

Kami
autorem TO jest qbrex :)

mendosa
Poprawiłem ten mój fatalny błąd z autorstwem Total Overdose ... ja się już chyba starzeję, musicie poszukać jakiegoś młodszego Edytora Wink2 .

Hardcore --> twój text jest tylko u qbrexa, możesz podesłać go do mnie, wrzucę na stronę.

Black Predator --> dotarło, zapewne jutro rano będzie już na stronie.

mendosa
AZ 70 jest już online! ! ! Szczegółowe informacje znajdziecie tutaj.

Ester
No dobra, a gdzie te parę tekstów ode mnie? Bubu Ok, wiem, że tylko Qbrex je miał, a i nic się nie stanie, jak sobie poczekam. Wink2 Pozwolę sobie natomiast zachować anonimowość i BŁAGAM! - jak ktoś się skuma, kim jestem, to niech nie mówi publicznie. Grin Powiem tylko, że nie ma mnie w "aktualny skład Adventure Zone" (c). Wink2

Mam nadzieję, że mnie źle nie zrozumiecie ani nie weźmiecie mi za złe tej "anonimowości" (jak Qbrex wróci, to wsio się wyjaśni Wink2 ). :) Pozdrawiam całą Redakcję. :)
Fianna 4ever || TLJ 4ever || AZ 4ever :)

Byle do 14 lipca... Bosz (znów czekam SuperBad )

mertruve
Jeżeli teksty miał tylko Qbrex to mogą się jeszcze długo nie pojawić. Coś nam naczelny wsiąkł i musimy sobie radzić sami. Może prześlesz je raz jeszcze, tym razem do Mendosy?:)

Ester
No to chyba muszę się jednak "ujawnić". Grin Jednak trudno się ukryć w sieci. Grin Pamiętasz mnie jeszcze? http://www.adventure-zone.info/fusion/forum/viewthread.php?forum_id=12&thread_id=313&rowstart=0 Tylko mnie nie bij! Grin Pomyśl, ile czasu siedziałem cicho i nie marudziłem! Grin Ok, to nie offtopic. Wink2

Co do tekstów, to zrobiłem tak, jak mówiłem, tzn. wziąłem się za AOL. Są już 3 części... O właśnie! Jak chcecie je poczytać, to zapraszam tutaj: http://www.fianna...m.php?f=30. Ale może lepiej będzie, jak założę osobny topic, widziałem coś podobnego o Helpie (i oczywiście wtrąciłem swoje 5 groszy Wink2 ). A jutro poprawię/zaktualizuję AOL i wyślę Mendosie. :)
Edytowane przez Ester dnia 18.11.2006 15:35

mertruve
Ano, ano kojarzę terz:) Tyle czasu minęło, a dopiero jeden numer ujrzał światło dzienne. Jeżeli chcesz pisać to świetnie... przyda się nowa głowa:)

Kami
Kolejna gęba do wykarmienia Wink2

mertruve
Kami skocz po bułki Grin

Ester
Dziwne, że "nowego" nie wysyłacie. Grin A, mam pytanie. Nie macie nic przeciwko temu, że wrzucam AOLe na wyżej wymienioną stronkę? Jak coś, to usunę.

mertruve
jeżeli zaczną być publikowane na AZetce, to pewnie kolejne numery pojawią się tylko u nas... taka zabawa w prawa wyłącznościPfft

Ester
Tylko u nas, tzn. tylko w kąciku, czy na stronie/forum również? Wink2

Przejdź do forum: