Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Adventure Zone 68-69
qbrex
Co myślicie o najnowszym numerze e-zinu?
Poszukujemy osób chętnych do współtworzenia Adventure Zone, każda pomoc będzie mile widziana. Zainteresowanych proszę o kontakt przez PW lub e-mail.

Black Predator
Ogólnie numer niezły. Jest OK. :)
Edytowane przez Black Predator dnia 19.08.2006 01:58
"Obejrzyjcie swe dłonie i twarze, są czerwone od Boga krwi,
Zastnanówcie się, co zrobiliście, czy naprawdę Go zabiliście?"

Murdoc
Powinniście pomyśleć o jakiejś alternatywie, jeśli chodzi o serwer na którym umieszczacie nowe numery. Rapidshare może i jest darmowy, ale kto nie ma tam konta premium to sobie raczej poczeka w kolejce... mi właśnie wyskoczyło, że mam czekać na download 40 minut... to zabawne, bo nie ściągałem z Rapidshare niczego od tygodnia :confused:
Aktualnie gram w ? ? ?
Ostatnio grałem w Broken Sword 4

Black Predator
Ja ściągałem 60 sekund ...

kamiljaslo
Mnie ściąganie też dużo nie zajęło. A numer ogólnie bardzo fajny. Martwi tylko mała ilość recenzji, ale ilość materiału o grze Dreamfall wszystko rekompensuje.
Edytowane przez kamiljaslo dnia 19.08.2006 09:00

Murdoc
Black Predator napisał/a:

Nie rozumiesz.... mi nie chodzi o sam proces ściągania, tylko czekania na ściąganie. Wiem, że plik zajmuje 10 MB, więc to nielogiczne, żeby ściągać go dłużej niż minutę. Ale Rapidshare, jeśli nie masz konta premium potrafi umieścić cię w kolejce i musisz czasem czekać nawet godzinę. To zależy od tego ile ściągałeś wcześniej plików, ale ja właśnie nic nie ściągałem... to mnie dziwi, może mam jakieś schrzanione ip, nie wiem...
Dowód? Jak pamiętacie, wczoraj, ok. godziny 1 w nocy kazali mi czekać 40 minut... teraz, rano włączyłem kompa i pisze "Get your own Premium-account now! Instant download-access! (Or wait 19 minutes)" :zmieszany::zmieszany::zmieszany:
Edytowane przez Murdoc dnia 19.08.2006 10:48
Aktualnie gram w ? ? ?
Ostatnio grałem w Broken Sword 4

qbrex
Drozda wróc i daj mi w końcu dostęp do naszego serwera Sad

[quote=kamiljaslo]Martwi tylko mała ilość recenzji[/quote]

Nie martw się...pracujemy nad tym.
Poszukujemy osób chętnych do współtworzenia Adventure Zone, każda pomoc będzie mile widziana. Zainteresowanych proszę o kontakt przez PW lub e-mail.

Black Predator
tylko czekania na ściąganie

A mi właśnie o to chodzi :)
Nie mam konta premium w Rapid, ale ostatnio muszę czekać tylko 60 sekund, zanim zacznie się ściąganie. :)
Ale właśnie dlatego Rapid jest trochę niewygodny - za duży rozrzut w czasie przed ściąganiem. Raz czekasz 20 sekund, raz 24 godziny :|

Kami
Można łatwo ominąć problem czekania. Wchodzisz na http://anonymouse...onwww.html wklejasz link do rapida i klikasz na surf anonymously. Kiedy strona się załaduje klikasz na free i powtarzasz operację. Kopiujesz link i wrzucasz do okienka na wyżej podanej stronie.

Są też programy jak All in One Rapidshare i RapidShare Leecher pozwalające na ominięcie tego problemu, ale sama z nich nie korzystam

AleX Under
Murdoc napisał/a:
Black Predator napisał/a:

Nie rozumiesz.... mi nie chodzi o sam proces ściągania, tylko czekania na ściąganie. Wiem, że plik zajmuje 10 MB, więc to nielogiczne, żeby ściągać go dłużej niż minutę...

Hehe, pomyśl o kimś, kto ma modem i jest wniebowzięty, jak ma transfer 8 kb/s :) Chyba wiec niestety predko tego numeru nie ściągnę :)
"Nie pytaj się, co moderator może zrobić dla ciebie, tylko o to, co ty możesz zrobić dla moderatora".

mendosa
Ostatnio niestety łączę się przez Winmodem, więc nieprędko ściągnę nowy numer (wyświetla szacunkowy czas pobierania ok. 2h). Ale spoko - we wrześniu będzie lepiej.
mendosa=The Real Mendosa=Pablo the Real Mendosa=PtRM

10.01.2010 - wracam do Swojego Wymiaru, ponieważ nigdy nie popierałem i nie będę popierał żadnej formy indoktrynacji.

Elum
W spisie treści jest błąd (Paradaise).

BTW, mam dziwne wrażenie, że numer mógłby spokojnie ważyć poniżej 5MB wyglądając przy tym tak samo (dobrze).

[quote="Murdoc"SuperBadale ja właśnie nic nie ściągałem... to mnie dziwi, może mam jakieś schrzanione ip, nie wiem...[/quote]
Nie masz nic schrzanione, tylko pewnie musisz dzielić adres IP z innymi użytkownikami sieci, do której należysz. Mam to samo i też mam przez to problemy z rapidshare.

Kami
:shock2: kurcze, przegapiłam ten błąd. Wiatj Elum, jak Ci się podoba oprawa graficzna?

qbrex
Ehh...zaraz to naprawię.

BTW, mam dziwne wrażenie, że numer mógłby spokojnie ważyć poniżej 5MB wyglądając przy tym tak samo (dobrze).

Mnie też się tak wydawało...dopóki nie ukończyłem go składać :/ Za miesiąc postaramy się, by zajmował mniej.

Mroczny
Ten numer był całkiem dobry,ale było kilka błędów(literówki).No ale każdemu może się zdarzyć.:)

qbrex
No niestety...nasz korektor - mendosa miał problemy z HDD...kiedy wrócił było już za późno.

AleX Under
Numer skończyłem ściągać dzis ok. godziny 00:48 :) I jestem pod wrażeniem. Fantastyczna oprawa graficzna (aż oczy sie cieszą), doskonale napisane teksty. Od czasów pierwszego numeru w PDF-ie, który wygladał koszmarnie, zmieniło sie naprawdę mnóstwo. Teraz już mi nie robi wielkiej różnicy, czy AZ jest w PDF, czy HTML. Obie wersje mają klimat, druga wersja jest wygodniejsza, ale pierwsza - efektowniejsza i widac wiekszą pracę weń włożoną. Tak trzymać!
"Nie pytaj się, co moderator może zrobić dla ciebie, tylko o to, co ty możesz zrobić dla moderatora".

Kami
Pochlebca Wink2 Pierwotnie do użytku miała być tylko ta pierwsza.

mendosa
Numer aż roi się od błędów, zwłaszcza w tekstach, które do mnie nie dotarły (a nie dotarła chyba większość), choć i w tych, które dotarły rzutem na taśmę (czytaj piętnastego sierpnia po południu) też się coś pewnie znajdzie). Standardowo już nie dotarł do mnie wstępniak - cztery literówki, dwa razy ortografia, dwa razy gramatyka - no comments. Mam, cholera, czytać dalej? Tak to wygląda, gdy teksty pisze się "na kolanie", aby tylko napisać. Ale graficznie wygląda imponująco, i za to należą się Wam brawa!!
mendosa=The Real Mendosa=Pablo the Real Mendosa=PtRM

10.01.2010 - wracam do Swojego Wymiaru, ponieważ nigdy nie popierałem i nie będę popierał żadnej formy indoktrynacji.

Kami
Tak to jest jak Nam Ciebie zabraknie Wink2

Przejdź do forum: