Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
problem z rogiem:)
kofeina
Hej wiem że zanim zadam pytanie to najpierw musze wejść na strone w której znajduje się solujca ale za kazdy razem jak próbóje tam wejść to "mnie" wyrzyca wiec nie moge sprawdzić czy odpowiedzi na moje pytania już istenia. Przeszłam juz ta kopalnę ale nie wiem jak naprawić ten róg, chorego uzdrowilam, nie mam pojecia co uzyc aby otworzyć lub w jaki sposób przeciąc te liście które znajduja sie "lesie" za mostem wiszacym. W jaki sposób oderwać kamien w który znajduje sie w jaskini na poczatku gry. Dzieki za pomoc. :) Jakby ktos miał jakies problemy z przejscie gry pt. "Powrót na tajemniczą wyspę", to służe pomocą bo właśnie ją przeszliśmy Wink2 pozdrawiam pa
Edytowane przez mendosa dnia 13.07.2006 22:25

Zebius
A czy mogłabyś sprecyzować o jaką grę chodzi? :) Bo ja stawiam, że to albo Tajemnica Zagionej Jaskini albo Podróż do wnętrza Ziemi.
W pierwszym przypadku niestety nie pomogę, bo grałem tylko w demo, a w drugim poszukam, może mi się coś przypomni. Grin
Edytowane przez Zebius dnia 13.07.2006 21:39
Ostatnio ukończyłem: Penumbra: Czarna Plaga, Penumra: Requiem, Mass Effect
Aktualnie gram: Age of Conan

mendosa
Proponuję przejrzeć temat Podróż do wnętrza ziemi, i zadać tam pytanie.
mendosa=The Real Mendosa=Pablo the Real Mendosa=PtRM

10.01.2010 - wracam do Swojego Wymiaru, ponieważ nigdy nie popierałem i nie będę popierał żadnej formy indoktrynacji.

Przejdź do forum: