Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
najdłuzsa podroz
Wolfy
pomocy szybko

No Panie Wolfy...nieładnie, nieładnie. Przeniosłem temat do działu Help. A teraz...w czym problem? - qbrex

Edytowane przez qbrex dnia 17.06.2006 17:39

Grek
ja mam problem. Jestem na wyspie, po rozbicu się statku i muszę "poustawiać" te kamienne-telefony aby obudzieć jakiegoś pajaca :/
Za cholere nie wiem jakie symbole w każdym z nich poustawiać :/
This Is Living...

Kami
Logika Wink2 byłeś już w obszarze pod wulkanem? Jest tam
posąg z rozdziawioną paszczą. Zaglądasz do środka, jest tam luneta i symbole, które możesz zmieniać gdy włożysz klucz. Bierzesz kartkę i ołówek i zapisujesz który znak jest przypisany do którego obszaru (zmieniasz znak - patrzysz w lunetę i.t.d.) niektóre znaki nie są ważne, jak zobaczysz własne odbicie (znaczy April) to będzie to znak obszaru w którym się znajdujesz

potem rozwiązujesz łamigłówkę
Symbol na górze odpowiada za to skąd odbierany jest sygnał, a ten na dole - gdzie sygnał zostanie przekazany dalej. Zmieniasz symbole kręcąc kluczem w prawo lub w lewo (aby znaleźć klucz: bierzesz linę z plaży i idziesz do ruin, zaczepiasz linę o drzewo rosnące przy dziurze i opuszczasz się w dół, zchodzisz niżej i oglądasz śmieci po lewej, znajdziesz tam klucz)

a jeśli naprawdę nie możesz sobie poradzić:
Wracasz do ruin, na posągu ustawiasz odpowiednio: góra - symbol obszaru na urwisku (takie "o" z dwiema kreseczkami u góry), dół - symbol obszaru pod wulkanem (takie stylizowane "A" ). Idziesz na urwisko, ustawiasz na posągu: góra - symbol obszaru pod wielkim drzewem ( "S" ), dół - symbol obszaru w ruinach (strzałka ">->" ). Wracasz pod wielkie drzewo i ustawiasz" góra - symbol obszaru na urwisku, dół - symbol obszaru pod wielkim drzewem

Edytowane przez Kami dnia 01.09.2006 20:39

Przejdź do forum: