Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
crazy frog
daz
I nastapil ten dzien, kiedy czlowiek traci wiare w ludzi. Od dzisiaj komercja dla mnie jest to, ze ktos sprzedaje prawa autorskie do kultowych piosenek tylko po to, zeby przerobic je na tandetne techno-kawalki (global djs) albo na rownie idiotyczne utwory crazy frog (queen!)
wszyscy spiewaja, wszyscy klaszcza w dlonie
img509.imageshack.us/img509/3741/avat7xv.jpg

Black Predator
Ano właśnie.
Nie wiem, czy wiecie, ale Popcorn było całkiem fajnym kawałkiem z lat 60, zanim Crazy Frog nie przerobił go na techniawę......

Tak samo z tematem z "Gliniarza z Bevery Hills" - kultowy motyw, tutaj brzmi nędznie...... :|
"Obejrzyjcie swe dłonie i twarze, są czerwone od Boga krwi,
Zastnanówcie się, co zrobiliście, czy naprawdę Go zabiliście?"

AleX Under
daz napisał/a:
I nastapil ten dzien, kiedy czlowiek traci wiare w ludzi. Od dzisiaj komercja dla mnie jest to, ze ktos sprzedaje prawa autorskie do kultowych piosenek tylko po to, zeby przerobic je na tandetne techno-kawalki (global djs) albo na rownie idiotyczne utwory crazy frog (queen!)

W wieku 20 lat? Coś u ciebie późno nastąpił ten dzień.

Pamiętacie coś takiego, jak Smerfne Hity? Nienawidziłem ich, jak byłem malutki, jak byłem starszy, nadal nienawidze tej szmiry i nigdy ich nie polubię. Ale w porównaniu z Crazy Frogiem, który te utwory po prostu profanuje (niektórzy to może nazwą parodią... serio!) to jak kiełbasa z "jedyneczką" przy kiełbasie wyrobu wiejskiego. Z resztą, o Crazy Forgu już wspominałem w temacie niżej... I ową przeróbkę Queenu już słyszałem w reklamie (Boże, chroń Polskę! "Zagrzej polską reprezentację do gry i ściągnij "We are the Champions" Crazy Frog na komórkę! Pamiętaj! Nasi górą!"Wink2 i się załamałem. Już sie szykuje kolejny muzyczny "hit" dla pewnych kolegów... Dobrze, że są też normalni...
"Nie pytaj się, co moderator może zrobić dla ciebie, tylko o to, co ty możesz zrobić dla moderatora".

krówka
nie widziałam ten reklamy...ale Panowie ! przeciez wszyscy kochaja Crazy Froga !! Pfft
www.bezkitu.com/bannery/bezkitu.gif

Hardcore
Dla mnie to taka komercyjna papka. Nic z sobą nie niesie a tylko lubi bawi swoją głupotą. Bardzo nie przeszkadza ale też nie wzbudza większych pozytywnych emocji.

/Bawi? Ludzie! Innowierca! Na stos z nim!/ - Od
Edytowane przez AleX Under dnia 08.06.2006 10:00
Faust do Diabła - Chwilo Chwilo Trwaj

Przejdź do forum: