Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Black Miror - w wieży Williama
Kajus Gadius
Znalazłem klucz do wieży Wiliama. Wchodzę tam. Drzwi się zatrzaskują. Znajduję klucz do "masywnwj skrzyni". Biorę czarną kulę. I chcę wyjść. I nie mogę. Samuel mówi, że nie zbadał jeszcze wszystkiego.

Przeczytałem w solucji, że muszę wziąźć pamiętnik Williama z szuflady. Faktycznie jes tam jakaś książka, ale nie mogę jej podnieść.

Wychodzą mi dwie możliwości:
- Albo mam zrąbaną kopię gry Sad
- Albo coś przegapiłem.

Grę mam z najnowszego CD-A.
Edytowane przez Kajus Gadius dnia 25.05.2006 13:59

drozda
Kajus Gadius napisał/a:
Znalazłem klucz do wieży Wiliama. Wchodzę tam. Drzwi się zatrzaskują. Znajduję klucz do "masywnwj skrzyni". Biorę czarną kulę. I chcę wyjść. I nie mogę. Samuel mówi, że nie zbadał jeszcze wszystkiego.

Przeczytałem w solucji, że muszę wziąźć pamiętnik Williama z szuflady. Faktycznie jes tam jakaś książka, ale nie mogę jej podnieść.

Wychodzą mi dwie możliwości:
- Albo mam zrąbaną kopię gry Sad
- Albo coś przegapiłem.

Grę mam z najnowszego CD-A.

Po pierwsze tematów o BM było już kilka - mogłeś dopisać się do jednego z nich. Jak będę miał moment to zrobię z nich jeden...

A co do problemu, najłatwiej przytoczę wycinek z mojej solucji (dostępna na stronie), podkreśliłem fragment który mogą okazać się kluczowy:

Spoiler:
Po wejściu do wieży przyglądamy się wszystkiemu dokładnie. Przede wszystkim bierzemy figurkę szachową z sekretarzyka oraz pozytywkę, otwieramy szufladę przy nim, bierzemy z jej wnętrza książkę bez tytułu oraz klikając prawym przyciskiem myszy na szufladzie odkrywamy ukryty pod nią dziennik Williama. Pamiętamy również o przyjrzeniu się książce bez tytułu, znalezionej w szufladzie. Kryje ona w sobie mały klucz potrzebny do otworzenia masywnej skrzyni znajdującej się z prawej strony pomieszczenia. W środku znajdziemy tajemniczą czarną kulę. Teraz musimy jeszcze wyjść z wieży. W tym celu przypatrujemy się wieży szachowej znalezionej w sekretarzyku i odkrywamy, że może być ona również małym nożem. Za jego pomocą podważamy zasuwę w drzwiach wyjściowych i już jesteśmy wolni.

Hmm... jestem gdzieś tam :browar

Kajus Gadius
Wybacz, nie używałem twojej solucji, tylko ze strony gry.imro.

drozda
Kajus Gadius napisał/a:
Wybacz, nie używałem twojej solucji, tylko ze strony gry.imro.

Rozumiem, że pomogło? To najważniejsze :grin.

drozda
Aby uniknąć bałaganu przeniosłem powyższe posty do istniejącego już tematu o Black Mirror. Znaleźć go możecie tutaj.

Przejdź do forum: