Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Iron Maiden
Hardcore
IM porównywane jest Metallici ponieważ są to dwa najbardziej znani przedstawiciele tego rodzaju muzyki działający prawie w tych samych okresach. A na mystic też byłem i jedno jest pewne - pojade na kolejny koncert IM jeśli tylko będzie.
Faust do Diabła - Chwilo Chwilo Trwaj

Madzius888
mendosa napisał/a:
Przypuszczam, że Judas Priest też słucha. Zaproponuj mu Thin Lizzy.

Za późno, słucha obu, więc na wyższe kieszonkowe nie ma co liczyć Grin

Dokładnie, łączy się IM i Metallicę - rozumiem, ale, że łączy się Cradle of Filth i Dimmu Borgir, nie rozumiem, no i Slipknota i Soulfly - również nie rozumiem xD
Przy czym wygląda to tak, że Kredki i Slipknota lubię, przy czym Dimmu jest dla mnie załelektronikowane, a Sołflaj przeeksperymentowany Pleased
Edytowane przez Madzius888 dnia 03.11.2007 19:44
Gram w: Law&Order
Ostatnio ukończyłam: The Dream Machine

Evillady
Hardcore napisał/a:
IM porównywane jest Metallici ponieważ są to dwa najbardziej znani przedstawiciele tego rodzaju muzyki działający prawie w tych samych okresach. A na mystic też byłem i jedno jest pewne - pojade na kolejny koncert IM jeśli tylko będzie.

Ja też pod warunkiem..., że będzie Kreator Grin
Ostatnio ukończyłam: Black Mirror III.
Teraz gram: Riven: A Sequel to Myst.

Hardcore
A Kreator tak tak , nie widziałem ich na Mystic z racji tego że zepsuł nam się autobus i dojechałem tylko na Maiden, dobre i to. Widziałem ich jednak w tym roku na Hunterfest i dali zaje.... (głupi moderator:) ) czadu. Wielki szacuneczek dla nich.

Evillady
Oj kurczę, to żałuj, że nie widziałeś ich na Mystic! Byli fantastyczni! Czysta energetyczna muza, bez przebieranek, tony efektów specjalnych (no chyba, że za ekstrawagancję uznamy zadymienie Wink2 i chórków i innych takich przeszkadzajek. No, ale skoro dojechaliście dopiero na Maidenów, to właściwie cały festiwal Was ominął... Ja bym się wściekła! Chociaż, jak pomyślę o tym, jak było gorąco, a potem wieczorem, jak zimno, kiedy słońce zaszło, a ja ociekałam wodą, którą nas polewali z węży strażacy, to może nie wiele straciliście Wink2

Hardcore
Straciliśmy straciliśmy nawet nie wiesz jak się wkurzyłem kiedy nie mogłem zobaczyć Behemotha czy Nightwisha. Grrr siedzieć przez 4 godziny w środku Warszawy (Na ulicy!) i czekać na nastepny autorka grrrr Ale co jak co przynajmniej Maideni dali rade :)

Evillady
Będę się trzymać wersji, że jeśli chodzi o Behemoth'a to straciliście niewielie, żeby nie powiedzieć, że nic. Ściana dźwięku, zero selektywności, jeden łomot. Natomiast jeśli chodzi o Nightwish to dali fantastyczny show. Ich klawiszowiec zrobił na mnie fenomenalne wrażenie! Nieprawdopodobna charyzma. Wokalistka śpiewała czysto bez wysiłku strasznie mi żal, że zastąpili ją tą lalą rodem z pussycat dolls Sad

Hardcore
Behemoth - łomot? Tak ale jaki piękny :) Byłem na ich dwóch koncertach i wiem że tamtego mi szkoda . Chłopaki rządzą dla mnie i tyle. A co do Nightwisha no cóż podobno ta kobitka za bardzo gwiazdorzyła ale prawda jest taka że była ikoną tego zespołu. To tak samo jak Kat bez Kostrzewskiego - funkcjonuje ale to co za działalność..

Evillady
No cóż co piękne dla jednego, dla drugiego wcale takim być nie musi, ale a gustach się nie dyskutuje Wink2 Ja o Nightwish oficjalną wersję słychałam taką, że dotychczasowa wokalistka za bardzo ciągnęła chłopaków w stronę poprock'a :o. No jeśli tak, to obecna nie tylko ich ciągnie, ale wręcz wpycha w main stream Bosz Co do Kata i Kostrzewskiego to naprawdę myślę, że jeszcze kilka come back'ów zaliczą Wink2

AleX Under
Coś pisałem wcześniej o AMoLaD. Nieważne. Może mi się nie podobała bo tylko raz ją przesłuchałem. Różnie bywa Grin w końcu odnośnie płyty są prawie same pozytywne komentarze. Poza tym nabyłem ostatnio cztery albumy Maidenów od Killers do Powerslave. Cóż sie rozdrabniać? IM nic nie dorówna i tyle :super

A generalnie ilu mamy na forum sierpniowych IM - koncertowiczów? :) Ja jestem jednym z nich. Można by zrobic jakiegoś minizlota na parę godzin przed :)
"Nie pytaj się, co moderator może zrobić dla ciebie, tylko o to, co ty możesz zrobić dla moderatora".

Przejdź do forum: