Zobacz temat

Adventure Zone - Przygodówki od A do Z » Help! Jak to przejść, jak uruchomić? » Help - Tytuły od T do Z
Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Złoto i Chwała: Droga do El Dorado
Zebius
Wygrzebałem niedawno z mojej kolekcji płytek z gazetek tą gierkę (Komputer Świat Gry 4/2003) i od paru godzin w nią pykam. Jestem w Wodnej Świątyni, czyli już blisko końca i niestety mam problem natury technicznej - gra zawiesza się w momencie gdy próbuję wziąć kółko zębate (widziałem że są dwa, w obu przypadkach jest to samo) - Tulio schyla się, gra się zacina i po kilku chwilach bez żadnego komunikatu o błędzie wyskakuje do Windowsa. Gram na XP, próbowałem trybu kompatybilności, reinstalowałem grę, użyłem drugiego napędu DVD do instalacji i nadal to samo.

Zastanawiam się teraz czy to wina gry, windowsa XP, czy skopana płytka? Może ktoś z Was ma tą gierkę i mógłby sprawdzić czy uda mu się przejść ten moment (jakby co to dam sejwa), ewentualnie co się dzieje jak weźmie się zębatkę - czy wyświetla się animacja, filmik?

EDIT: Zainstalowałem gierkę na Windows ME i bez problemu podniosłem wszystkie zębatki, czyli to jakaś niekompatybilność z XP. Jak to dobrze mieć dwa systemy na kompie :)
Edytowane przez Zebius dnia 19.05.2006 08:30
Ostatnio ukończyłem: Penumbra: Czarna Plaga, Penumra: Requiem, Mass Effect
Aktualnie gram: Age of Conan

drozda
Zebius napisał/a:
Wygrzebałem niedawno z mojej kolekcji płytek z gazetek tą gierkę (Komputer Świat Gry 4/2003) i od paru godzin w nią pykam. Jestem w Wodnej Świątyni, czyli już blisko końca i niestety mam problem natury technicznej - gra zawiesza się w momencie gdy próbuję wziąć kółko zębate (widziałem że są dwa, w obu przypadkach jest to samo) - Tulio schyla się, gra się zacina i po kilku chwilach bez żadnego komunikatu o błędzie wyskakuje do Windowsa. Gram na XP, próbowałem trybu kompatybilności, reinstalowałem grę, użyłem drugiego napędu DVD do instalacji i nadal to samo.

Zastanawiam się teraz czy to wina gry, windowsa XP, czy skopana płytka? Może ktoś z Was ma tą gierkę i mógłby sprawdzić czy uda mu się przejść ten moment (jakby co to dam sejwa), ewentualnie co się dzieje jak weźmie się zębatkę - czy wyświetla się animacja, filmik?

EDIT: Zainstalowałem gierkę na Windows ME i bez problemu podniosłem wszystkie zębatki, czyli to jakaś niekompatybilność z XP. Jak to dobrze mieć dwa systemy na kompie :)

A mi udało się dzisiaj odzyskać płytkę z grą od znajomego, ale widzę że pomoc jednak nie będzie potrzebna :).
Hmm... jestem gdzieś tam :browar

Zebius
drozda napisał/a:
A mi udało się dzisiaj odzyskać płytkę z grą od znajomego, ale widzę że pomoc jednak nie będzie potrzebna :).

No właśnie ją skończyłem i ani razu nie zajrzałem do solucji Grin co ostatnio rzadko mi się zdarza. Nie mam już takiej cierpliwości i samozaparcia jak kiedyś gdy nie miałem internetu i trzeba było sobie radzić samemu.
Gierka dość krótka ale sympatyczna. Choć po Revolution Software można było spodziewać sie czegoś więcej.

Jeśli masz czas to może mógłbyś sprawdzić, czy nie zawiesi ci się w tym samym momencie co u mnie? Mogę podesłać sejwa tuż przed tymi zębatkami.

drozda
Zebius napisał/a:
Jeśli masz czas to może mógłbyś sprawdzić, czy nie zawiesi ci się w tym samym momencie co u mnie? Mogę podesłać sejwa tuż przed tymi zębatkami.

Chętnie przetestuję w jednym z tych momentów, gdy "musisz pisać pracę (patrz podpis) ale już po prostu nie możesz i robisz wszystko tylko nie to" Knebel Lol2. Podeślij na .

Zebius
A ja myślałem, że Licencjat to jakaś nowa gierka Wink2 Bubu
Wysyłam sejw na maila.

EDIT: Mendosa Strzalka do Ciebie też poszło.
Edytowane przez Zebius dnia 20.05.2006 10:40

mendosa
Zebius -> podeślij tego sejwa także mnie (mendosa@adventure-zone.home.pl), w "szybkiej" chwili sprawdzę z ciekawości, czy się zwiesi.
mendosa=The Real Mendosa=Pablo the Real Mendosa=PtRM

10.01.2010 - wracam do Swojego Wymiaru, ponieważ nigdy nie popierałem i nie będę popierał żadnej formy indoktrynacji.

drozda
Zebius napisał/a:
Wysyłam sejw na maila.

U mnie bez problemu. Podniosłem zębatkę i pochodziłem sobie chwilę, żadnych błędów nie spotkałem :).

mendosa
Do mnie sejwy dotarły wczoraj, ale okazało się, że gry nie mam:shock2:. Muszę sobie przypomnieć komu ją pożyczyłem. No ale skoro droździe się udało, to może zamieści na AZ sejwa po wzięciu tych zębatek?:).
mendosa=The Real Mendosa=Pablo the Real Mendosa=PtRM

10.01.2010 - wracam do Swojego Wymiaru, ponieważ nigdy nie popierałem i nie będę popierał żadnej formy indoktrynacji.

Przejdź do forum: