Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Jak trafiliście na nasz ślad?
mertruve
ano czas cos z magazynem zrobic, ale to po sesji...

SilverMoon666
Szczerze,to ja też dokładnie nie pamiętam Pfft ,ale pewnie też przypadkiem.Kiedy wpisałam jakąś przygodówkę,czegoś szukałam jakiejś stronki na ten temat,ale uważam,że macie najlepszą stronkę w sieci,nie tylko zawiera fajne materiały,ale i ma taką "ciepłą" atmosferę.
Zapraszamy do naszego Częstochowskiego Bractwa LARP-u!

Forum:
www.bractwo-larpu...

Nasz pierwszy filmik z LARP-a
http://www.youtub...JSJxvAqPs4

Madzius888
A ja, co pewnie obecnie dziwi, przez forum.przygodowki.pl, ktoś podał linka i tak już zostałam ^ ^
Edytowane przez Madzius888 dnia 29.12.2009 21:30
Gram w: Law&Order
Ostatnio ukończyłam: The Dream Machine

Evillady
A na Przygodówkach o tym wiedzą? MrGreen Ja szukałam pomocy z odpaleniem gry Larry 5. Pomocy nie dostałam, albo raczej dostałam taką, z której nie umiałam skorzystać więc w grę do dziś nie zagrałam, ale... na portalu zostałam Wink2
Ostatnio ukończyłam: Black Mirror III.
Teraz gram: Riven: A Sequel to Myst.

Jeziu5
Z tego co pamiętam szukałem solucji do jakiejś gry. Co to mogło być ? Albo Ace Ventura albo Przepowiednia Heliopolis. Pamiętam, że wkurzyłem się, że na przygodowki.pl trzeba było być zarejestrowanym by jakiś tekst przeczytać i kliknąłem drugiego linka z google, którym okazała się być AZ. Wchodziłem tu potem czasami, ale zarejestrowałem się chyba po kilku(nastu) miesiącach. Wink2
Edytowane przez Jeziu5 dnia 25.08.2011 22:26

Przemo
A ja w marcu czy kwietniu 2001 roku zajrzałem sobie na płytkę CDA do działu "Bonusy", a tam pierwszy numer Adventure Zone. Pfft Czytałem co miesiąc i czasami nawet specjalnie pismo kupowałem dla tego ZINa. Pfft

mari185
Ja z kolei chciałem sobie przejrzeć materiały o ulubionej serii Runaway. Wszedłem tutaj czysto przypadkowo poprzez google oczywiście. Doznałem bardzo miłego zaskoczenia co owocuje i pewnie będzie owocowało stałym bywalstwem Waszej stronkiVeryPleased

Evillady
A my się z tego bardzo cieszymy. :) Dzięki Kiirama!

Kamiru
Poznałem was dzięki CDA :-)
Aktualnie gram: Primordia, Deponia 2
Ostatnio ukończyłem: The Walking Dead, The Lost Chronicles Of Zerzura

Evillady
O mamuniu! Ale to już strasznie dawno temu musiało być, no nasz ZIN się tam nie pojawia od wieków już. Wink2

jackowsky
Kurtka na wacie, nie pamiętam. :) To już tak dawno było. Może ktoś na Przygodoskopie podał link, może czegoś szukałem w necie. Wprawdzie data rejestracji jest z 2008 roku, ale korzystałem z serwisu kilka lat wcześniej.
Ostatnio skończone: 1Heart PL, Murdered: Śledztwo zza Grobu, 1954: Alcatraz PL, Goodbye Deponia PL
Gram: J.U.L.I.A. Among the Stars

Przejdź do forum: