Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Jak trafiliście na nasz ślad?
drozda
Proste pytanie - prosta odpowiedź? Prawdopodobnie nie zawsze - więc tym bardziej ciekawy jestem dróg jakimi przybyliście do nas. Czy trafiliście dzięki jednej z reklam (jeżeli tak - napiszcie jakiej), przypadkiem szperając w googlach (czego szukaliście?), usłyszawszy informację od znajomego, zobaczywszy ją na jakimś forum, na innej stronie lub w jeszcze inny sposób?

Temat dla mnie ważny - dzięki niemu będę miał większe pojęcie na jaką formę propagowania AZ położyć większy nacisk w przyszłości. Zapraszam do pisania! :)
Hmm... jestem gdzieś tam :browar

Hardcore
Już nawet nie pamiętam :)
chyba to było tak że napisałem recenzję Freedom Fighters i wysłałem. Drozda powiedział że recka jest oki więc zacząłem pisać do AZ jako współpracownik. I tak dalej :)
Faust do Diabła - Chwilo Chwilo Trwaj

Zebius
Znajomy z innego forum zapodał linka.
Ostatnio ukończyłem: Penumbra: Czarna Plaga, Penumra: Requiem, Mass Effect
Aktualnie gram: Age of Conan

Whitey
Szukałem w necie stronek o grach przygodowych i standardowo skorzystałem z google. Zależało mi na znalezieniu strony zawierającej opisy i recenzje gier przygodowych stworzonych przez miłośnikow tych gier. Czy muszę dodawać, że ilość materiałów na tej stronce w zupełności mnie zadowolila?Bubu
Keine panik auf dem Titanik

mendosa
Trafiłem na AZ online z forum Przygodoskopu. Nie było tam wtedy jakiejś konkretnej informacji o AZ, czyli - przypadek (dokładniej opisałem to przy okazji przedstawiania się). Informacja na innych boardach poświęconych gierkom, wydaje się może mało efektowna, ale dosyć skuteczna - użytkownicy po prostu z ciekawości sprawdzą "co to jest i z czym się to pije":twisted:.
mendosa=The Real Mendosa=Pablo the Real Mendosa=PtRM

10.01.2010 - wracam do Swojego Wymiaru, ponieważ nigdy nie popierałem i nie będę popierał żadnej formy indoktrynacji.

Davero
Chyba przeglądałem aktualne numery zinów prezentowane na Wirtusie... i się dowiedziałem o wersji online. A buttonik na stronce OZ kłuł mnie w oczy, żeby czasami zajrzeć... Jak stronka się rozbujała, to trafiła do "ulubionych"...
Edytowane przez Davero dnia 18.05.2006 20:51
www.przygodoskop.pl oraz www.oldsql.pl - tam tworzę :).

krówka
a jaaaaaa...hmmm...no ja przez przypadek...albo przez Daz'a Pleased jak kto woli Bubu
www.bezkitu.com/bannery/bezkitu.gif

Rincewind
Przez kacik w CDA. Przyciągnął moją uwagę konkurs BSI. Od tamtej pory jestem usatysfakcjonowanym użytkownikiem.:grin
Profesor Okrutnej i Niezwykłej Geografii, NU

rachelka
a ja przez Whiteya tu trafiłam, bo tak to siedziałam na trochę innym forum o przygodówkach, zresztą dalej tam też siedzę:grin
podał mi linka więc zajrzałam:)
teraz to mało co gramSad na razie na tapecie Tex Murphy

Whitey
rachelka napisał/a:
a ja przez Whiteya tu trafiłam, bo tak to siedziałam na trochę innym forum o przygodówkach, zresztą dalej tam też siedzę:grin
podał mi linka więc zajrzałam:)

To była transakcja wiązanaWink2 Rachelka kupiła ode mnie grę na allegro, a ja w ramach promocji dorzuciłem jej dwa linki (zupełnie za darmoBubu )
Keine panik auf dem Titanik

AleX Under

n3gative napisał:

Z reklamy na gothic.up

Heh, zgadnijcie, kto ją umieścił :)

Jezeli chodzi o mnie to kontak z AZ miałem juz na rok czy nawet dwa przez podjeciem współpracy; ot tak - lubiłem przygodówki, patrzę - zin o przygodówkach, poczytam sobie... No i tak czytałem, aż zacząłem współpracę :) Pamiętam, w jednym z numerów daz ogłosił "oficjalny nabór na redaktorów", kto by mysał w dzisiejszych czasach ogłaszać nabór jako okazję - wprost przeciwnie, okazją jest, jak ktos się zgłosi :) Pamiętam, nawet tekst próbny pisałem (neverhood - powinien być w tekstach, ale ostrzegam, przez pierwszą połowę mojej kariery strasznie eksperymentowałem, więc styl może byc dziwny...). Mam nawet kopię maila wysłanego do daza po raz pierwszy :) Heh, głupie były w nim pytania, ale przypominam, że miałem wtedy 12 lat, teraz już 15 i (chyba...) zmądrzałem :)

Elo redakcja!
Czytam AZ już od dłuższego czasu. Bardzo mi się wasz corner podoba. Zawsze, jak kupię CDA, pierwsze co robię to instaluję Bonus 1 i AZ, jeżeli jest. Jestem zainteresowany propozycją współpracy z wami, tylko mam jedno pytanie. Czy żeby zostać redaktorem trzeba mieć ukończoną określoną ilość lat? Ja mam lat 12 (w maju kończę 13) i nie wiem, czy nie jestem za młody. Aha, i jeszcze jedno. Czy macie jakąś siedzibę, a jeżeli macie, to czy jest ona we Wrocławiu? Jeżeli tak, to jak bym został jednym z redaktorów, było by to dla mnie niefortunne, bo mieszkam w Warszawie. Pozdrawiam redakcję, Odydoz.

PS. Daz, jakby ci to nie sprawiło kłopotu, to odpowiedz mi osobiście na mojego maila. Oczywiście, było by mi miło, jakbyś go także opublikował w AZ, jakby ktoś miał ten sam problem co ja.

Hehehe, ten mój młodzieńczy (bo teraz to już jestem stary grzyb, nie? :) ) styl :) "Elo redakcja", lol :) Widac po nim, że miałem 12 lat.
"Nie pytaj się, co moderator może zrobić dla ciebie, tylko o to, co ty możesz zrobić dla moderatora".

daz
A ja pamietam tego mailaGrin I chyba potraktowalem Cie rownie powaznieGrin
wszyscy spiewaja, wszyscy klaszcza w dlonie
img509.imageshack.us/img509/3741/avat7xv.jpg

Agnus
a mnie mendosa "kazał" :grin

Ester
Ja też miałem podobną historię, ale offline. Wink2 Dawno, dawno temu pożyczyłem od kumpla jakieś CDA (fantastyczna przygoda Wink2 ) i jak znudziło mi się demo Hitmana (odważny wojownik? ), to zacząłem przeglądać, co też ta płytka (pełna tajemnic Wink2 ) skrywa, aż trafiłem na AZ. Poczytałem, posmiałem się... To była miłość od pierwszego wejrzenia. Następnego dnia pożyczyłem wszystkie CDA, jakie ten koleś miał i przez następne dwa lata czytałem w kółko ok. 8 numerów - i żyłem długo i szczęśliwie. :mrgreen:
Fianna 4ever || TLJ 4ever || AZ 4ever :)

Byle do 14 lipca... Bosz (znów czekam SuperBad )

mendosa
Obyś w końcu coś podesłał Ester (texty, texty! !), no to i ja byłbym szczęśliwy ... i AZ by się wzmocniło :) .
mendosa=The Real Mendosa=Pablo the Real Mendosa=PtRM

10.01.2010 - wracam do Swojego Wymiaru, ponieważ nigdy nie popierałem i nie będę popierał żadnej formy indoktrynacji.

Ester
Daj mi pół godziny. SuperBad I powiedz, czy podzielasz moje zdanie, że AOL #1 wypadł fatalnie i nie nadaje się do druku - jest tutaj: http://www.fianna...c.php?t=52 Grin

Ester
Mówisz i masz! SuperBad ...4 maile z AOLami. Grin Wolałem je wysłać pojedyńczo. Posłałem je na Twój adres podany w stopce.
@EDIT:
A znajdzie się jakieś miejsce na stronce/forum?
Edytowane przez Ester dnia 18.11.2006 22:00

mertruve
Mi adres dał tak zwany n3gative - miałem gdzieś AZ, chociaż znałem je za czasów kącika w CD-A. Stwierdziłem, że skoro brakuje osób które piszą, to czemu by nie pomóc. Transakcja wiązana - ja piszę, wy mnie wytrzymujecie;P

Kami
A ja, jak pewnie wszyscy wiedzą, przybyłam wraz z Zakazanym Manuskryptem :grin

Cez
fajnie, ze istnieje spory serwis o grach przygodowych po polsku :)

Na strone trafilem dzieki BlackPredatorowi, od dłuzszego czasu tu zagladam i czytam newsy. Ostatnio bardzo sie ucieszyłem na widok newsa o Black Mirror 2 :) I co jakis czas przegladam Wasz magazyn w formacie pdf. Super robota, tak trzymac! Grin
img134.imageshack.us/img134/7703/serialepk4.gif
img404.imageshack.us/img404/7338/gryea6.gif
Oficjalna polska strona o serii Tomb Raider >> www.laracroft.pl

Przejdź do forum: