Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Najgorsze filmy i seriale
AleX Under
Właśnie. Tutaj wpisujcie najgorsze filmy i seriale, jakie widzieliście w życiu. Nawet te, które oglądaliście licząc na to, że będą tragiczne i są przez to śmieszne, a także najwieksze rozczarowania. Jak w temacie o najlepszych - uzasadnienie :)

Dla mnie najgorszym filmem był Megiddo - taka podróbka Omena, o fabule "był sobie chłopiec opętany przez Szatana, który zawładnął nad światem, ale na końcu wojsko amerykańskie z pomocą Pana Boga go pokonało i wtrącilo do piekła na wieczne męki" - autentycznie! Ubaw po pachy. Poza tym: Austin Powers i Złoty Członek (już z resztą o nim pisałem, nie będę się powtarzał), Odyseja Komiczna 2001 (wyobrażam sobie zawód milionów fanów Nielsena na całym świecie po obejrzeniu filmu jego scenariusza :/ ), Kaczor Howard (mlehehehe, bez komentarza Pfft ) Wiedźmin (muszę tłumaczyc, dlaczego?), Yyyyyyyreek!!! Kosmiczna Nominacja (też chyba nie muszę, dodam, ze żadnych nadziei z nim związanych nie miałem :)). Z seriali to... hmmm, ciężko stwierdzić, żeby wyrobić sobie opinię na temat serialu trzeba go długo oglądać, a po co oglądać zły serial? :) No to teraz wy.
Edytowane przez drozda dnia 11.05.2006 23:30
"Nie pytaj się, co moderator może zrobić dla ciebie, tylko o to, co ty możesz zrobić dla moderatora".

Don Killuminati
Jeśli chodzi o najgorsze filmy, no to parę tytułów aż się prosi o napisanie:

"Luźny gość" ("Freddy got fingered" ) - normalnie tragedia, żenada i inne tym podobne określenia
"Poranek kojota" - polska tragedia, żenada itd.
"Odyseja komiczna 2001" wspomniana przed Odydoza (a scenariusza nie napisał Nielsen, pewnie jakaś plotka)
"Gulczas..." - drugiej części nawet nie oglądałem
"Evil's city" - amerykański niezależny (bardziej pasuje do niego słowo amatorkski) "horror" z 2005, klasy chyba Z, w którym strzały z pistoletów wyglądały jak z painta
"Snowland" - niemieckie wydumane nudziarstwo
filmowe wersje "Scooby-Doo"...
"Van Helsing" - żeby tak spaprać taki fajny temat...
"13 duchów" - horror bez sensu i napięcia
"Powiedz tak" z J.Lopez - naiwna nuda

A na koniec przypomniało mi się coś tak okropnego i beznadziejnego, że szkoda naprawdę oczu - "Transamerican Killer" (również jako "Switch killer" ). Nieznany u nas (wreszcie można się z tego faktu ucieszyć!) amerykański horror z 2005 roku, ale tak denny... Po napisach twórcy musieli dodać konkurs miss mokrego podkoszulka. Albo zostało im za dużo taśmy, albo chcieli w jakiś sposób przyciągnąć uwagę widzów na koniec. Tak czy tak, nawet to im się nie udało, bo patrzeć też na co nie było. Po prostu TRAGEDIA! Unikajcie tego filmu jak ognia piekielnego! Nawet bardziej!
Edytowane przez Don Killuminati dnia 06.05.2006 01:29
Pantala Naga Pampa

krówka
13 duchów? - a to fajne bylo...przerazal mnie ten z klatką na glowie i ta pocięta naga kobita

a najgorsze? -
to najpierw seriale
"kochaj mnie kochaj" - ło mamo daleko z tym odemnie
"wojna domowa"- czy jakos tak..ten bercik i te hanysy... no fuj !
"moda na sukces"-chociaz jest potwornie nudna,bez pomyslu i kompletnie surrealistyczna to i tak to ogladam bo mnie bawi Bubu

a teraz filmy
"parcie na tarcie" i tym podobne- w zasadzie pod koniec to zaczelam sie smiac z beznadziejnosci tego filmu...wszystkie tego typu sa takie same, i moja reakcja tez.
"jej wysokosc afrodyta"-obejrzalam dla zabicia czasu...myslalam ,ze w trakcie sama sie zabije takie beznadziejne
"toreador IIcz" to z johnym deepem - poszlam na to dla Johnego...i chociaz zywie do niego sympatie to jednak kiedy wydlubali mu oczy, wystrzelali jak sitko i zbili na kwasne jablko a on wstal i powyrzynal pol wsi to stwierdzilam,ze cholera mam dosc.

nic mi sie wiecej narazie nie przypomina :)

www.bezkitu.com/bannery/bezkitu.gif

AleX Under
[quote="Don Killuminati"SuperBad"Odyseja komiczna 2001" wspomniana przed Odydoza (a scenariusza nie napisał Nielsen, pewnie jakaś plotka)
[/quote]

Nie miałem na myśli, że sam go napisał, chodziło mi o coś, co nazywam "współpiórem" :) Przynajmniej to sugeruje Filmweb...

A na koniec przypomniało mi się coś tak okropnego i beznadziejnego, że szkoda naprawdę oczu - "Transamerican Killer" (również jako "Switch killer" ). Nieznany u nas (wreszcie można się z tego faktu ucieszyć!) amerykański horror z 2005 roku, ale tak denny... Po napisach twórcy musieli dodać konkurs miss mokrego podkoszulka. Albo zostało im za dużo taśmy, albo chcieli w jakiś sposób przyciągnąć uwagę widzów na koniec. Tak czy tak, nawet to im się nie udało, bo patrzeć też na co nie było. Po prostu TRAGEDIA! Unikajcie tego filmu jak ognia piekielnego! Nawet bardziej!

Nawet nie wiesz, jak mnie teraz do niego zachęciłeś :) I pewnie nie tylko mnie :)

[quote="krówka"SuperBad "wojna domowa"- czy jakos tak..ten bercik i te hanysy... no fuj !
[/quote]

...co? Wojna Domowa? To przecież najlepszy polski PRL-owski serial! I jakie bereciki? Jakie "hanysy"? Może pomyliłaś tytuł?

EDIT:

No nie, te skrypty cytujące dziwnie działają :/ Czemu mi nie cytuje?
Edytowane przez AleX Under dnia 06.05.2006 16:05
"Nie pytaj się, co moderator może zrobić dla ciebie, tylko o to, co ty możesz zrobić dla moderatora".

drozda
Odydoz napisał/a:
No nie, te skrypty cytujące dziwnie działają :/ Czemu mi nie cytuje?

Bo jest inna składnia niż na poprzednim forum Pfft. Klinkij na "Cytuj" obok czyjegoś posta to się przekonasz Wink2.

Ta, wiem, już zauważyłem... Jak ja się do tego przyzwyczaję? - Od
Edytowane przez AleX Under dnia 07.05.2006 00:03
Hmm... jestem gdzieś tam :browar

Hardcore
Seriale to wszelkie Dynastie i Mody na Sukces, Palomy itp. Chociaż Zbuntowanego Anioła lubie do dzisiaj :) Tak samo M jak Miłość :)
A co do filmów :
1. Czas Zabijania z Nicolasem Cagem - nuda przez bite dwie godziny i jeszcze trochę
2. King Kong (nowy) - nuda przez więcej niż dwie godziny a poza tym wszelkie dinozaury i wątek miłosny są zrobione do bani. Na pewno nie skusze się aby obejrzeć jeszcze raz.
Jak sobie coś przypomne jeszcze to pewnie dopisze :)
Faust do Diabła - Chwilo Chwilo Trwaj

Don Killuminati
Odydoz napisał/a:

"Odyseja komiczna 2001" wspomniana przed Odydoza (a scenariusza nie napisał Nielsen, pewnie jakaś plotka)

Nie miałem na myśli, że sam go napisał, chodziło mi o coś, co nazywam "współpiórem" :) Przynajmniej to sugeruje Filmweb...

W tym wypadku Filmweb niestety źle sugeruje. http://www.imdb.com/title/tt0157262/

Odydoz napisał/a:

Nawet nie wiesz, jak mnie teraz do niego zachęciłeś :) I pewnie nie tylko mnie :)

Kiedy przeczytałem parę negatywnych opisów na Filmwebie też się zaciekawiłem tym filmem. Ale to był duży błąd, bo tu kompletnie nic nie ma. To jest tak beznadziejny film, że właściwie nie powinno się o nim źle pisać, aby nie przyciągnąć ciekawskich. Naprawdę odradzam. Jak nie posłuchacie i obejrzycie to, wtedy zrozumiecie, co miałem na myśli. Dlatego lepiej pomyśleć dwa razy przed obejrzeniem.
Pantala Naga Pampa

Elum
Jeśli wydaje Wam się, że nowy "King Kong" jest kiepski. Że "Powiedz tak" z Jennifer Lopez to dno, a "Moda na Sukces" wywołuje śpiączkę, polecam dwa filmy, których nie zapomnę do końca życia. Pierwszy z nich oglądałem w swoim życiu dwa razy (w tym raz dawno temu na koloniach), drugi leciał kiedyś na TVP3 :)

"Nukie" - podróba ET. Ale tak tragiczna, że to się w czaszce nie mieści. Nie dlatego że, film jest dobry/zły, ciekawy/nudny, wysokobudżetowy/niskobudżetowy, bo ten twór potrzebuje całkiem osobnej kategorii. Nukie to podobnie jak ET film przeznaczony między innymi dla dzieci. Problem w tym, że jest on tak dołujący, żenujący i depresyjny, że człowiek w czasie oglądania myśli tylko o tym, że ludzie którzy go nakręcili i w nim zagrali byli chyba niepełnosprawni. Poważnie. To coś naprawdę może wykrzywić psychikę. Polecam recenzję "Nukiego" na Something Awful (LINK). Autor IMHO trafił w sedno. A jeśli nie macie zaufania do Something Awful poszukajcie sobie JAKIEJKOLWIEK innej recenzji/opinii Nukiego w sieci. Gwarantuję, że nie znajdziecie osoby, która dostrzegła w tym filmie choćby jeden pozytyw.

"Star Crystal" (aka Tajemnica Gwiezdnego Kryształu) - to dla odmiany jest kopia Obcego. W sumie nawet przez pierwszą godzinę oglądania nie taka najgorsza. Po prostu zwyczajny, średniobudżetowy horror science fiction z kosmitą masakrującym załogę statku kosmicznego. Jaja zaczynają sie, w połowie filmu. Obcy staje się dobry, zaczyna czytać biblię i grać z dwójką ocalałych członków załogi w szachy. Co trwa jakieś kilka tygodni (tyle zajmuje im powrót do chyba jakieś bazy kosmicznej or something). Ja pier**lę! Toż to trzeba mieć kompost w mózgu, żeby takie coś nakręcić za kilka milionów dolarów! Mówiąc krótko, również polecam reckę na Something Awful (LINK). Nie tak fajna, jak Nukiego, ale też można się pośmiać.
Edytowane przez Elum dnia 11.05.2006 14:45

Black Predator
.co? Wojna Domowa? To przecież najlepszy polski PRL-owski serial! I jakie bereciki? Jakie "hanysy"? Może pomyliłaś tytuł?

Krowce chodzi o Swieta Wojne (sorry, ze polskich znakow nie uzywam, ale juz niedlugo to naprawie).
Rzeczywiscie, Swieta Wojna do mnie nie trafia - ale Wojna Domowa to super kino!

Nie lubie tez "Kaczory", "Buenos Ajres", "Zbutanego Aniola" i wszystkie te dynastie, esmeraldy....... zasnac mozna.
Straszny film tez do mnie nie trafia, ale w zwiazku z tym, ze na tym forum jest cala masa fanow tego filmu - dyplomatycznie zamilkne :cyclop:
Ale najgorszy film, jaki w zyciu widzialem, to jednak "Gulczas". Zenada, zenada, zenada! "Aktorstwo" - haahaha, nie rozmieszajcie mnie. "Scenariusz" - tak tepy i glupi, ze nawet ja bym lepszy wymyslil; "Zdjecia" - nedza... ale co mnie najbardziej zabolalo - Rezyserem tego dziela jest bardzo dobry i uzany filmowiec (z szacunku dla niego nie bede tu wymienial jego nazwiska, by jeszcze wiekszego wstydu mu nie robic Lol ), ktory ma na koncie wiele, mozna rzec kultowych dziel (chocby wymieniona wyzej Wojna Domowa) bierze sie za taki chlam....
Niestety, oto przyklad tego, co komercja robi z ludzmi i chec latwego zysku (bo w konuc to gwiazdy brig badera, fani, a wraz z nimi pieniazki, przybeda masowo do kin) :shock::shock::shock::shock: :shock:
"Obejrzyjcie swe dłonie i twarze, są czerwone od Boga krwi,
Zastnanówcie się, co zrobiliście, czy naprawdę Go zabiliście?"

mendosa
Pasowałoby dodać "j" w nazwie tematu.

Dodałem :) - drozda.
Edytowane przez drozda dnia 11.05.2006 23:31
mendosa=The Real Mendosa=Pablo the Real Mendosa=PtRM

10.01.2010 - wracam do Swojego Wymiaru, ponieważ nigdy nie popierałem i nie będę popierał żadnej formy indoktrynacji.

krówka
Black: tak wlasnie tak ! chodzilo mi o swieta wojne.......jaki syf :exclaim::|

AleX Under
Odydoz napisał/a:

Nie miałem na myśli, że sam go napisał, chodziło mi o coś, co nazywam "współpiórem" Przynajmniej to sugeruje Filmweb...

W tym wypadku Filmweb niestety źle sugeruje. http://www.imdb.com/title/tt0157262/

A czemu imdb ma byc mniej godne zaufania od Filmwebu? Poza tym zdaje sie, ze jeszcze gdzieś o tym słyszałem, no i jakby to nie była prawda, w ciągu pięciu lat ktośby to skorygował...

Odydoz napisał/a:

Nawet nie wiesz, jak mnie teraz do niego zachęciłeś I pewnie nie tylko mnie

Kiedy przeczytałem parę negatywnych opisów na Filmwebie też się zaciekawiłem tym filmem. Ale to był duży błąd, bo tu kompletnie nic nie ma. To jest tak beznadziejny film, że właściwie nie powinno się o nim źle pisać, aby nie przyciągnąć ciekawskich. Naprawdę odradzam. Jak nie posłuchacie i obejrzycie to, wtedy zrozumiecie, co miałem na myśli. Dlatego lepiej pomyśleć dwa razy przed obejrzeniem.

Cholera! Musze to obejrzeć :) A komentarze rzeczywiście zachęcają :) "Film trwa 67 minut a oglądałem go dwa tygodnie" Grin

Pasowałoby dodać "j" w nazwie tematu.

Heh, w ogóle nie zauważyłem braku tego "j"...

tak wlasnie tak ! chodzilo mi o swieta wojne.......jaki syf

A, no to wszystko wyjaśnia :) Jakoś dźwiekowa tego serialu przypomina mi "Bułgarski Pościkk", ale szczerze mówiąc - chociaż głupie to i mało śmieszne - ogląda się bez bólu.

Black Predator
chociaż głupie to i mało śmieszne - ogląda się bez bólu.

Wlasnie dlatego oglada sie to bez bolu - bo glupie i malo smieszne :cyclop:
"Obejrzyjcie swe dłonie i twarze, są czerwone od Boga krwi,
Zastnanówcie się, co zrobiliście, czy naprawdę Go zabiliście?"

Hardcore
Raz na jakiś czas dobrze wyluzować się oglądając różne durne filmy, tak żeby mózg odpoczął. :)
Faust do Diabła - Chwilo Chwilo Trwaj

Whitey
Hardcore napisał/a:
Raz na jakiś czas dobrze wyluzować się oglądając różne durne filmy, tak żeby mózg odpoczął. :)

Święta prawda. Ostatnio oglądałem na drugim programieTV strasznie durny film produkcji irańskiej. Fabuły nie będę streszczał ale gagi były mniej więcej podobnego typu: facet wpada w wychodku po szyję w szambo, wychodzi z niego cały uwalony w kupie, szuka czegoś do wytarcia, chwyta dwie gęsi i zaczyna się nimi wycieraćBubu Straszna durnota ale odstresowałem się na całego Pleased
Keine panik auf dem Titanik

krówka
Kosmiczne Jaja ---> wczoraj chyba leciał....i tak to oglądam i oglądam....i dochodze, do wniosku, że kiedyś to już oglądałam i przecież wtedy nie wydawało mi się to takie badziewne. Ale wczoraj myślałam, że skrzywdze telewizor bo znowu nic fajnego nie leciało !:@

:@ dlaczego mi banner nie dziala ? :@
Edytowane przez krówka dnia 21.05.2006 11:28

drozda
[off]

krówka napisał/a:

A wstawiłaś w znaczniki [img ] i [ /img] (bez dodatkowych spacji) :question:.

[/off]
Hmm... jestem gdzieś tam :browar

krówka
drozda napisał/a:
[off]

krówka napisał/a:

A wstawiłaś w znaczniki [img ] i [ /img] (bez dodatkowych spacji) :question:.

[/off]

juhu !!! działam Grin Bo ja zamiast w [img] wstawilam w [url]
dobra koniec offtopu Pfft

SilverMoon666
Seriale Moda Na sukces??Bubu
39 i pół ( odkąd pojawiła się Tola z Blog27 to stwierdziłam ,że to szajsShock )
M jak miłość (kiedyś to uwielbiałam...)

A teraz filmy
Duch
Silent Hill ( podobał mi się ,ale stwierdzam ,że tak to spaprali!)
Nie wiem jak coś to dopiszę:)
Edytowane przez SilverMoon666 dnia 30.08.2009 22:29

Percival
Filmy:
Catwoman - warto zobaczyć tylko piękną Halle Berry, reszta - do bani;
High School Musical - Frown2;
Edytowane przez Percival dnia 30.08.2009 23:16

Przejdź do forum: