Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Adventure Zone 65
qbrex
Nie, dziękuję. Ja preferuję oranżadę Pfft
Acha...mam takie pytanie do czytelników. Czy chcecie, żeby screeny w recenzjach dało się powiększać (tak jak to było w formacie html)?
Poszukujemy osób chętnych do współtworzenia Adventure Zone, każda pomoc będzie mile widziana. Zainteresowanych proszę o kontakt przez PW lub e-mail.

Hardcore
Ale się chłopcy rozgadali, już połapać się nie mogę w tych postach :)
Faust do Diabła - Chwilo Chwilo Trwaj

AleX Under
No ba, jasne, że chcemy, żeby sie dały powiększać. I nic się tu nie sprowadza do wódy, jeno do piwa :) Wynik sondy "co lepsze - PDF czy HTML?" mnie mocno dziwi. PDF>HTML 31>13 ?! W ogóle tego nie rozumiem. W ogóle.

Aha, jeszcze parę (a nawet więcej...) postów temu cos dorzda napisał, ze napisałem coś tak, że mnie nie można zrozumieć. Nie potam teraz dokłądnego cytatu (musiałbym wyłączyc pisanie posta i go poszukać, a nie chce mi się :)), ale pamiętam mniej więcej cos takiego:

"Po co ograniczać tekst jakimiś badziewnymi kolumienkami, skoro wystarczy zrobić podkład i walnąć na niego tekst? Wspaniale."

Dla niezdezo... niezoriez... niezdorn... niezdar... tych, co nie zrozumieli, wyjaśniam, iż to była ironia, mająca za zadanie "wgryźć się w psychikę" qbrexa, jako kogoś, kto zamienił html na pdf - co jak widzę spotkało się z przychylną opinią, czego nie rozumiem... Chociaż znalazłem doskonały pretekst do powrotu do HTML-u (mam zamiar go z wami zapoznac jutro :)) ale raz, że wątpię, by sie przyjął, dwa, że za bardzo w AZ władzy nie mam, jesynie mam taką braną w cudzysłów władzę w niektórych działach forum, zktórej korzystałem ostatnio pare miesięcy temu :))
"Nie pytaj się, co moderator może zrobić dla ciebie, tylko o to, co ty możesz zrobić dla moderatora".

Zebius
Ja zagłosowałem za pdf, ale nie chciałbym aby było to w takiej postaci jak w AZ65. Najważniejsze uwagi:

- Spis treści powinien być z klikalnymi odnośnikami (to są chyba te hiperłącza?), czyli w Adobe Readerze po lewej mam okienko ze spisem treści i w każdej chwili jednym kliknięciem mogę się przenieść w dowolną część dokumentu.
- Trzy kolumny to IMO za dużo, bo prawie co chwila muszę scrollować dokument góra-dół i z powrotem, bo cała strona nie mieści mi się na ekranie (rozdzielczość monitora 1024x768 ).
- System oceniania - ocena rozbita na trzy części, plusy i minusy + wymagania sprzętowe w stopce na dole recenzji to chyba najlepsza z nowości.

No i jeszcze na koniec, skoro o AZ65 mowa, to trochę literówek tam się znalazło :zmieszany:
Ostatnio ukończyłem: Penumbra: Czarna Plaga, Penumra: Requiem, Mass Effect
Aktualnie gram: Age of Conan

mendosa
Jeżeli chodzi o korektę, to podsyłałem już kilka poprawek po wstawieniu AZ65 online, ale qbrex chyba miał jakieś problemy z siecią. Zamieszanie ogromne przez te ostatnie zmiany, ale kiedyś musiało to nastąpić, i niewykluczone, że za jakiś czas znowu nas to czeka.
mendosa=The Real Mendosa=Pablo the Real Mendosa=PtRM

10.01.2010 - wracam do Swojego Wymiaru, ponieważ nigdy nie popierałem i nie będę popierał żadnej formy indoktrynacji.

Przejdź do forum: