Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Elvis Aaron Presley:)
Elvis
Co sądzicie o jednym z najwiękrzych ludzi jakich nosiła ta ziemia? Ja go kocham:)diablo700.fm.interia.pl/Elvis%20walk.JPG
Stop,look and listen baby, that's my philosophy
It's your rubberneckin baby and that's all right with me:) ||
Tak na marginesie, jestem dziewczyną:)

mendosa
Coż, na mnie jego urok nigdy nie działał. :oops: . Ale to pewnie dlatego, że nie jestem kobietą :cyclop: . Hmm, przynajmniej tak mi się wydaje Lol2 .
Tzn --> wydaje mi się, że nie jestem kobietą (kurcze - czy ja powiedziałem to na głos!?) :-D .
mendosa=The Real Mendosa=Pablo the Real Mendosa=PtRM

10.01.2010 - wracam do Swojego Wymiaru, ponieważ nigdy nie popierałem i nie będę popierał żadnej formy indoktrynacji.

Hardcore
Powiem tak - słyszałem może jeden czy dwa utwory tego króla rock n rolla. Mimo że takiej
muzyki za bardzo nie lubię to sama postać Elvisa jest interesująca. Kiedyś mam zamiar zdobyć kilka płytek i posłuchać bo w jakiś sposób mnie interesuje ta postać. Z jednej strony to był król tej muzyki :)
Z drugiej strony kolejny wielki artysta który przez wódę i prochy skończył jak skończył :/
Faust do Diabła - Chwilo Chwilo Trwaj

krówka
mendosa napisał:
Ale to pewnie dlatego, że nie jestem kobietą

ja jestem kobieta (tak mi sie wydaje Wink2) i nigdy go nie lubialam.Zawsze wydawal mi sie cukierkowy, oh i ah i "jakitojaniejestem". ale musialo cos w nim byc skoro okrzyknieto go królem...z drugiej strony... na Jacksona tez mowili "krol" i co? i teraz ma doklejany nos...moze taki los krolow ?
www.bezkitu.com/bannery/bezkitu.gif

Black Predator
Ja go szanuję za zasługi za rock
n rollowego świata - dzięki niemu się to wszystko ruszyło, a w USA powstało wiele rock n rollowych zespołów.
Salut!
"Obejrzyjcie swe dłonie i twarze, są czerwone od Boga krwi,
Zastnanówcie się, co zrobiliście, czy naprawdę Go zabiliście?"

krówka
czy w jego czasach było solarium ? Bo na tych zdjeciach wyglada jakby byl stalym bywalcem Pfft

a! A w wyborczej jest taka książeczka o Elvisie :>
www.bezkitu.com/bannery/bezkitu.gif

Przejdź do forum: