Zobacz temat

Kto tu jest? 2 Gości
 Drukuj temat
Nowinki
Wigen23-23
Przemo napisał(a):

I jak Wigen, grałeś w nową Syberię? Niemal od samego rozpoczęcia prac zamieszczałeś wszystkie newsy z nią związane i ciekaw jestem Twojej opinii. :)

Nie, niestety nie miałem jeszcze okazji, aby zagrać w najnowszą część Syberii. W chwili obecnej gra jest jak dla mnie trochę za droga, więc poczekam na to jak będzie trochę tańsza i wtedy będę się brał za granie. Na pewno podzielę się swoją opinią :)

Przemo
Koniecznie napisz, jak już zagrasz.

Faktycznie. Warto poczekać na niższą cenę, ale także na załatanie tej gry. Podobno problemów technicznych jest dosyć sporo.

Zajawkarz
Daedalic Entertainment poinformowało, że na PC, PS4, Xbox One oraz na urządzenia przenośne trafi ich nowa gra: The Pillars of the Earth.

Jest to przygodowa gra 2D oparta na słynnej powieści Kena Folletta "Filary Ziemi". Ekipa transformuje 1200-stronicową książkę w ciekawą, interaktywną i nieliniową produkcję z trzema głównymi bohaterami. Gra ma być podzielona na trzy części, każda z nich ma zawierać siedem rozdziałów.

Pierwsza część pojawi się w sierpniu, a o pozostałych częściach więcej informacji zostanie podane na tegorocznym Gamescom. The Pillars of the Earth to największy jak dotąd projekt Daedalic Entertainment.

Więcej: http://www.hardwa...ment-wideo
www.hardware.zajawkarz.info/reklama/reklama-konkurs-468x60.png
Strona konkursu: tutaj!

Przejdź do forum: