Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Adventure Zone 64
qbrex
Mam przyjemność zaprezentować czytelnikom pierwszego "niusa" dotyczącego Adventure Zone 64 (czytelnikom, nie redaktorom, którzy ostatnio w temacie o AZ 63 rozpoczęli dyskusję, na temat deadline :bubu:).
Otóż kącik pojawi się na stronie 1 kwietnia A.D. 2006 roku.
W tym miesiącu tematem layout'u będzie Deamonica.

Już niedługo kolejne wieści na temat 64 numeru.
Poszukujemy osób chętnych do współtworzenia Adventure Zone, każda pomoc będzie mile widziana. Zainteresowanych proszę o kontakt przez PW lub e-mail.

mendosa
he he Prima Aprilis qbrex :cyclop: Lol2 . A deadline, kiedy by nie był, to zawsze jest za wcześnie Pleased . :| .
mendosa=The Real Mendosa=Pablo the Real Mendosa=PtRM

10.01.2010 - wracam do Swojego Wymiaru, ponieważ nigdy nie popierałem i nie będę popierał żadnej formy indoktrynacji.

qbrex
No i n3gativ, odkryłeś przed czytelnikami kolejną tajemnicę na temat AZ 64. W tym numerze będziecie mogli przeczytać dwa tłumaczenia anglojęzycznych recenzjii, które pochodzą z zaprzyjaźnionego kącika - Adventure Latern.
Poszukujemy osób chętnych do współtworzenia Adventure Zone, każda pomoc będzie mile widziana. Zainteresowanych proszę o kontakt przez PW lub e-mail.

drozda
Numer
gotowy jest już do ściągnięcia. Więcej informacji znajdziecie pod tym adresem.

Hmm... jestem gdzieś tam :browar

mendosa
I ta, "niefortunna" część Szóstki, pozostała ... Bosz . Sie GROMY na Nos posypiom. :cyclop: . I Vice Versa, ba, nawet ALI.Asy. :mrgreen: :| .
mendosa=The Real Mendosa=Pablo the Real Mendosa=PtRM

10.01.2010 - wracam do Swojego Wymiaru, ponieważ nigdy nie popierałem i nie będę popierał żadnej formy indoktrynacji.

drozda
mendosa napisał:
I ta, "niefortunna" część Szóstki, pozostała ... Bosz .

No i poprawione, trochę poniewczasie, ale jest Wink2.

Zebius
Zachęcony recenzją Daemoniki z AZ64 dorwałem dzisiaj z kiosku starego Clicka z tą gierką. Mam nadzieję, że się nie zawiodę. :)

drozda
Zebius napisał:
Zachęcony recenzją Daemoniki z AZ64 dorwałem dzisiaj z kiosku starego Clicka z tą gierką. Mam nadzieję, że się nie zawiodę. :)

Myślę, że się nie zawiedziesz. Oczywiście trzeba się przyzwyczaić do obsługi kamery, kilku elementów z gier cRPG i paru innych rzeczy, ale warto :).

Przejdź do forum: