Zobacz temat

Adventure Zone - Przygodówki od A do Z » Help! Jak to przejść, jak uruchomić? » Help - Tytuły od T do Z
Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
The Moment of Silence
każdym i ... kręcę się w koo. POMOCY! Gdybyście mieli pełną solucję byłaby zapewne w spisie,ale może któryś z graczy? Serdecznie dziękuję!
ania.chmiel@wp.pl
P.S. Gdańsk jest dzisiaj pięknie wyzłocony słoneczkiem Grin

drozda
Solucji do TMOS rzeczywiście jeszcze na stanie nie mamy, ale powiedz o co dokładnie chodzi to postaramy się pomóc :)

"każdym i ... kręcę się w koo." hmm... Zgaduję - zagadka na końcu, ta z antenami?
Hmm... jestem gdzieś tam :browar

Witajcie, mam problem w tej samej grze, otóż chodzi mi o windę na wieży wiertniczej na morzu. Klikam w czerwony guzik i wyświetlają się dwie (chyba ?) ósemki, nie wiem co mam ustawić w panelu sterowania żeby ta winda zjechała w dół ? W solucji na wp. pisze - kliknij czerwony guzik, ustaw kod, wciśnij żółty przycisk i jedź windą, bardzo proste, nie ? Tylko jaki do cholery to jest kod? Błagam, pomóżcie ?

drozda
Bogusia napisała:
Tylko jaki (..) to jest kod?

Taki jak na tym obrazku (klik!) :)
Hmm... jestem gdzieś tam :browar

JuKii
http://www.the-spoiler.com/ADVENTURE/House.of.tales/moment.of.silence.1/TMOS.htm
Tuaj znajduje sie angielska wersja solucji Wink2
content10.bigoo.ws/letters/style13/j.gifcontent10.bigoo.ws/letters/style13/u.gifcontent10.bigoo.ws/letters/style13/k.gifcontent10.bigoo.ws/letters/style13/i.gifcontent10.bigoo.ws/letters/style13/i.gif
Omg xP

Przejdź do forum: