Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Mały kurs wrzucania obrazków na forum ;) aka Fotek cd. :)
Nom, to udało mi się wyczytać z nazwy fotki. Bardzie miałem na myśli czyj to był koncert... :)

Evillady
Mój błąd, zmęczenie wybacz, fotka z koncertu Metalliki oczywiście :)
Ostatnio ukończyłam: Black Mirror III.
Teraz gram: Riven: A Sequel to Myst.

mendosa
No w końcu coś się ten temat ruszył.

Evillady --> Ja oczywiście nie mogę prawić komplementów, ale muszę napisać, iż jesteś przesympatyczna Grin . Chociaż, gdzieś tam czai się takie malutkie ZŁO Wink2 . Pokaż się "służbowo", to może i ja się odważę Grin . Podejrzewam jednak, że tego nie zrobię - wszyscy zaczęliby mi pisać per Pan Lol2 .

Przemo --> Zrób sobie fotę z Art of Murder i bez czapeczki (oczywiście uśmiechnij się :) ) - zrobimy z tych dwu zdjęć mały reportaż: "Tak oto AZ poprawia humor ludziom" :twisted: .
mendosa=The Real Mendosa=Pablo the Real Mendosa=PtRM

10.01.2010 - wracam do Swojego Wymiaru, ponieważ nigdy nie popierałem i nie będę popierał żadnej formy indoktrynacji.

Madzius888
Oj znam ból z uśmiechaniem się, ale wiesz na co wpadłam?
Wolę, żeby ludzie pisali, że głupio wyglądam jak się uśmiecham, widać że to zdjęcie na jaja, jesteś śmieszna terefere, niż że wyglądam jak samobójczyni xP

Jaka Evillady jest ładniutka i milutka iiiii :) :*

No więc Madzius po raz drugi w historii internetu ujawnia swoją twarz xD Zdjęcie telefonikiem na tle bardzo ładnej firankixD, co zresztą widać, bo niestety cyfrówka niet,niet ale na ulicy na pewno poznacie taką dziwną mordkę Pfft

img247.imageshack.us/img247/423/zdjcie011xp2.jpg
Edytowane przez Madzius888 dnia 29.01.2008 19:30
Gram w: Law&Order
Ostatnio ukończyłam: The Dream Machine

Evillady
mendosaStrzalka Nie "W końcu się temat ruszył", tylko w końcu go ktoś rozruszał Grin Ja przesympatyczna :o A mówił Ci ktoś, że pozory mylą?! ZŁO we mnie jest bezgraniczne przeogromniaste :twisted:Lol A co do służbowego wizerunku, cóż chęć zobaczenia tego Twojego wcielenia jest tak przemożna, że jutro wrzucę tu foto, tylko po to, żeby zobaczyć takie samo Twoje. I niedoczekanie, żebym Ci zaczęła mówić per Pan Grin Dziś foty wrzucać nie będę, bo to by było zdjęcie sadystyczne z cyklu: "To-Co-Zostaje-Z-Przepracowanej-Niedospanej-Managerki-Po-Całym-Dniu-Pracy" Lol

Madzius888Strzalka Ty mnie kobieto nie dobijaj! Po tych Twoich oporach z ujawnieniem się i zarzekaniu się, jaka to z Ciebie wampirzyca, ja tu się spodziewałam jakiegoś wizerunku będącego połączeniem Kiss i skacowanego Ozziego, a tu TAAAAAKAAAA fajna kobieta :o Na ulicy, to ja bym Cię na pewno zauważyła, bo fajne twarze się wyławia z tłumu Cool

Madzius888
xD Nie żartuj milutka Kobiecino Grin
Jestem idealną strażniczką koleżanek - zawsze wszystkie odprowadzam bo odstraszam multuny sławnych na całym świecie śląskich meneli Pfft xD

Evillady
Hjeh, bo menele tak jak nie znają się na dobrych trunkach, tak samo nie mają pojęcia o najlepszych kobietach Grin Ja tam, jak jeszcze mieszkałam w bloku miałam meneli wyszkolonych na tyle, że już nie zaczepiali mnie o brakujące 10 gr :twisted: To jeszcze apropos tego zła, co to niby we mnie w śladowych ilościach jest, żeś mi mendosa wjechał na ambicję no Wink2

EDIT: Zgodnie z obietnicą zamieszczam fotkę pod tytułem: "Rękawica rzucona mendosie Grin " Jakość kiepska, bo podobnie, jak u Madzius888 cyfrówki się jeszcze nie dorobiłam wobec tego, dla tych, którzy niedowidzą wyjaśniam, że na zdjęciu: firanka, TV i ja, w tej kolejności :mrgreen: Mendosa... Czekam :twisted:

img227.imageshack.us/img227/1020/dsc00038py7.th.jpg
Edytowane przez Evillady dnia 30.01.2008 19:44

Madzius888
A mię się zepsuło Sad
Nonono, już widzę P. Złą w czerwonej sukience na firmowym bankiecie z tatuażem Madzius888 tu była :super Grin

Evillady
Heh czerwony to ja mam kostium sztruksowy, boski jest, ale zasłania wszystkie miejsca, gdzie ew. ten tatuaż mogłabym sobie zrobić Cool

W oczekiwaniu na zdjęcie Mendosy, wkleję swoja perełkę:

www.imagic.pl/public/thumb_475ee7f8a6c2f728559502.jpg

Wink2

Od razu piszę, ze nic nie piłem na odwagę... jak to kilka osób stwierdziło Pfft
Edytowane przez dnia 31.01.2008 16:30

Madzius888
No to na co czekasz? Każda okazja dobra, żeby kupić jakiś nowy ciuszek podobno xD

Już widziałam to zdjęcie z Glacą :super

Madzius888 napisał/a:Już widziałam to zdjęcie z Glacą :super

...i jeszcze nie raz zobaczysz Wink2

Evillady
Nooo Przemo_s, jak takie wyzwanie rzuciłeś, to ja je podejmuję i jutro postaram się wkleić swoją fotkę, bo dziś coś mi się załadować nie chce Sad

EDIT: I się nie udało, bo kabelka do fona zapomniałam wziąć ze sobą do pracy Sad Nic to, jutro też pracuję, to spróbuję jeszcze raz :)
Edytowane przez Evillady dnia 01.02.2008 17:31

Evillady
EDIT 2: I "jutro" też się nie udało, bo na dyżurze miałam taki młyn, że szkoda, gadać. Noooo, ale od czego wolna niedziela Wink2 Dobra Przemo_s swoją perełkę wrzucił, to ja również dołączam swoich kilka do tego naszyjnika Wink2 Bardzo proszę tylko brać poprawkę na to, że:
A. Na tych zdjęciach miałam jeszcze długie hery.
B. Byłam po 24h bez snu i 11h spędzonych w pociągu.
C. Jedno ze zdjęć to telefoniczne zdjęcie zdjęcia, stąd odblaski i słaba jakość. Noooo, a teraz macie :twisted:

img266.imageshack.us/img266/1980/jamesijajo9.th.jpg

img167.imageshack.us/img167/2235/kirkijajt4.th.jpg

img266.imageshack.us/img266/2995/larsijakz9.th.jpg

img266.imageshack.us/img266/97/dsc00044rp1.th.jpg

img167.imageshack.us/img167/226/dsc00039wn5.th.jpg

Madzius888
Przy chłopakach z Metallicy wyglądasz jeszcze bardziej sympatycznie i miło Grin
<narażam się> xD

Evillady
Ja tam wyglądam na tych zdjęciach, jakby mnie coś przejechało, wdeptało w glebę i jeszcze na mnie poskakało, a ja i tak cała uhahana jestem z tego powodu Lol Co tam! Na tych zdjęciach nie ważne jest to, jak wyglądam, ale z kim na nich jestem :twisted: Aczkolwiek miło Madzius888, że podtrzymujesz mnie na duchu Cool

Hardcore
Przemo_s napisał/a:
W oczekiwaniu na zdjęcie Mendosy, wkleję swoja perełkę:

www.imagic.pl/public/thumb_475ee7f8a6c2f728559502.jpg

Wink2

Od razu piszę, ze nic nie piłem na odwagę... jak to kilka osób stwierdziło Pfft

Szacunek, To nowa era to czas ludzi cienia.
Faust do Diabła - Chwilo Chwilo Trwaj

Hardcore
Evillady napisał/a:
EDIT 2: I "jutro" też się nie udało, bo na dyżurze miałam taki młyn, że szkoda, gadać. Noooo, ale od czego wolna niedziela Wink2 Dobra Przemo_s swoją perełkę wrzucił, to ja również dołączam swoich kilka do tego naszyjnika Wink2 Bardzo proszę tylko brać poprawkę na to, że:
A. Na tych zdjęciach miałam jeszcze długie hery.
B. Byłam po 24h bez snu i 11h spędzonych w pociągu.
C. Jedno ze zdjęć to telefoniczne zdjęcie zdjęcia, stąd odblaski i słaba jakość. Noooo, a teraz macie :twisted:

img266.imageshack.us/img266/1980/jamesijajo9.th.jpg

img167.imageshack.us/img167/2235/kirkijajt4.th.jpg

img266.imageshack.us/img266/2995/larsijakz9.th.jpg

img266.imageshack.us/img266/97/dsc00044rp1.th.jpg

img167.imageshack.us/img167/226/dsc00039wn5.th.jpg

Cholera jak ci się ich udało dorwać? :)

Evillady
Wystarczy należeć do oficjalnego fanklubu, a wtedy wszystko jest możliwe Cool Hardcore teraz Twoja kolej na jakieś popisowe zdjęcia Wink2

Hardcore
Rewelacji dla innych może nie być ale ja czuje się dumny z tych zdjęć:)

http://img341.imageshack.us/my.php?image=01di3.jpg

http://img174.imageshack.us/my.php?image=03se2.jpg

http://img142.imageshack.us/my.php?image=05gw5.jpg

Sorki za same linki ale nie zapomnialem jak sie normalnie wstawia :)
Edytowane przez Hardcore dnia 05.02.2008 00:54

Przejdź do forum: