Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Mały kurs wrzucania obrazków na forum ;) aka Fotek cd. :)
Kami
Nie Przemo, tacy ludzie to moi sprzymierzeńcy. Grin No i co Ty, najpierw trzecia osoba, potem pierwsza, zdecyduj się, co? Pfft

Jest jedna osoba w Redakcji, którą uważam za pokojową, ale nie będę psuła jej reputacji. Wink2 A teraz już koniec offtopa i zamieszczać zdjęcia!

Evillady
Madzius wiadomo. Ale Madzius ma reputację tak dobrą, że nie można jej zepsuć. Grin
Ostatnio ukończyłam: Black Mirror III.
Teraz gram: Riven: A Sequel to Myst.

Kami
Ha, nie zgadłaś. Pfft Za karę musisz umieścić zdjęcie z koncertu! SuperBad

Madzius888
xD To ja się najczęściej wykłócam, zwłaszcza wieci-kiedy GrinGrin

Ja wiem o kogo chodzi Sweet
Gram w: Law&Order
Ostatnio ukończyłam: The Dream Machine

Evillady
A łeeeeeeee tam. Przemo już umieścił moje zdjęcie z koncertu. Grin

Kami
Nie ma nie ma. Pfft Dawaj to zdjęcie i się nie migaj. Pfft2 Wink2

Evillady
Jak znajdę jakieś. Wink2 Teraz jestem w pracy, a w chacie i tak nie mam nic na kompie po ostatnim formacie. Grin

Kami
Ale masz na ścianie. Pfft Ty migaczu jeden.

Evillady
Jeszcze nikt, nigdy, w życiu nie nazwał mnie kierunkowskazem. Lol Wink2 Na ścianie to ja mam setlisty, kostki i bilety, a nie tam zdjęcia. Wink2

Kami
Zawsze jest ten pierwszy raz. Pfft2 Wychodź z pracy i już się nie migaj. Wink2

Evillady
Heh czekaj zadzwonię do Szefa i mu powiem, że mi Szefowa z drugiej pracy kazała iść do domu. Pfft2

Kami
MrGreen Oj no, zezwalam łaskawie na pozostanie do końca dnia. Wink2

Evillady
W sensie do północy!?!?!? I to ma być łaska????!!!!! Rany Boskie Kami, to ja nie chcę wiedzieć, jak w Twoim wydaniu wygląda kara! Emm Peace

Kami
Ale się wykręcasz. xD Tak się wykręcasz, że aż cały wątek spamimy, a Ty nic sobie z tego nie robisz. Pfft2 Nu, nu.

Evillady
A co tam! Raz się żyje, zasady są po to, żeby je łamać, no future, no rules, poczujmy wolność, chwyćmy się za ręce i śpiewajmy o miłości...

Tak. Khem... Tego... Wiecie nie śpię w zasadzie od ostatniej nocy z czwartku na piątek, mam skręconą nogę (chyba) i w ogóle... No więc tego... Nie spamię już. MrGreen

Kami
... No. Cieszę się, że doszłaś już do zmysłów. Wink2

Nie martw się, ja ostatnio myślałam, że złamałam palca, ale to było tylko bardzo poważne stłuczenie mięśni. MrGreen

Madzius888
No i Evil cały czas na obcasach, to mogła i sobie skręcić.
Nie, żebym jej tego życzyła, ale może dostanie zwolnienie, żeby odpoczywać w domku... a może i skrobnąć jakiś tekst Sweet
Gram w: Law&Order
Ostatnio ukończyłam: The Dream Machine

Evillady
Jakbyś zgadła. Lol2 Mam nauczkę, żeby po ciemku, na obcasach, po schodach nie chodzić. Lol2 A poważnie - jutro i tak mam wizytę u lekarza, to jak jutro nie będzie lepiej, to zmuszę ortopedę, żeby to obejrzał. Ale będzie lepiej chyba. Poza tym nie mogę iść teraz na chorobowe. Firma mnie potrzebuje. MrGreen

A co do tekstów to tak: Snejki będą dziś lub jutro. Mam publikować czy słać do Przema czy czekać na publikację wywiadu i wtedy puszczać, czy co? Bo mi Przemo nie odpisał w tej sprawie.

A poradnikiem do TLoCV zajmę się najwcześniej po wtorku, bo jutro idę na koncert, a we wtorek jestem w Wawie znowu.

No. I koniec off-top, bo to nie zamknięte. Grin
Edytowane przez Evillady dnia 19.09.2010 12:48

Kami
Evil Bosz takie rzeczy to na redakcyjnym proszę.

Evillady
No przesz właśnie napisałam, że więcej pisać nie będę, bo to nie zamknięte. Grin

Przejdź do forum: