Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Mały kurs wrzucania obrazków na forum ;) aka Fotek cd. :)
Kami
Jaką miał szansę? I jakiego drinka? To Ty proponowałeś Mert, więc rozumiem, że Ty stawiasz Pfft2 A najlepiej jakby to było w tę sobotę.

mertruve
W sobote odpada, nie mogę wpaść do wrocka;/ Ale we wrześniu będę we Wrocławiu. Pod koniec września. Jeżeli tylko będziesz miała czas, to stawiam drinkaWink2

telipinus
mertruve napisał/a:
Miałeś swoją szansę? Miałeś! To teraz daj szansę innymPfft

HaHa Grin miałem i chyba nawet wykorzystałem, znaczy się... szansę na postawienie drinka

ojo jojo joj...co tu się nakręca... jakieś stawianie sobie drinków we wrocku?? ojo joj Pfft

a ja będę 11-13.09 w Kraku, to może się spotkamy w Cholibie??
"Nie podoba się to nie słuchaj, a kłamać nie przeszkadzaj" K. Jeskow

Kami
Chyba Ko... ? Nie?

Dawaj Telip swoje zdjęcie, bo jak nie, to ja dodam Pfft z nurkowań.

Percival
Dziżas, co tu się na tym forum dzieje...;P

Odnośnie propozycji Telipinusa - to dobry pomysł, jeśli nie mielibyście nic przeciwko też mógłbym wpaść i wreszcie poznać chociaż część redakcji osobiścieMrGreen
Edytowane przez Percival dnia 27.08.2009 10:12

mertruve
ZapraszamyWink2 Ja od 6 wrzesnia jestem w Krakowie na stale i chetnie sie spotkam z kazdym;P

telipinus
To świetnie, spotkanie zaklepane. Dobrze będzie się znów/pierwszy raz spotkać Grin O tyle rewelacyjnie, że będziemy mieli kwaterę gdzieś w pobliżu centrum Krakowa. Wtajemniczeni pewnie wiedzą po co przyjeżdżam do Krakowa, jeśli nie, to się dowiedzą na miejscu; a swoją drogą było by to dobre pytanie konkursowe Pfft

Tak Kami, to chyba była Koliba ... i nie dawaj wredolcu żadnych tam zdjęć, jak będę miał coś dobrego i nadającego się na ten temat to sam zamieszczę.
Edytowane przez telipinus dnia 27.08.2009 15:12

Kami
Nadaje się wszystko co mam Pfft

telipinus
No peeeewnie, wszystko co masz się nadaje, nie wątpię, ale wolę jak sam coś umieszczę. I nie próbuj, bo jak uznam że jest nie za bardzo to usunę.

Kami
Pf. To wstawię z powrotem Pfft2

Umieszczaj coś, bo wszystkie zdjęcia oceniam wg. tego jak ja wyglądam Grin a jeśli dobrze, lub znośnie, to uznaję całe zdjęcie za nadające się do publikacji.

telipinus
Aha, to ja nie będę umieszczał zdjęć z Tobą Pfft

img35.imageshack.us/img35/651/nurkowenaaz.th.jpg

może po weekendzie coś uda mi się zrobić fajnego
Edytowane przez telipinus dnia 27.08.2009 16:45

Percival
A może ktoś weźmie aparat na nasze spotkanie? Zrobimy sobie jakieś wspólne zdjęcie, będzie na pamiątkę lub nawet na łamy AZetki MrGreen
Edytowane przez Percival dnia 27.08.2009 21:01

Madzius888
:):)

Ale fajnie!

Vader&Marduk, spotkanie AZ, Vader& Marduk, spotkanie AZ hmmm
xD

A to ja na wyjeździe - oczywiście, że nie będą normalne! Grin

img442.imageshack.us/img442/8992/img0001sbh.th.jpg
img442.imageshack.us/img442/3730/img0696.th.jpg
Edytowane przez Madzius888 dnia 30.08.2009 18:02
Gram w: Law&Order
Ostatnio ukończyłam: The Dream Machine

Kami
Alle super Grin to gdzie byłaś?

Madzius888
W Sudetach. Lokalizacja dokładniejsza niemożliwa do podania xD

Pierwsze jest w Osówce - Głuszyca, a drugie: pod zamkiem Chojnik - pod Jelenią Górą :)

Kami
Oba świetne, ja to zawsze jestem jakaś taka sztywna... i mam potem sztywne zdjęcia Pfft

Madzius888
Ale za to wychodzisz przepięknie, tajemniczo, uroczo i wdzięcznie, a ja tak se o Grin

Kami
Że jak niby? xD Shock

mertruve
O mnie mowi;P

mendosa
I o mnie, i o mnie Grin .
mendosa=The Real Mendosa=Pablo the Real Mendosa=PtRM

10.01.2010 - wracam do Swojego Wymiaru, ponieważ nigdy nie popierałem i nie będę popierał żadnej formy indoktrynacji.

Przejdź do forum: