Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Mały kurs wrzucania obrazków na forum ;) aka Fotek cd. :)
Kami
Heh, szczerze mówiąc nie spodziewałam sie takiego odbioru, ale ok.

Mendosa - szybkiego powrotu do zdrowia :) siorb rosołek to szybko wrócisz do siebie Wink2 i do nas Pfft

mendosa
He, he rosołek już siorbałem, już jutro powinno być lepiej.
Aha - i to o "laskach", to ja tak żartobliwie napisałem, nie chciałem nikogo urazić Grin .
mendosa=The Real Mendosa=Pablo the Real Mendosa=PtRM

10.01.2010 - wracam do Swojego Wymiaru, ponieważ nigdy nie popierałem i nie będę popierał żadnej formy indoktrynacji.

Kami
Heh, wiem Pfft już nie bierz mnie za taką ułomną. Chodziło mi raczej o te wszystkie 'ładne, piękne i klimatyczne'. Dla mnie to to tam jest brzydkie i nie warte niczego. Jedyny pozytyw to światło i tyle.

Evillady
Kami, a nie mogłabyś po prostu podziękować za komplementy i cieszyć się, że się zdjęcie spodobało? Wink2
Ostatnio ukończyłam: Black Mirror III.
Teraz gram: Riven: A Sequel to Myst.

Kami
Nie no, oczywiście dziękuję, jestem mile zaskoczona... po prostu mam niską samoocenę i chyba nic na to nie poradzę Pfft

Madzius888
xD Skoro Ty uważasz, że masz niską samooceną, to jeszcze mnie nie znasz xD

Jak mnie takie coś wkurza, dziewczyna ładna, wesolutka, miła i jeszcze narzeka na wyimaginowane kompleksy - proszę mi napisać, że uważasz się za ładną i mogącą się podobać, bo jak nie to przyjadę do tego całego Wrocławia i nakopię Ci w tyłeczek Grin:twisted:Cool
Gram w: Law&Order
Ostatnio ukończyłam: The Dream Machine

mertruve
Oj dziewczyny, dziewczynyWink2 Śliczne wszystkie jesteście i jeszcze narzekacie:) POmyślcie, że mogłybyście wyglądać jak wujcio mert - od razu powinien wam się humor poprawić;P

Madzius888
Jak ja bym chciała wyglądać jak wujcio mert SweetGrinream:
xDxDxD

mendosa
Zgodnie z obietnicą wrzucam dwie foty, zrobione co prawda pięć lat temu, ale wiele się nie zmieniłem (schudłem Wink2 ).

img137.imageshack.us/img137/5745/misk8.th.jpg

img152.imageshack.us/img152/7554/ulxq5.th.jpg

10.01.2010 - wracam do Swojego Wymiaru, ponieważ nigdy nie popierałem i nie będę popierał żadnej formy indoktrynacji.

Evillady
Madzius888 napisał/a:
xD Skoro Ty uważasz, że masz niską samooceną, to jeszcze mnie nie znasz xD

Jak mnie takie coś wkurza, dziewczyna ładna, wesolutka, miła i jeszcze narzeka na wyimaginowane kompleksy - proszę mi napisać, że uważasz się za ładną i mogącą się podobać, bo jak nie to przyjadę do tego całego Wrocławia i nakopię Ci w tyłeczek Grin:twisted:Cool

Nooo Madzius888, a teraz proszę przeczytać swojego posta i zastosować się do swoich własnych wytycznych. Bo jak nie to ja się do Zabrza pofatyguję:twisted: Wink2

Strzalkamendosa pierwsza fota mnie rozwaliła Lol Widać Cię tam tak, że prawie w ogóle nie widać. Noooo chyba, że ten wielki ze słomianymi uszami to Ty :mrgreen: Za to drugie zdjęcie super. W jakich górach zrobione?

Madzius888
Ależ proszę bardzo Agusiu, proszę bardzo, zapraszam Grin :evil2:

Noo ten Misiek się rzuca w oczy Grin Ale drugie zdjęcie bardzo fajne :super

mendosa
Zdjęcie pierwsze --> ten Misiek to moje wymarzone "alter ego", taki mój obrońca :) .
Drugie jest z Tatr, Polana obok schroniska Ornak (się chyba Wielka Ornaczańska nazywa zresztą).

No, jak tak se bedziecie jeździć po Polsce celem skopać te ... no wiecie, to się jeszcze rozminiecie, Miłe Panie :twisted: .

telipinus
mendosa napisał/a:
ale wiele się nie zmieniłem (schudłem Wink2 ).

Ale, ze niby schudles po zrobieniu zdjecia, czy jeszcze przed? :)
Co do tematu, bardzo extra pomysl i do tego faza ze zdjeciami z serii 'tych jakie nikt jeszcze nie widzial' :)
"Nie podoba się to nie słuchaj, a kłamać nie przeszkadzaj" K. Jeskow

Evillady
StrzalkaMadzius888 Ależ proszę bardzo Agusiu, proszę bardzo, zapraszam

No Madzius888, to teraz nie znasz dnia ani godziny Wink2

Strzalkamendosa No, jak tak se bedziecie jeździć po Polsce celem skopać te ... no wiecie, to się jeszcze rozminiecie, Miłe Panie.

Mendosa nie martw się o nas, damy sobie radę :wink:

Strzalkatelipinus Co do tematu, bardzo extra pomysl i do tego faza ze zdjeciami z serii 'tych jakie nikt jeszcze nie widzial'

Ty nas tu telipinus nie chwal, tylko swoją fotę dawaj :)
Edytowane przez Evillady dnia 10.02.2008 22:49

telipinus
Strzalka Evillady, niech będzie
img145.imageshack.us/img145/5969/hpim0406wn8.th.jpg
"Nie podoba się to nie słuchaj, a kłamać nie przeszkadzaj" K. Jeskow

Evillady
telipinus zdjęcie super :super W jakich wodach robione? Swoją drogą fajnie nam się ten temat rozwija... W kierunku zdjęć nietypowych Wink2

mertruve
No to i ja się pokazę - zdjęcia te Madzius zna, ale cóż... Za niedługo zrobię sobie nową sesję, obecną. Dwa pierwsze zdjęcia są w dłuzszych wlosach, z czasow koncowki gimnazjum/poczatek liceum. Nastepne jest takze dosc stare, ale wygladam teraz tak samo. Ostatnie natomiast jest juz dosyc aktualne, ja jestem tym w szarej koszulce, na pierwszym planieWink2

Oto linki:

http://photos65.n...268711.jpg

http://photos47.n...442760.jpg

http://photos1.na...342124.jpg

http://photos52.n...368389.jpg

To piwo, to oczywiscie atrapa - zeby tutaj mlodziezy nie deprawowac;P
Edytowane przez mertruve dnia 15.02.2008 03:13

Madzius888
Tak, Madzius już zna:super i czeka na uśmiech numer 7, czy jakoś tak Grin

Kami
Aha. No to już widać, że kolega redaktor Mert nie ma problemu z dziewczynami Lol2

mertruve
Na trzecim zdjeciu masz usmiech nr 5 - to dobry wstep, do przejscia w polusmiech numeru 6, a potem pelen usmiech nr 7!Grin heheSweet

Przejdź do forum: