Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Adventure Zone 63 - zawartość.
mendosa
Odydoz -->szkoda czasu na pierdoły. Pozwolę się z Tobą niezgodzić, gdyż mój styl, to mój Styl, i nie mam zamiaru go zmieniać. Napisałem, to co miałem zamiar napisać, i tak już pozostanie. Dzięki za próbę krytyki.
mendosa=The Real Mendosa=Pablo the Real Mendosa=PtRM

10.01.2010 - wracam do Swojego Wymiaru, ponieważ nigdy nie popierałem i nie będę popierał żadnej formy indoktrynacji.

Hardcore
Dziewczyny nie gryźcie się Grin
Faust do Diabła - Chwilo Chwilo Trwaj

mendosa
Ja się ino "odgryzam" Bubu Bubu .

10.01.2010 - wracam do Swojego Wymiaru, ponieważ nigdy nie popierałem i nie będę popierał żadnej formy indoktrynacji.

AleX Under
mendosa napisał:
Odydoz -->szkoda czasu na pierdoły. Pozwolę się z Tobą niezgodzić, gdyż mój styl, to mój Styl, i nie mam zamiaru go zmieniać. Napisałem, to co miałem zamiar napisać, i tak już pozostanie. Dzięki za próbę krytyki.

Próbę? Hmm...

Hardcore napisał:
Dziewczyny nie gryźcie się

No nie, wiedziałem, że tak będzie. Krytykuję, więc od razu "gryzę"? :)

mendosa napisał:
Ja się ino "odgryzam" .

Ja atakuje nie ciebie, tylko tój tekst. Proponuję, żeby sie reszta wypowiedziała w tej sprawie, to zobaczymy, kto ma rację...
"Nie pytaj się, co moderator może zrobić dla ciebie, tylko o to, co ty możesz zrobić dla moderatora".

mendosa
Odydoz -->tracimy czas.

qbrex
Płoń, płoń świety ogniu. Spalmy mendose na stosie.
Płoń niewdzięczniku.
PLON NASIENIE ZLEGO!!!
Bubu
Hmm, skoro mendosa, lubi tak pisać, to ok, mnie przeszkadzał tylko fakt, że to opis gry w stylu magowym...którego nie cierpię...:)
Poszukujemy osób chętnych do współtworzenia Adventure Zone, każda pomoc będzie mile widziana. Zainteresowanych proszę o kontakt przez PW lub e-mail.

mendosa
I do not care. You Will Not Pass!! Uruk Hai! NeverMind!!
Wróciłem w chate, po wyjątkowo nieudanej imprezie...
Moja Lepsza Połowa wraca w poniedziałek z wycieczki do rodziny....
Moi Dawni Przyjaciele, uha ha, zawiodłem się, Shit, ZOOmBIE (Cranberries).
I do not care.

AleX Under
qbrex napisał:
Płoń, płoń świety ogniu. Spalmy mendose na stosie.
Płoń niewdzięczniku.
PLON NASIENIE ZLEGO!!!
Bubu

To miała być aluzja do czego?
"Nie pytaj się, co moderator może zrobić dla ciebie, tylko o to, co ty możesz zrobić dla moderatora".

qbrex
To miała być odpowiedź na to:
Odydoz napisał:
Ja atakuje nie ciebie, tylko tój tekst. Proponuję, żeby sie reszta wypowiedziała w tej sprawie, to zobaczymy, kto ma rację...

Poszukujemy osób chętnych do współtworzenia Adventure Zone, każda pomoc będzie mile widziana. Zainteresowanych proszę o kontakt przez PW lub e-mail.

Przejdź do forum: