Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Adventure Zone 63 - zawartość.
qbrex
Nowy numer Adventure Zone pojawi się 4.03

img512.imageshack.us/img512/5079/okladka3xw.jpg

Temat numeru
Reprobates

Recenzje:
Mafia [by Hardcore]
Sąsiedzi z piekła rodem [by Hardcore]
Shadow of Memories/Shadow of Destiny [by mendosa]
In Cold Blood [by Black Predator]

AZ retro: (W AZ retro będziecie mogli przeczytać recenzje gier, które ukazały się przed 1996 rokiem)
Lure of the Temptress [by Black Predator]

AZ freeware:
Cubert Badbone [by Yoda]

AZ movies:
Predator [by Black Predator]

A także:
Druga część tekstów konkursowych

Numer jest już dostępny! Zapraszamy pod ten adres.
Poszukujemy osób chętnych do współtworzenia Adventure Zone, każda pomoc będzie mile widziana. Zainteresowanych proszę o kontakt przez PW lub e-mail.

Hardcore
Mało trochę według mnie :/
Może reszta by się tak wysiliła i napisała przynajmniej po 1,2 teksty na nastepny numer ?
Faust do Diabła - Chwilo Chwilo Trwaj

daz
Jak uporam sie z Noca Kruka, to postaram sie tez cos napisac:) W koncu recenzje Gothica 2 napisalem kawal czasu temu, ale pamietam, ze opisalem wszystko, co sie dalo.
wszyscy spiewaja, wszyscy klaszcza w dlonie
img509.imageshack.us/img509/3741/avat7xv.jpg

drozda
Do tego numeru jeszcze powinny dojść przynajmniej dwa teksty... Pracujemy nad tym z n3gative'm :)
Hmm... jestem gdzieś tam :browar

qbrex
No to chłopcy...nie wiem czy się wyrobicie.
Poszukujemy osób chętnych do współtworzenia Adventure Zone, każda pomoc będzie mile widziana. Zainteresowanych proszę o kontakt przez PW lub e-mail.

Eggz Eye
A kiedy deadline? Wink2
img48.imageshack.us/img48/3410/images2xb.jpg

qbrex
A już był, był...dawno temu :)

Eggz Eye
No to kiedy należy się spodziewać numeru? Wink2

qbrex
CZWARTY MARZEC (piszę to już po raz 4 :))

mendosa
Deadline umarł, niech żyje Deadline!
Piszę o .. Dame Was Loaded, ale nie wyrobię się przed Czwartym, gdyż cuda przeważnie mnie unikają, a na czarach się nie znam. :twisted:
mendosa=The Real Mendosa=Pablo the Real Mendosa=PtRM

10.01.2010 - wracam do Swojego Wymiaru, ponieważ nigdy nie popierałem i nie będę popierał żadnej formy indoktrynacji.

Black Predator
mendosa napisał:
Dame Was Loaded

Super gierka, Mendosa.
Grałem w to w dawnych czasach i już niewiele pamiętam - poza tym, że całkiem dobrze się przy niej bawiłem.
Czekam z niecierpliwością na reckę.
"Obejrzyjcie swe dłonie i twarze, są czerwone od Boga krwi,
Zastnanówcie się, co zrobiliście, czy naprawdę Go zabiliście?"

drozda
n3gative napisał:
dziś 4 i co Pfft ?

Spóźnienie wydania nowej AZetki możecie przerzucić na mojego usługodawcę internetowego, który blokował mnie dwa ostatnie dni :-? Naniosę kilka poprawek od siebie (wg mnie bardzo dla czytelników przyjemnych Wink2) i za kilka godzinek numer powinien być na stronie :)

|EDIT| Jak dodałem w poście qbrexa nowy numer jest już na stronie. Zapraszamy pod ten adres :)
Hmm... jestem gdzieś tam :browar

SpokoWap
Numer jak zwykle ciekawy 8) Szczególnie zapowiedź "Reprobates" mnie zaintrygowała Bubu Szykuję się udany tytuł :)
Obecnie grane: Dragon Lore [1995] [CRYO]

qbrex
No to może zainteresuje Cię zapowiedź z numeru 64. Póki co specjalnie nie piszę czego, możecie jedynie zgadywać.
Podpowiedź : nowa gra Electronic Arts. Bubu

Eggz Eye
Oczywiście .......... 8)
[color=indigo]Sorry Yoda, to zabawa dla czytelników nie redaktorów ani współpracowników (dop. qbrex)[/color]

AleX Under
Z numerem się za bardzo nie zapoznałem - przeczytałem onlajnową wersję, a dokładneij... hmmm, jeden tekst, ale mam kilka opinii :) Po pierwze - deczko mnie wkurzyła obsługa. NIe rozumeim, po co pod tytułem gry robic link do recenzji i galerii? Dlaczego nie może być tak, jak było kiedyś - czyli klikając na tytuł danej gry przenosimy sie od razu do recenzji, W KTÓRĄ są wplecione screeny z galerii, i link do galerii na samym końcu? Po drugie: recenzja Shadow of Memories autorstwa mendosy - co ciekawe, z początku ją miałem zamiar chwalić za specyficzny styl, potem sie okazało, że nie ma w nim nic dobrego. Przperaszam bardzo, ale czytam recenzje po to, żeby sie dowiedziec, o co w grze biega, jaka jest fabuła itd., czy po to, żeby sie dowiedziec o detalach takich jak ilość slotów do save'owania? Jak doszedłem do opisu fabuły - a raczej jego braku - mocno mnie wkurzył. Tym bardziej, że zaraz potem piszesz o głębi w oczach postaci - rzucasz imionami NPC-ów, o ktorych nic nie wiemy, padaja wspominki o homulucusach czy o podróżach w czasie, o których nic nie wiemy - w końcu powinniśmy się sami zapoznać z fabułą. Gdzie tu spójność?
"Nie pytaj się, co moderator może zrobić dla ciebie, tylko o to, co ty możesz zrobić dla moderatora".

mendosa
Przeczytaj uważnie pierwszy (i ostatni) akapit mojej recki. Jak cię recka zaintrygowała, to pobierz demo. Taki styl pisania (jeden z kilku, którymi mam zamiar się posługiwać), jednym odpowiada, drugim nie odpowiada :wink:

10.01.2010 - wracam do Swojego Wymiaru, ponieważ nigdy nie popierałem i nie będę popierał żadnej formy indoktrynacji.

AleX Under
Aha, pamiętam, cośtam pisałeś, że to nie jest zwykła recenzja i żeby sie nią za bardzo nie sugerować. Ja jednak nie widze sensu w pisaniu recenzji tego typu - a jak już, to niech chociaż będą spójne. Bez obrazy, ale jakkolwiek ją nazwać - na pewno nie jest spójna.
"Nie pytaj się, co moderator może zrobić dla ciebie, tylko o to, co ty możesz zrobić dla moderatora".

mendosa
Słuchaj - napisałem wyraźnie, że o fabule tej gry wspominał nie będę - jest warta samodzielnego zapoznania się z nią. Wyjaśnij mi gdzie jest brak spójności?

AleX Under
Zdanie na temat fabuły niszczy ci doszczętnie całość. Raz, że wstępniak nie ma nic wspólnego z resztą recenzji - pozornie, bo po jakimś czasie piszesz, że podróżujemy w czasie, więc uchylasz dość spory rąbek tajemnicy (pomińfy fakt, że fabułę i tak większośc ludzi zna). Piszesz o postaciach, o których nic nie wiemy, jakby wszystko było zupełnie oczywiste, jakbysmy wiedzieli, o kogo chodzi. "Pełne, ciemne, ale ciepłe oczy Margarete... ". A skąd mam wiedziec, kto to jest Margarete? Jakbys napisał "Pełne, ciemne, ale ciepłe oczy jednej z ważnych dla gry postaci, Margarete..." brzmiałoby to o wiele lepiej. A już czym jest Homulucus - większośc pewnie też wie (chociaż mianą Homulucusa okresla się dosyć szerokie grono rzeczy), kolejny rąbek tajemnicy uchylony. A ci którzy nie wiedzą - z kolei nic nie zrozumieją.

Przejdź do forum: