Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Forum Antyfanów CD-Action :D
AleX Under
www.antycda.prv.pl

Byliście? Nie? Trzeba to nadrobić! Można sie nieźle uśmiać, jak coś, to zarejestrowałem sie tam pod nickiem Garvan i chyba początkowo będę "rrznoł" antyfana (inaczej od razu dostanę co najmniej osta). Jak możecie, to wrzućcie jakieś fajne cytaty z forum. Ja póki co żadnych nie - trzeba to poczytac samemu (poza tym deczko już późno...). Tak czy inaczej - tacy jak Smooggler (założyciel forum) psują sobie opinie jako antyfanów. Nie zdziwiłbym się jednak, jakby się okazało, że to forum założył dla jaj, tak jak zapewne zakłada konta większość użytkowników. Jak więcej niż 30% użytkowników to prawdziwi antyfani, to ja jestem Olga Lipińska. Ogólnie - kupa smiechu dla każdego, z pewnością bedzie miało swój stały dział w "Schwytane w Sieci" :) Ale raczej nie bedzie to trwało długo, nie wróżę im żywotności...
"Nie pytaj się, co moderator może zrobić dla ciebie, tylko o to, co ty możesz zrobić dla moderatora".

Eggz Eye
Byłem, zarejestrowałem się i dostałem bana... Lol
img48.imageshack.us/img48/3410/images2xb.jpg

Hardcore
Raczej nie wroże im przyszłości. Takie to to badziewie przypominające Crazy Froga :)
Faust do Diabła - Chwilo Chwilo Trwaj

daz
---------- 13:20 27.02.2006 ----------

Ale... dostali darmowa reklame w cda, na dodatek w najczesciej czytanym dziale i powinni to wykorzystac:)

---------- 17:44 ----------

A ide sie zarejestrowac tamGrin
wszyscy spiewaja, wszyscy klaszcza w dlonie
img509.imageshack.us/img509/3741/avat7xv.jpg

mendosa
Holy Shit... Nie sądziłem, że ludzie się aż tak nudzą... Szkoda czasu...
mendosa=The Real Mendosa=Pablo the Real Mendosa=PtRM

10.01.2010 - wracam do Swojego Wymiaru, ponieważ nigdy nie popierałem i nie będę popierał żadnej formy indoktrynacji.

Eggz Eye
Zrobiłem im śmietnik (choć całe forum i tak jest śmietnikiem) i dostałem bana!!! Bubu
A tak poza tym to ciekawy nick ma Admin, a mianowicie:
Smoogler. Bubu
img48.imageshack.us/img48/3410/images2xb.jpg

mendosa
Abstrahując od tego, że nie jest to warte zastanawiania się.... oni też robią, chcąc nie chcąc reklamę CDA... Forum "popłynie" prędzej czy później :
1. za nawoływanie do nienawiści
2. za bluzgi
3. za linki do warezów (byłem tam ino raz, a conajmniej jeden widziałem)
4. za zachęcanie do korzystania z nich
Jedyne co może ich "uchronić", to wymóg rejestracji w celu czytania. Ale szkoda naszego czasu na gadanie o tym.
mendosa=The Real Mendosa=Pablo the Real Mendosa=PtRM

10.01.2010 - wracam do Swojego Wymiaru, ponieważ nigdy nie popierałem i nie będę popierał żadnej formy indoktrynacji.

daz
Ja doszedlem do tego samego wniosku. Myslalem, ze chociaz wiekszosc bedzie robiona tak sobie, do jaj, ale jak sie okazalo, paru osobom sie ubzduralo, ze wiedza wszystko i znaja jedyna sluszna prawde. A szkoda, bo moglo byc fajne forum z normalnymi opiniami.
wszyscy spiewaja, wszyscy klaszcza w dlonie
img509.imageshack.us/img509/3741/avat7xv.jpg

AleX Under
Kto uważa, ten uważa. Ja jak byłem na tym forum widziałem bluzgaczy przede wszystkim, z resztą sam admin jest bluzgaczem. I nie chodzi o nietolerancję, jeno smiejemy się z wiekszosci z nich za ich "argumenty". Nie wiem, może teraz jest tam inaczej (nie wiem, dawno nie byłem). Ale pare miesiecy temu widziałem tam tylko posty typu "CDA to guuuuuuuuuuuuuuuuuuuwnooooooooooo!".
"Nie pytaj się, co moderator może zrobić dla ciebie, tylko o to, co ty możesz zrobić dla moderatora".

Przejdź do forum: