Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Adventure Zone 61
drozda
Nowy numer jest już do pobrania na głownej stronie. Jeżeli chcecie to właśnie w tym wątku mozecie się o nim wypowiedzieć.

A od siebie dodam, że ukryłem w nim trzy niespodzianki dla uważnych obserwatorów i detektywów zarazem :) Pierwsza jest oczywiście na zachętę bardzo prosta, ale z następnymi będzie już gorzej mam nadzieję :)

Jeżeli komuś uda się je odnaleźć to proszę to tu zgłaszać pisząc na biało, żeby nie zepsuć innym zabawy. Udanych łowów życze Exclamation :twisted:
Hmm... jestem gdzieś tam :browar

Eggz Eye
Myślę, że jak na powrót po krótkiej przerwie ten numer nie jest aż taki zły. Bliżej się przyjrząc jest nawet dobry. Tylko szkoda, że jak zwykle jest mało tekstów. Nowi redaktorzy by się przydali i to widać. Może ten konkurs jakoś ich zmotywuje, aby chcieli zostać redaktorami AZ?? To jest jednak jak na razie przyszłość. Sad
img48.imageshack.us/img48/3410/images2xb.jpg

daz
Jak dla mnie, bardzo fajny numer! Graficzka swietna, teksty jak najbardziej ok. Fakt, ze troche ich malo, ale to juz mozna jakos przebolec. W koncu moze byc juz tylko lepiej:) Poza tym to drozda staje sie moim idolem, ze tak bardzo dopracowuje kazde wydanie AZ:)
wszyscy spiewaja, wszyscy klaszcza w dlonie
img509.imageshack.us/img509/3741/avat7xv.jpg

Eggz Eye
On już dawno stał się moim idolem. Mi aż tak by się nie chciała pracować nad tą strona i nad każdym wydaniem AZ. Cieszy mnie jedynie to, że jestem redaktorem tego zinu, bo myślę, że on niedługo będzie bardzo dobry niemal najlepszy. Drozda jesteś naszym IDOLEM.

daz
Widzisz jak tlumy Cie uwielbiaja?Pfft

drozda
Nie ze mną takie numery... I tak Broken Sworda nie dostaniecie :twisted: Pfft Pfft :wink:

Ps. Lepiej wiecej nie piszcie takich rzeczy bo jeszcze nas za jakas sekte wezma czy cos i co wtedy? Pfft :wink:

daz
Heh, i nic nie wyszlo z podlizywania siePfft A uznanie AZ za sekte to wcale nie jest nic niemozliwego. W koncu te kilkanascie osob wypowiadajacych sie na tematy, o ktorych wiekszosc nieuswiadomionego spoleczenstwa nie ma w ogole pojecia... nadchodza mroczne czasyGrin

drozda
To co chlopaki, robimy undergrunda? Grin

A żeby było chociaż trochę na temat (no bo wypada świecić przykładem Wink2 ) zapytam czy znalazł ktos te niespodziewajki? :)

daz
Ja szukalem, ale nic nie znalazlem.... uznalem, ze sobie lecisz i nic tam nie maGrin Ale znajac zycie to po prostu znalezc nic nie umiem:)

Hardcore
drozda napisał:
Nie ze mną takie numery... I tak Broken Sworda nie dostaniecie :twisted: Pfft Pfft :wink:

Ps. Lepiej wiecej nie piszcie takich rzeczy bo jeszcze nas za jakas sekte wezma czy cos i co wtedy? Pfft :wink:

Ave Satanus Nekrofilus Santcus :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Faust do Diabła - Chwilo Chwilo Trwaj

Eggz Eye
Ja tych niespodziewajek też nie znalazłem, ani jednej... drozda ty w ogóle coś tam schowałeś?? W numerze ofkoz.

drozda
daz napisał:
Ja szukalem, ale nic nie znalazlem....

Yoda napisał:
Ja tych niespodziewajek też nie znalazłem, ani jednej... drozda ty w ogóle coś tam schowałeś?? W numerze ofkoz.

Eh, ale z Was detektywi. Małemu pixel-huntingowi nie dacie rady? Pfft

To specjalnie dla Was podpowiedź, do najprostszej niespodzianki:

[PODPOWIEDŹ]
A podpowiedź jest w tym zdaniu, wcale nie tak mocno ukryta :)
[/PODPOWIEDŹ]

qbrex
Tą o której mowa powyżej znalazłem, ale inne...
Poszukujemy osób chętnych do współtworzenia Adventure Zone, każda pomoc będzie mile widziana. Zainteresowanych proszę o kontakt przez PW lub e-mail.

drozda
qbrex napisał:
Tą o której mowa powyżej znalazłem, ale inne...

Zanim więcej podpowiem dam szansę na nadgonienie reszcie poszukiwaczy. A jak podobała ci się ta niespodzianka qbrex? :)

AleX Under
No, numer całkiem solidny. I nie mam tu na myśli ilości tekstów - znakomita oprawa, znakomity wstepniak, poczucie humoru jak zawsze, wszystko to razem daje wrażenie spójności. A niespodzianek nie znalazłem - może dlatego, że nie szukałem? Pfft Pfft Pfft Szczerze mówiąc - nie chciało mi się :)

lol

drozda------> ciężko cokolwiek znaleźć, bo nie mamy pojecia, czego szukać . Założę sie, że
jedną z nich jest jakiś tajemny link, a może sie mylę? Najprościej byłoby to sprawdzić wertując zawartość AZ, przegladając pliki wchodzące w jego skład :)

Pzdr
"Nie pytaj się, co moderator może zrobić dla ciebie, tylko o to, co ty możesz zrobić dla moderatora".

drozda
Odydoz napisał:
lol
drozda------> ciężko cokolwiek znaleźć, bo nie mamy pojecia, czego szukać . Założę sie, że jedną z nich jest jakiś tajemny link, a może sie mylę? Najprościej byłoby to sprawdzić wertując zawartość AZ, przegladając pliki wchodzące w jego skład :)

Ja nikomu tej metody nie zabronię, bo każdy sposób dojścia do sukcesu będzie się liczył :) A swoją drogą przed tą opcją się trochę zabezpieczyłem, ale uważny obserwator na pewno znajdzie wszystkie 3 sekrety Pfft

Ps. żeby nie było widać tego co piszecie stosujcie kombinację
cytatu i białego koloru :)

AleX Under
Heh, swoją drogą, widziałem tego "Buźka" tuż pod wstęniakiem, ale nie myslalem, że ma on cokolwiek wspólnego z niespodziankami. Myślałem, ze go wstawiłeś tam tak dla picu :) Heh, fajne, ale "co najważniejsze, nie widoczne jest gołymi oczami", co potwierdzą wszyscy ci, którzy brali kredyt od tajemniczych jegomości Pfft

A jakos więcej niespodzianek nie znalazłem, nawet tej, do której dałes podpowiedź :)
"Nie pytaj się, co moderator może zrobić dla ciebie, tylko o to, co ty możesz zrobić dla moderatora".

drozda
Odydoz napisał:
A jakos więcej niespodzianek nie znalazłem, nawet tej, do której dałes podpowiedź :)

Podpowiedź była właśnie do tej zagadki, przeczytaj ją jeszcze raz a zrozumiesz :)

daz
Solucja by sie przydala, nie?

drozda
daz napisał:
Solucja by sie przydala, nie?

Hehe, nawet nie przypuszczałem, że będą z tym takie problemy :) Poczekajcie na nowe siły (czytelników) to może razem dacie radę Wink2

Przejdź do forum: