Zobacz temat

Adventure Zone - Przygodówki od A do Z » Help! Jak to przejść, jak uruchomić? » Help - Tytuły od G do L
Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
larry 7
czy istnieje jakaś taktyka na etap z Rozbieranymi Kościami i jak to przejść

drozda
Muszę przyznać, że etap z kośćmi udało mi się przejść dzięki opcji zapisywania gry :) Może jedna z rad z naszych solucji się przyda:

Korowiow napisał:
Czas na jedną z najbardziej głupkowatych gier, jakie spotkałem w przygodówkach. Jej zasady są tak beznadziejnie niezrozumiałe, że nie pojąłem ich mimo dokładnego studiowania instrukcji i wielokrotnego próbowania. To trochę jak z amerykańskim baseballem - nikt oprócz mieszkańców USA nie wie, o co tam chodzi. W każdym razie wygrywałem, używając jedynie klawiszy "BET" i "CHALLENGE" oraz ostrożnie podbijałem stawkę na pasku 1-10. Pamiętajcie, żeby po każdej wygranej zapisywać grę (o, dzięki ci, Sierra, za save game!). Kiedy wygrasz (364 punkty) niestety, nie będzie ci dane poznać uroków Marioli, gdyż ta w bezwzględny sposób spije cię i zostawi.

daX napisał:
Jak grać i wygrać w kości?
Zasady Gry
To proste, należy obstawiać ile kości danego rodzaju znajduje się na planszy. Poczytaj "How to play" i będziesz wiedział:)

Przykładowa gra
Masz 5 kości tak jak Mariola. Masz dwie 5, jedną 6 i dwie 3. Nie wiesz, jakie kości ma Mariola. Załóżmy, że ona zaczyna i obstawia, że na planszy są trzy 6. Ty masz jedną. Jest duże prawdopodobieństwo, że ona ma co najmniej dwie. Robisz save i sprawdzasz. Okazuje się, że ona ma jedną 6, jedno "oko byka" (czyli jedynkę), i trzy 3 czyli na planszy są trzy 6 (oko byka jest kością, która jest właśnie obstawiana) (twoja 6 + jej 6 i oko byka) - przegrywasz. Ale nie załamuj się! Wgrywasz save i obstawiasz trzy 6. Jeżeli ona obstawi cztery szóstki to sprawdzasz i wygrywasz. Może się okazać, że ona obstawi np. pięć 3, więc ty obstaw sześć 3, ona powinna sprawdzić i ty wygrywasz. Proste! Po kilku rundach, kiedy Mariola będzie spłukana zacznie robić się ciekawieWink2

Anzelmo von Dirt napisał:
[color=whitr]Podczas gry z Mariolą bardzo przydaje się kombinacja klawiszy CTRL i C ­ jeśli się jej używa, to przegrana byłaby niesamowitym osiągnięciem.[/color]

Hmm... jestem gdzieś tam :browar

daz
Save&load. Najszybciej i najpewniej.
wszyscy spiewaja, wszyscy klaszcza w dlonie
img509.imageshack.us/img509/3741/avat7xv.jpg

Przejdź do forum: