Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Blair Witch Project
Black Predator
Tak - ja mam WIELKI talent aktorski Lol
Potrafię zagrać nawet trupa Lol
To co? Dostanę jakąś rólkę w tym wiekopomnym dziele?
"Obejrzyjcie swe dłonie i twarze, są czerwone od Boga krwi,
Zastnanówcie się, co zrobiliście, czy naprawdę Go zabiliście?"

krówka
a ja chce zagrać drzeeeewo !!! wiem wiem wiem.. odpowiedzialna rola, ale umiem się gibać tak jak drzewo więc podołam Sweet
www.bezkitu.com/bannery/bezkitu.gif

daz
Moge sie zalozyc, ze to, co byscie nakrecili byloby na takim samym poziomie jak sam filmGrin To byl inteligentny dowcipGrin
wszyscy spiewaja, wszyscy klaszcza w dlonie
img509.imageshack.us/img509/3741/avat7xv.jpg

Eggz Eye
daz aż takich uwag nie musisz podawać. 8)
Tylko Tobie się nie spodobał film. Nie wiem czemu??
img48.imageshack.us/img48/3410/images2xb.jpg

krówka
Bo Daz to on tak ma.....jak wszyscy mówią, że coś jest fajne to on musi powiedzieć, że to gupie jest :wink:

Eggz Eye
A Blair Witch Project gupi nie jest... :)
img48.imageshack.us/img48/3410/images2xb.jpg

Black Predator
Nie jest. Ma w sobie to "coś" oraz niesamowity klimat..........

W tym filmie nikt nie straszy nas zwłokami (tak jak to było w Cradle Of Filth - podobał Wam się? Wg mnie nudny jak flaki z olejem, tylko trupy się ciągle walają Lol ), tylko odwołuje się do pierwotnego strachu człowieka - lęku przed nieznanym.
No bo w gruncie rzeczy nie wiemy, co grozi głównym bohaterom - coś po lesie biega, coś ich niby goni, ale co? Nie wiemy. I dlatego naprawdę się boimy - wyobraźnia robi swoje.

HAKU
Nie Cradle of Filth tylko Cradle of Fear, ja to ogladalem bo lubie kredki ale ten film jest przezabawny. Ogladalem 2 razy i smialem sie ze az strach ;p

offtop mode off ;p
wsi.edu.pl/~lacelpa/lying_sig.png

Black Predator
HAKU napisał:
Nie Cradle of Filth tylko Cradle of Fear,

Masz rację, masz rację - przyznaję się do błędu.

krówka
daz napisał:
To nic tylko wziac kamere i do lasu! A moze sie cos ciekawego znajdzie, pozniej sie zrobi film no i slicznie. Tjaaa

i co chłopaki ? Takie ambitne plany a filmu jak nie ma tak nie ma :>

mendosa
Dopiero teraz ujrzałem wątek!!! Ślepota moja!!! Mnie się film bardzo, ale to bardzo nie podobał. Seria gier na podstawie filmu nie podobała mi się tak samo bardzo. Nie moje klimaty, naciągana fabuła (jak tacy idioci, jak bohaterowie mogą cokolwiek studiować, nawet w USA!!!), dupiane aktorstwo.
Ale mam dziwny gust - prawda :cyclop: ?
mendosa=The Real Mendosa=Pablo the Real Mendosa=PtRM

10.01.2010 - wracam do Swojego Wymiaru, ponieważ nigdy nie popierałem i nie będę popierał żadnej formy indoktrynacji.

mendosa
n3gative napisał:
Mówie, obejrzyj 2 cześc i pójdź do lasu o 23, zobaczysz jaki jest las od środka Grin

Imaginuj sobie :
1. Nigdy nie byłem w żadnym lesie, zwłaszcza po 23.00, a już broń Boże sam .
2. Ćpam i mieszam różne trunki (jednocześnie), mniej więcej od 10-tego roku życia.
3. To chyba wyjaśnia wszystko, co się tyczy idiotyzmu filmów o Wiedźmie z Blair.
mendosa=The Real Mendosa=Pablo the Real Mendosa=PtRM

10.01.2010 - wracam do Swojego Wymiaru, ponieważ nigdy nie popierałem i nie będę popierał żadnej formy indoktrynacji.

SilverMoon666
Film jest genialny.Nie mam słów.
Zapraszamy do naszego Częstochowskiego Bractwa LARP-u!

Forum:
www.bractwo-larpu...

Nasz pierwszy filmik z LARP-a
http://www.youtub...JSJxvAqPs4

Przemo
Film jeden z nielicznych, których się do dzisiaj boję.

Percival
A jednak da się zrobić film za względnie małe pieniądze, który okazuje się lepszy niż niejeden horror robiony za grube miliony. Blair Witch Project straszy klimatem i niedopowiedzeniem (np. ostatecznie nie wiadomo, co się stało w końcowej scenie).
Edytowane przez Percival dnia 10.01.2010 11:12

Kami
No właśnie, on stał z siekierą w plecach i patrzył na coś na podłodze? Przewijałam tą scenę tysiąc razy i nigdy nie byłam do końca pewna.

Evillady
Ja powiem tylko tyle, że na początku naprawdę wierzyłam, że to jest na faktach Lol2 Śmiejcie się śmiejcie, ale to najlepiej oddaj, z jak dobrą produkcją mamy tu do czynienia!
Ostatnio ukończyłam: Black Mirror III.
Teraz gram: Riven: A Sequel to Myst.

TexMurphy
ja, choć na horrorami nie przepadam, uważam, że ten akurat film był naprawde znakomity. Niby nic się nie dzieje, a atmosfera taka, że rzeczywiście ciarki chodzą po plecach.

Co więcej, uważam, że gra także była świetna (przynajmniej pierwsza część trylogii).
ostatnio ukończona gra: Edna&Harvey: Harvey's New Eyes
obecnie gram: Deponia

"Jeszcze trochę, a każdy będzie musiał kupować oddzielny chleb dla każdego członka rodziny - i rejestrować go na stronie piekarni, żeby mogła monitorować, czy nie podzielił się przypadkiem z kim innym." Fitz

Evillady
Gra ma bez wątpienia genialny klimat, ale trochę zmęczyła mnie schematyczność. W dużym uproszczeniu wszystko sprowadza się do tego, że co jakiś czas lądujemy w lesie i wyżynamy, co się da. Potem wracamy do miasta, gadka szmatka i znowu do lasu na wyżynkę. A jednak gra wciąga :)
Ostatnio ukończyłam: Black Mirror III.
Teraz gram: Riven: A Sequel to Myst.

Przejdź do forum: