Zobacz temat


Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Brassheart - dieselpunkowa przygodówka point & click
Hexy Studio
hexy.studio/brassheart/press/images/Brassheart_KeyArt.png

Cześć łowcy przygód!

Tutaj Mateusz z Hexy Studio. Jesteśmy indie developerem który pracuje nad swoim pierwszym tytułem, Brassheart, przygodówką point & click której akcja będzie się rozgrywała m.in. w Polsce. Nie znalazłem, żadnego wątku na forum dotyczącego Brassheart dlatego zdecydowałem się sam go założyć. Mam nadzieję, że nie zostanie potraktowany jako spam.

O BRASSHEART:
Brassheart to gra przygodowa Point & Click osadzona w alternatywnej rzeczywistości lat dwudziestych, zainspirowana estetyką dieselpunku i klasykami gatunku. W świecie Brassheart, Pola Zagórska musi odnaleźć wskazówki potrzebne do uratowania swojego ojca, porwanego przez własny wynalazek: zbuntowaną supermaszynę, Valkirię.

Jesteśmy bardzo ciekawi waszych wrażeń, dajcie znać co sądzicie:)

hexy.studio/brassheart/press/images/Brassheart_screen3.png

WIĘCEJ NA TEMAT BRASSHEART:
Profil gry na Steam - https://bit.ly/2X...
Strona Brassheart - https://bit.ly/2W...
Facebook Brassheart - https://bit.ly/2K...
Edytowane przez Hexy Studio dnia 03.06.2019 22:03
 
Trabbik13
wygląda całkiem spoko, zdradzisz jeszcze jakieś szczegóły o tym projekcie?
 
ChandlerBing
Cześć Mateusz,
czy coś się ruszyło w sprawie projektu? Na Steamie widzę ciągle datę wydania ustawioną na 2020, ale bez konkretów. Czy raczej planujecie przesunąć premierę czy może po prostu któegoś dnia obudzę się przy radosnym The game from your wishlist is now available on Steam!
Całość wygląda mega smakowicie dlatego nie mogę się doczekać. Steampunk/dieselpunk to klimaty bardzo bliskie mojemu sercu, a dodatkowo szata graficzna jest śliczna. Come on!
Interesuje Cię wywóz gruzu Warszawa? Pomogę!
 
Przejdź do forum: