Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Czego teraz słuchacie??
Madzius888
A ja dopiero niedawno poznałam Poets of The Fall :) To bardzo w stylu mojego taty, muszę mu przedstawić :)

Eee tam, ja też płaczę przy wesołych piosenkach, niektórych ;D

Zazwyczaj nie słucham metalcore'u, ale dla kilku piosenek tego zespołu zrobię wyjątek. Nie dość, że niesły czik, to jeszcze obrazoburczy teledysk (i tekst) Grin

YouTube Video

Edytowane przez Madzius888 dnia 08.04.2010 19:15
Gram w: Law&Order
Ostatnio ukończyłam: The Dream Machine

Evillady
O tego:

http://www.myspac...otanvargas

Ktoś mi wysłał ten link i tak sobie słucham wieczorami :)
Edytowane przez Evillady dnia 14.04.2010 00:39
Ostatnio ukończyłam: Black Mirror III.
Teraz gram: Riven: A Sequel to Myst.

mertruve
A ja slucham obecnie

True Faith - Anberlin. Dobry cover, lepszy niz oryginalWink2

I

So cold - breaking benjamin

Przemo
Przerabiam właśnie najnowsze płyty Carrion - El Meddah i świetne Lao Che - Prąd stały, prąd zmienny.

YouTube Video

I nieco starsze wydawnictwo Kultu pt. "Muj wydafca". Najlepsze z całej dyskografii według mnie. Do krążka powróciłem po ówczesnym przesłuchaniu nowej płyty: "Hurra"

YouTube Video

Edytowane przez Przemo dnia 26.04.2010 16:13

Kami
26.04.2010 17:29
Pfft2

YouTube Video

Edit 14.05.2010 23:16:

YouTube Video

Zakochałam się w Dorianie Gray. Grin Wink2

Evillady
Ja wczoraj znowu słuchałam Otana Wink2 A przed chwilą muzyki z Mile of Cry Wink2

jackowsky
U mnie właśnie leci U2 :)

Evillady
A ja teraz słucham radia. Stacja: "piosenka literacka" :)

Rincewind
Po staremu - Genesis: Abacab i Trick of the Tail (albumy); Simon & Garfunkel - Parsley, Sage, Rosemary and Thyme; ostatnio też pod wpływem koleżanki przekonałem się częściowo do starszych Red Hotów: Uplift Mofo Party Plan.
Profesor Okrutnej i Niezwykłej Geografii, NU

Evillady
Rincewind kopę lat! Gdzię Cię nosiło? Gdzie by to nie było wellcome back w każdym razie. Stuk

Ja też bez zmian. W robocie ciągle i niezmiennie "Piosenka Literacka". Uspokaja mnie. Wink2

Rincewind
Dzięki :) Miło wrócić na stare śmieci Grin

Żeby nie było offtopu to jeszcze dodam, że w tym momencie u mnie leci soundtrack z "O Lucky Man!" Alana Price'a. A czasem, kiedy mam doła, włączam sobie "Always Look at the Bright Side of Life" Erica Idle. Depresja przechodzi jak ręką odjął :) .

Evillady
A ja, jak mam doła, to włączam rozmaite smęty. Dołuję się wtedy do granic możliwości i, jak już sięgam dna tego doła, to się odbijam. Wink2

Rincewind
Tak też czasem lubię, ale rzadko :) . Wtedy to jest głównie Kaczmarski (niektóre kawałki) i co bardziej depresyjni Floydzi.
Edytowane przez Rincewind dnia 10.07.2010 13:30

Madzius888
Ja mam tak jak Evil :)
Jak mam doła, to sięgam do depresyjnego rocka, funeral doom metalu, suicidal blacka i tak się zdołuję, że później może już być tylko lepiej DreamerSmart

Strasznie mnie uspokaja i bardzo dobrze pracuje mi się przy czymś takim ostatnio, piękny język:
http://www.youtub...EV_X9mo8oM

Kami
A ja ostatnio nie mam doła. Grin

Rincewind, mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej. Wink2

YouTube Video

Jedyne co skorzystałam na filmie Poważny Człowiek to przypomnienie sobie piosenki Jefferson Airplane - Somebody To Love

Edit:
Link update.
Edytowane przez Kami dnia 03.05.2011 23:57

Evillady
Ja ostatnio to nie mam czasu na doła. Wink2 W ogóle nie wiem, kto tu jakiego radia słucha, ale ja od dwóch dni się zaskakuję pozytywnie, bo w radiowej 3 (tego słucham) Metallikę zaczęli puszczać w środku dnia. Wow

Przemo
Dawno nie było u nas hiphopu, więc nie zaszkodzi wrzucić:

http://www.youtub...k4bBJKLyHU

YouTube Video

Edytowane przez Kami dnia 06.09.2010 00:28

Kami
La Roux - Bulletproof

YouTube Video

Khem, teraz jak tego słucham to brzmi zupełnie inaczej... Zaszczepił mi to profesor z ASP na zajęciach rysunku. Teraz nic w tym nie widzę, ale jak się stoi w dusznej pracowni ze swądkiem terpentyny sześć godzin przed sztalugą to wydaje się świetnym utworem. OMG Na szczęście, bo cały czas leci tylko to i jeszcze jakiś niezidentyfikowany starszy polski smętny rock przy którym czuć mijające godziny w nogach. Wink2

Madzius888
Raczej nie słucham takich zespołów, ale ta piosenka piękna.. po prostu piękna! Smile2

YouTube Video

Evillady
Pomieszanie Placebo z HIM i The Rasmus. Zupełnie nie moje klimaty jednym słowem. Wink2 Na leniwy, sobotni wieczór przy lampce wina dobre są takie kawałki jak ten:

YouTube Video

A tu kawałek, o którym prawie zapomniałam i wróciłam do niego niedawno. Genialny klimat!

YouTube Video

Przejdź do forum: