Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Czego teraz słuchacie??
Black Predator
Taaaaaaaaa.........
Techno wersja:
ŁUP ŁUP ŁUP ŁUP
MAM - TAK - SA -MO - JAK - TY - MIA - STO - MO - JE -A - W - NIM
Lol
To by mogłby być ciekawy remikx Lol
"Obejrzyjcie swe dłonie i twarze, są czerwone od Boga krwi,
Zastnanówcie się, co zrobiliście, czy naprawdę Go zabiliście?"

Eggz Eye
The Bloodhound Gang- I Hope you Die??
Tego jeszcze nie słyszałem.
Niezłe??
img48.imageshack.us/img48/3410/images2xb.jpg

Black Predator
Zależy co lubisz.
Wg
mnie całkiem, całkiem, natomiast redaktorzy Teraz Rocka ostatnio zjechali Bloodhound Gang.........

krówka
Teraz Rock to komercyjna gazeta Grin.
Kiedyś jak było to jeszcze Tylko Rock to było o wiele wiele lepiej :-)
www.bezkitu.com/bannery/bezkitu.gif

Black Predator
To prawda.
Ale niestety, czasy się zmieniają, a mi, jako staremu fanowi Tylko Rocka został Teraz Rock..........
Prasa muzyczna w Polsce nie jest zbyt rozwinięta.
Choć TR nie jest taki najgorszy.....

Hardcore
Ja wiem , bywały czasy że były lepsze numery TR. Aktualnie nie kupuje bo po pierwsze szkoda mi kasy na infa które mogę przeczytać w necie a po drugie nic ciekawego nie ma.
Czasami jak się trafi biografia jakiegoś ciekawego zespołu to można zakupić. Ale bardzo rzadko.
Faust do Diabła - Chwilo Chwilo Trwaj

Eggz Eye
A ogólnie jak wam się podoba metal?? :wink:

Hardcore
Metal my music religion :)
Chociaż uwielbiam bawić się przy reggae na koncertach. Ogólnie lubie DOBRĄ muzę niezależnie jakiego gatunku. Mimo wszystko metal jest the best.
Faust do Diabła - Chwilo Chwilo Trwaj

Black Predator
Ja lubię metal....... ale rzekłbym, bardziej klasyczny (taki jak Dio, Black Sabbath, Iron Maiden, Bruce Dickinson.....) i power metal (Nightwish, Sonata Arctica)
Nowszy metal to już nie moje klimaty........

mendosa
Tool rulez. Black Sabbath to HARD ROCK, ale wymiatają zdrowo. Oprócz "Paranoid", ciekawą płytą jest "Heaven'n'hell"(1980,
śpiewa na niej R.J.Dio), późniejszych płyt nie warto słuchać. Resztę "metalu" mam gdzieś. :wink: .
Stalowa Dziewica miała kilka dobrych płyt, Metallica miała jeden dobry utwór ("Orion"). Clawfinger to już nie metal, więc od tygodnia nie słuchałem tego gatunku.

HAKU
Tez gustuje w metalu ale bardziej w black/death
Amon Amarth, Cradle of Filth, Dimmu Borgir, Nargaroth i tyyyyyle innych,no i nie moge zapomniec o jrocku :)
wsi.edu.pl/~lacelpa/lying_sig.png

Eggz Eye
Ja tam kiedyś słyszałem Behemoth i jakoś tak nie spodobało mi się.
Słyszałem także pojedynczą piosenkę Nirvany i to już bardziej mi się spodobało. Tylko, że nie pamiętam tytułu. :)

krówka
też za Behemothem akurat to nieprzepadam. Ale tak się mój ślimaczek nazywa... ślimak-zwierzątko takie... ale to dłuuuga historia

A Death ? Jak Wam się podoba Death ? Dla mnie najlepszą ich płytą jest Symbolic.... Leprosy też wymiata.
www.bezkitu.com/bannery/bezkitu.gif

Black Predator
mendosa napisał:
z. Black Sabbath to HARD ROCK,

Zależy dla kogo Lol
W latach 70 to był metal.......... choć prawdę powiedziawszy, w tamtych czasach Led Zeppelin był uznawany za przedstawiciela tego gatunku, a nawet Pink Floyd :)
Zaliczyłem ich do metalu, bo w pewien sposób byli prekursorami gatunku..... choć oczywiście dziś nazwalibyśmy to hard rockiem.

Yoda napisał:
ylko, że nie pamiętam tytułu. Smile

Naprawdopodobniej słyszałeś ich największy hit - Smells Like Teen Spirit.

mendosa
Black Predator napisał:
a nawet Pink Floyd

Niektóre wczesne nagrania Floydów, brzmią niezwykle ostro. To, że pewni ludzie (głównie niedouczeni dziennikarze) wrzucają do jednego kotła wszelkie odmiany ciężkiego rocka, powoduje niemałe zamieszanie, moglibyśmy się spierać o określenie "metal", ale nie ma to sensu.
Słucham właśnie Thin Lizzy - "Live&Dangerous". Polecam.

Black Predator
mendosa napisał:
moglibyśmy się spierać o określenie "metal", ale nie ma to sensu.

Masz rację.

mendosa napisał:
Niektóre wczesne nagrania Floydów, brzmią niezwykle ostro

Careful With That Axe, Eugene powoduje u mnie dreszcze, a np. Nile Song brzmi naprawdę hard rockowo..........
Ale dla mnie mistrzostwo roku 1967 to Communication Breakdown Led Zeppelinów - szybka, ostra jazda, której nie powstydzilby się żaden rockowy zespół naszych czasów.
Choć według mnie jednak starsze zespoły to mistrzowie - niestety,młodsi muzycy są mniej ambitni - oczywiście są pewne wyjątki.......

W każdym razie - u mnie właśnie leci Comfortably Numb Pink Floydów.

Eggz Eye
Black Predator napisał:
Naprawdopodobniej słyszałeś ich największy hit - Smells Like Teen Spirit.

Rzeczywiście to ten tytuł. Nawet niezły. :)

mendosa
Polecam płytę King Crimson zatytułowaną "Red" (polecam zresztą wszyskie płyty Krimsonów i tria Giles, Giles, and Fripp - jazda bez trzymanki! "21st Century Schizoid Man" kładzie mnie na deski).

AleX Under
Ci, którzy mnie znają, wiedzą, że nie należę do wiernych słuchaczy jakiejkolwiek muzyki, ale od czasu do czasu coś mi wpada w ucho i słucham tego na okrągło... Niedawno był to "Kult" (Ja jednak widzę krew Boga, ja ciągle widzę krew Boga, ja dalej widzę krew Boga, ja ciągle widzę krew Boga!), później D-12, teraz się wsłuchuję w soundtrack z Southpark - Bigger, Longer & Uncut (który to już przesłuchałem milion razy i nie mam dosyć :)). Do moich ulubionych utworów wśród tych, które były śpiewane w filmie, należą (w kolejności od najlepszego):

- La Resistance
- What would Brian Boitano do?
- Mountain Town
- I'm Super
- Uncle Fucka
- It's easy, mmmmmkayyy!!!

:)
"Nie pytaj się, co moderator może zrobić dla ciebie, tylko o to, co ty możesz zrobić dla moderatora".

Black Predator
Odydoz napisał:
Ja jednak widzę krew Boga, ja ciągle widzę krew Boga, ja dalej widzę krew Boga, ja ciągle widzę krew Boga!

Genialny kawałek........... Szkoda tylko, że Kazik inaczej uważa Lol

Przejdź do forum: