Zobacz temat

Adventure Zone - Przygodówki od A do Z » Help! Jak to przejść, jak uruchomić? » Help - Tytuły od A do F
Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Atlantis Zapomniane Opowieści - error przy CD2
Szalony Kapelusznik
Witam,

Postanowiłem sobie odświeżyć pierwszą część Atlantisa od Cryo. Zainstalowałem patcha, który pozwala odpalić grę na nowszych systemach. Niestety, w momencie gdy chcę wejść do hangaru, a gra pyta mnie o CD2, wkładam ją zgodnie z poleceniem (posiadam czteropłytową edycję ze starej, niebieskiej Extra Klasyki), a gra wywala mnie do pulpitu z błędem. Wiecie jak to naprawić?
Mój przygodówkowy top: Gabriel Knight , Black Mirror, Syberia, Runaway, Leisure Suit Larry (serie), Broken Sword I & II, Still Life I, Phantasmagoria, Atlantis: The Lost Tales, Jack Orlando.

Crystal
Ja wiem jak to zrobić. Miałem chyba ten sam problem i nie mogłem zagrać. Też grałem i właśnie wczoraj ukończyłem grę grając od nowa co mi zajęło 2 czy 3 dni (na spokojnie Wink2 ).

Ja rozwiązałem to tak, że zainstalowałem Virtual PC, co zajmuje chwilę. Posiadam Windows 98.

Instaluję Windows 98 na Virtual PC, wybieram, żeby czytało płytę fizyczną napędu, w moim przypadku I:

I można grać normalnie. Tam, jak Ci wyskoczy "włóż płytę nr 2", to wkładasz i rusza Wink2 <3

A jak rozwiązać inaczej to nie wiem. Ja zrobiłem tak i się nie męczyłem z tym na Windows 7 :) <3

Mam nadzieję, że pomogłem Wink2 <3 :)

Przejdź do forum: