Zobacz temat


Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Run Crabby Run - na ukończeniu
crabby team
Witam

Zebrałem team, zrobiliśmy grę i chcemy ją pokazać większej grupie ludzi. Wystawiliśmy na steama pod głosowanie ludzi. Przy okazji jeśli uznacie, że gra jest w porządku to prosiłbym o głos. Każdy głos widzimy i jesteśmy wdzięczni Stuk
http://steamcommu...=874735985

Produkcja gry to pasmo opóźnień, bóli i rozczarowań. Nie będę więc o tym pisał.

Żeby nie robić kolejnej strzelanki czy platformówki, zdecydowaliśmy się na klasyki: Pac-Man czy też Go Dizzy Go. Oczywiście jest to tylko ukierunkowanie bo gra ewoluowała w różne strony. Jako że sam kiedyś szukałem gier w które pograć można z dziewczyną, zdecydowaliśmy, że będzie to właśnie gra dla dwojga.

Po co tu jestem?
Jesteśmy na etapie kończenia gry i ciężko jest wypatrzeć co jest do poprawki, gdy człowiek miesiącami wgapiał się ciągle w to samo. Mamy w planach grzebanie w grze jeszcze przez miesiąc a znając życie przez dwa miesiące. Możemy więc coś zmienić lub poprawić. I tu moja prośba, jeśli zauważycie coś co koniecznie trzeba zmienić lub fajnie jeśli by coś doszło... - wszelkie sugestie, uwagi i pochwały :) mile widziane.
Uprzedzam posty typu: 'całość do wymiany, polepszyć wszystko'. Zawsze może być lepiej i podnosić poziom w nieskończoność.

Strona www jest w tworzeniu.

Run Crabby Run na facebooku !
https://www.faceb...n/?fref=ts
W razie czego link będę aktualizował.

runcrabbyrun.com/run.gif

Myślimy także nad wypuszczeniem wersji demo.
Będę na bieżąco aktualizował dane (o ile władze strony mnie nie zablokują Grin )

Odpowiem na wszelkie pytania.
 
Przejdź do forum: