Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Co dalej ze stroną?
wredny
no cóż trochę szkoda że się nie udało ale ja się nie poddam sami rozumiecie nie chciałem wyjźć na takiego co to mówi a sam nic nie robi bo rence bolom robić"
a tak na poważnie to bardzo zależy mi na tym żeby AZ się rozwijał i sam już nie wiem co mogę dla was zrobić i jak wam pomóc:)

Evillady
No to jeśli dobrze Przemo rozumiem, to drogę masz otwartą. :) Pisz newsy i tak długo jak będą to newsy czyli informacje maksymalnie świeże/nowe, to szansa na publikację zawsze jest. :)
Ostatnio ukończyłam: Black Mirror III.
Teraz gram: Riven: A Sequel to Myst.

adadid2
Co było pierwsze, jajko czy wredny? markolf.pl/forum/images/smiles/wariat.gif
i.imgur.com/Q3LY8UU.jpg

Przemo
@wredny: News bardzo dobry, ja np. nie wiedziałem o tej grze. Tylko troszeczkę nieaktualny, Wiem, że wiele rzeczy pomijamy ostatnio, ale staram dawać coś co jest w miarę świeże. Podsyłaj dalej jakieś info, dobrze Ci idzie. :) Zachęcam także do udostępniania gotowych newsów wraz z tytułami. Z biegiem czasu otrzymasz dostęp do panelu.

@adadid2: Sugerowanie się wzmiankami z innych stron to zabieg stary jak świat i nie ma w nim niczego niestosownego. Mi również zdarzało się podejrzeć coś od kogoś.
Edytowane przez Przemo dnia 10.01.2017 22:09

wredny
niestety nie mogę zagwarantować świeżości newsów ponieważ moim podstawowym źródłem informacji jest stronahttp://www.advent...amers.com/
i ich dział co nowego? a nie wiem jak tam u herbatopijów z akuratnością :)

Przemo
Oni mają zazwyczaj aktualne newsy. Widzę, że logo zmienili. Ciekawe.

Evillady
wredny, ale wiesz, że istotą newsa jest to, że jest newsem nie? Wink2 Czyli, że to info z definicji powinno być w miarę świeże/nowe. Inaczej to po prostu nie jest news. Wink2 A źródeł poszukiwania info w sieci jest multum, nie musisz się ograniczać do jednej strony.
Ostatnio ukończyłam: Black Mirror III.
Teraz gram: Riven: A Sequel to Myst.

Przejdź do forum: