Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Co dalej ze stroną?
adadid2
Co się tutaj dzieje? Ostatnie newsy są z sierpnia, postów na forum czy na shoutboxie praktycznie brak. Wszyscy przynieśli się na konkurencyjne fora (których też nie ma za wiele, bo padły chociażby przygodowki.pl, na przygodoskopie czy przygodókach.net też praktycznie nic nie ma), a raczej forum (przygodomania). Szkoda trochę tej strony.

wredny
też chciałbym zapytać o to samo zdaję sobie sprawę że strona powstaje woluntarystycznie i to od autorów i ich czasu wolnego zależy czy strona będzie się rozwijała mimo wszystko ta cisza niepokoi boję się że jak tak dalej pójdzie to strona przestanie istnieć a jak na ironię nowości w naszym, ulubionym gatunku gier nie brakuje odezwijcie się wszyscy którzy zechcecie wspomóc redakcję talentem i czasem

Przemo
Każdemu brak wolnego czasu na pisanie i granie. Liczę jednak, że to przejściowy okres i niebawem będziemy bardziej aktywni. Osobiście liczę także na lekkie odświeżenie formuły AZ, ale do tego potrzeba przede wszystkim czasu i rąk do pracy. Oczywiście czekam na premiery Syberii 3, Silence czy Yesterday Origins. :)

adadid2
Wiem, że mój dorobek na tej stronie jest dosyć marny, ale gdybyś czegoś potrzebował to służę pomocą.

Edit. tak w ogóle to bardzo się cieszę, że na głównej wreszcie powstał jakiś ruch.
Edytowane przez adadid2 dnia 22.10.2016 23:31

Evillady
Kochani najlepszym sposobem na wywołanie zmiany jest... wzięcie w niej udziału. Wink2 My (tzn. skromne grono redakcyjne) ciągniemy ten wózek od plus minus 10 lat. Są tacy, co znacznie dłużej, są tacy, co znacznie krócej, ale znaczenia to nie ma żadnego, bo wszyscy angażują się całym sercem. Tylko, że zaczynaliśmy tutaj, jako ludzie obciążeni jedynie studiami (i to początkiem) czy szkołą. 10 lat później dopadła nas dorosłość. Wink2 A to oznacza pracę, dom, rodziny i kombinowanie, co by tu zrobić, żeby wydłużyć dobę do 48 godzin. Wink2 Stąd ten lekki zastój. Trudno nam czasowo połączyć wszystko razem po prostu. Dlatego, jeśli macie trochę wolnego czasu i chęci, to śmiało dawajcie znać, gdybyście chcieli pomóc. AZka zawsze była otwarta na nowych, fajnych ludzi. :)
Ostatnio ukończyłam: Black Mirror III.
Teraz gram: Riven: A Sequel to Myst.

wredny
właśnie dlatego pisałem i chyba niedość dobitnie że zespół redakcyjny potrzebuje pomocy i wsparcia od samych użytkowników AZ ludzie ruszcie się pomóżcie im zgłaszajcie się do redakcji zasilcie kadry jak nie możecie zakładajcie nowe tematy i gadajcie bo AZ UMIERA!VerySad

adadid2
Miałem pomóc dopiero, gdy uporządkuje sprawy z własnym serwisem, ale widzę że nie ma na co czekać, także ten, kogo potrzebujecie? Mogę pisać newsy na główną, ale czy to pomoże serwisowi? W jakimś stopniu tak, ale do odświeżenia AZ potrzebne są też chęci administracji, które pewnie są, no i największy problem - nieco wolnego czasu.

Evillady
No i to rozumiem! :) W takim razie odezwij się do naszego szefa newsroomu Przema i do croushynki, która w newsach też się udzielała. Podrzuć kilka przykładowych newsów, żebyśmy mogli sprawdzić poziom językowy, styl, itd. I zobaczymy. :)

adadid2
Kami już mi podesłała wiadomość co do współpracy. Wink2 W najbliższym czasie wyślę kilka newsów, choć szczerze mówiąc nie jestem pewny, czy regularnie będę mógł je dodawać. A to dlatego, że pracuje nad swoim serwisem, i nie jakimś tam blogiem tylko stroną poważną przynajmniej tak jak AZ-ka. Nad serwisem, który co prawda nie działał przez 2 lata, ale ma dość poważną markę i jakieś tam dziedzictwo. Lol Nad serwisem, na którym widniał swego czasu baner Adventure-Zone i w ramach współpracy miały pojawiać się cykliczne podsumowania tygodnia/miesiąca w świecie przygodówek (choć chyba nic z tego nie wyszło Wink2 ). Domyślacie się już? Yeah

Przemo
Pamięć mnie zawodzi już. Przypomnij. Wink2

adadid2
Może stylistyka strony Ciebie naprowadzi? Wink2

i.imgur.com/eHoWkRl.jpg

Choć szczerze mówiąc to nie wiem nawet czy administracja zgłosiła się do Was z pomysłem jakiejś szerszej współpracy. Lol Bo niestety byli admini mieli problem z popieraniem słów czynami.

Przemo
Domyślałem się, że chodzi o Markolfa. Z tego co pamiętam, to Tadeo dobił tą stronę,

adadid2
Gadałem z nim trochę podczas przejmowania strony i osobiście wydaje się spoko gościem, szkoda że na forum budził jednak "nieco" inne emocje.

Takie czasy, czasu na nic. Powoli zaczyna się weekend więc podeślę newsy na redakcyjnego maila, przy okazji sprawdzę jak musiałby wyglądać podział czasu, by móc ogarnąć jednocześnie dwa serwisy. A tak w ogóle to może wredny też mógłby pomóc? Oczywiście jeśli chce.

wredny
zostałem wezwany hmm żeby nie składać deklaracji na wyrost jak mogę tak pomogę co prawda nie nadaję się na recenzenta ale mógłbym śledzić oczywiście w miarę swoich skromnych możliwości zagraniczne serwisy i krajową konkurencję w poszukiwaniu nowinek

Evillady
Zawsze coś, recki ogarniemy, dzięki Panowie! :)

adadid2
Tak w ogóle to skąd bierzecie info na newsy? Ja coś ciekawego raczej rzadko znajduje.

Evillady
RSS, rozmaite news feeds, stronki, które agregują newsy, słowa kluczowe, powiadomki, masa opcji jest. Ale w tej materii Przemo jest ekspertem. Wink2

wredny
no to jeszcze jako nie redaktor podrzucam wam pierwszą informację nie dawno ukazała się gra SCEAL opracowana przez między narodową grupę twórców oparta na folklorze irlandzkim opowieść o duszy dziewczynki ,która aby znaleźć spokój musi rozwikłać zagadkę własnej przeszłości gra jest utrzymana w baśniowym stylu ,
ścieżka dźwiękowa zawiera utwory inspirowane ludową muzyką irlandzką w tym wokalne zaśpiewane po gaelicku,
gra niebawem zadebiutuje na STEAM w pierwszej kolejności będzie dostępna dla komputerów z systemem WINDOWS wersje dla systemów I OS i ANDROID pojawią się w późniejszym terminie więcej informacji na oficjalnej stronie gry[url][/http://www.scealthegame.com/ .

Evillady
Dzięki! :) Przy okazji fabuła odrobinę przypomina mi założenia Goetii.

Przemo
News fajny. Już miałem wstawiać, ale zorientowałem się, że tytuł miał premierę 27 października 2016. :)

Przejdź do forum: