Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Klimatyczne przygodówki
Szalony Kapelusznik
Możecie mi polecić jakieś klimatyczne przygodówki? Przeszedłem już sporo tytułów, a brakuje mi naprawdę klimatycznej przygodówki. Co rozumiem przez pojęcie ''klimatyczne''? Serie Black Mirror, Gabriel Knight, Syberia, Still Life 1, Jack Orlando. Nie chodzi o sam Bóg wie jaki poziom zagadek, a właśnie o klimat :), o gry, które nie dają łatwo o sobie zapomnieć. Z góry dzięki za propozycje.
Mój przygodówkowy top: Gabriel Knight , Black Mirror, Syberia, Runaway, Leisure Suit Larry (serie), Broken Sword I & II, Still Life I, Phantasmagoria, Atlantis: The Lost Tales, Jack Orlando.

varda
Polecam Scratches i wiekowe już części Draculi (Zmartwychwstanie i Ostatnie Sanktuarium) :)

Szalony Kapelusznik
varda napisał(a):

Polecam Scratches i wiekowe już części Draculi (Zmartwychwstanie i Ostatnie Sanktuarium) :)

Dracule już kiedyś przeszedłem :) klasyki.
Mój przygodówkowy top: Gabriel Knight , Black Mirror, Syberia, Runaway, Leisure Suit Larry (serie), Broken Sword I & II, Still Life I, Phantasmagoria, Atlantis: The Lost Tales, Jack Orlando.

Zajawkarz
Książe i Tchórz -grin-plz-
www.info-newsy.pl/reklama/750x100-konkurs.jpg
Strona konkursu: tutaj!
Dwa serwisy informacyjne na 1-stronie: Info-Newsy.pl

Quspred
Szalony Kapelusznik napisał(a):

varda napisał(a):

Dracule już kiedyś przeszedłem :) klasyki.

:)PeacePeacePeace

mari185
Powiedz jaki klimat Cię najbardziej interesuje, a najłatwiej będzie Ci pomóc, może Zegarmistrz, niezbyt ładna ale dość klimatyczna w moim uznaniu gra, Klątwa Wron lub Memoria, Runaway(seria), seria Tajne Akta, seria Sherlock Holmes, jeśli to można podpiąć pod przygodówkę to Penumbra Przebudzenie oraz Czarna Plaga, The Lost Crown...:)
Edytowane przez mari185 dnia 07.08.2016 02:50

Kami
Najbardziej klimatyczną przygodówką jest Dreamfall -want-plz-

Przejdź do forum: