Zobacz temat

Adventure Zone - Przygodówki od A do Z » Help! Jak to przejść, jak uruchomić? » Help - Tytuły od A do F
Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Art of Murder - Sztuka zbroni / bug z kanapką i słoikiem
grundzio12
Witam, tak jak napisałem w temacie, mam problem w momencie kiedy w tych takich ruinach muszę przenieść kanapkę z muchami do słoika, który później podrzucamy pająkowi. Niestety u mnie Nicole nawet nie komentuje użycia kanapki na słoiku, tak jakby słoik nie miał żadnej roli w tej grze. U góra wyświetla się "Zastosuj kanapkę z muchami na słoiku", ale nic więcej się nie dzieje. Bez tego nie da się kontynuować gry, a szkoda bo wciągnęła mnie ta seria. Miałby ktoś zapis gry chwile po tym? Albo mogę podesłać moje zapisy, może tylko u mnie coś się zbugowało.

Ten moment:
dl.dropboxusercontent.com/u/69033774/Solucje/aom1/aom14.JPG

Kami
To co jest w solucji nie jest pomocne?

grundzio12
Tylko jak zrobić coś czego się nie da? W każdej solucji opisują by połączyć kanapkę z słoikiem, ale tego nie da się zrobić. Co mi po takiej solucji? Fajnie by było jakby ktoś miał save krótko po tej akcji.
"Używamy kanapki z muchami na słoiku – mamy słoik z muchami. " - tylko jak to zrobić jak gra na to nie pozwala? Nie wiem dlaczego tak się stało. Gra stara nie jest to na pewno nie problemy z windowsem czy innymi rzeczami.
Edytowane przez grundzio12 dnia 27.03.2016 20:56

regis
A masz nakrętkę do słoika? Wydaje mi się, że jeszcze ona jest potrzebna.

grundzio12
Dziękuję bardzo, jakoś musiałem przeoczyć nakrętkę. Teraz już spokojnie przeszedłem grę, więc można się wziąć za kolejną część. Pozdrawiam. :)

Przejdź do forum: