Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Jaką przygodówkę polecacie? W środku moje preferencje.
achort2007
Cześć. Bardzo lubię grać w przygodówki, w których nie ma zbyt dużo styczności z ludźmi. Wiem, że zawsze w każdej grze przygodowej są rozmowy z ludźmi, ale ja lubię jak jest tego jak najmniej. Przede wszystkim lubię jak w przygodówkach często się chodzi po jakiś podziemiach, kanałach, starych zamkach, cmentarzach, ruinach, opuszczonych kościołach, mrocznych lasach i po wszelakich opuszczonych budowlach gdzie ciężko znaleźć żywą istotę. Preferuje stare gry. I point and click oczywiście. Bardzo mi się podobał Necronomicon, Dracula zmartwychwstanie i Dracula ostatnie sanktuarium. Dwie ostatnie gry to po prostu poezja i najlepsze przygodówki w jakie kiedykolwiek grałem. Polecicie coś ciekawego? Pozdrawiam i szczęśliwego nowego roku Grin

Evillady
Machinarium i Samorosty. Tam w ogóle nie gadasz z ludźmi. Wink2 Wszelkie symulatory łażenia pokroju Kholat, Journey, The Vanishing of Ethan Carter to klimat. Do wyboru, do koloru. Wink2
Ostatnio ukończyłam: Black Mirror III.
Teraz gram: Riven: A Sequel to Myst.

Przemo
Co prawda nie grałem, ale możesz spróbować też The Neverhood albo Armikroga..

agusia16
Jeśli chcesz wyludnienia w grach, to może zmierz się z Mystami i grami mystopodobnymi, tam raczej króluje samotność Grin. Jeśli zaś nie przeszkadza Ci nieco bardziej mroczny i straszny klimat, to możesz spróbować Hidden: on the Trail of the Ancients, Scratches albo Stasis Smile2

Madzius888
Pierwsze przyszły mi na myśl Mysty właśnie, oj tak.
A od mrocznych to można jeszcze dorzucić serię Darkness Within i Baron Wittard Nemesis of Ragnarok.
Gram w: Law&Order
Ostatnio ukończyłam: The Dream Machine

Przejdź do forum: