Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Co nowego w świecie filmu...
Kami
E tam, faceci też się oblewali perfumami, bo możni kąpali się w olejkach zapachowych, zamiast w wodzie z mydłem. xD Ech... ale te stroje są po prostu hipnotyczne. Może kiedyś pojadę do Florencji lub Wenecji na karnawał... Dreamer

Evillady
Oni się wtedy prawie w ogóle nie kąpali Lol2
Ostatnio ukończyłam: Black Mirror III.
Teraz gram: Riven: A Sequel to Myst.

Madzius888
Anka z przygodoskopu na pewnym zlocie poleciła wszystkim "Historię Brudu" ;D
Tytuł bardzo ciekawy, jeszcze nie miałam okazji się zapoznać, ale zamierzam :)

Oooo :) To widać nie tylko ja za Wallanderem szaleję :)

@Silvermoon: Seria szwedzka czy brytyjska? :)
Gram w: Law&Order
Ostatnio ukończyłam: The Dream Machine

SilverMoon666
Szaleć nie szalejePfft, oglądałam może ze 2 odcinki jak leciały na Polsacie :).To była chyba szwedzka edycja.
Edytowane przez SilverMoon666 dnia 12.01.2010 22:20
Zapraszamy do naszego Częstochowskiego Bractwa LARP-u!

Forum:
www.bractwo-larpu...

Nasz pierwszy filmik z LARP-a
http://www.youtub...JSJxvAqPs4

Percival
W poniedziałek byłem razem ze swoją dziewczyną na Parnassusie. Film pokręcony (w pozytywnym sensie) i momentami, jak to stwierdziła moja piękniejsza połówka, surrealistyczny, z czym się zgadzam. Tak czy siak myślę, że warto go zobaczyć :)
Edytowane przez Percival dnia 13.01.2010 15:04

Madzius888
To szwedzka :)

Brytyjska powstała pod koniec 2008. Ta wersja ma trzy części, z których każda długość normalnego filmu.
Strasznie mi się podobało. Ten Wallander jest naprawdę sterany życiem i prowadzi niezwykle smętne życie. Gra aktorska jest świetna, klimat ciężki, a fabuła niezwykle wciągająca.
Jak kiedyś będziecie mieli okazję, to to trzeba zobaczyć.

EDIT:
Aaaaa! Dzięki temu, że szukałam dla was, znalazłam informacje, że nastąpiło wznowienie! :):):)
Edytowane przez Madzius888 dnia 13.01.2010 15:36

summer
W innym temacie pisałem o filmie "Jak zostać królem". Odnośnie kostiumów. Jaki wg Was film miał najlepsze kostiumy, stroje i tło? Ja mówię że "Ostatni Samuraj".

Kami
To są już starsze filmy. Smile2 W tym temacie raczej plotkujemy o nowościach.

Jestem strasznie nakręcona na Wodę dla Słoni Sweet koniecznie w wolnej chwili muszę na to pójść. Kod nieśmiertelności też mnie ciekawi, chociaż może bardziej Jake Gyllenhaal Wink2 Natomiast Szybkich i Wściekłych 5 pominę niezręcznym milczeniem. Lol

Madzius888
Nie widziałam jeszcze Jak Zostać Królem, a przydałoby się Smile2

Z nowych bajek, to chciałabym zobaczyć Gnomeo i Julia, zapowiada się zabawnie Smile2 Widział, był ktoś? Smile2

Kami
Ja się trochę obawiam tej całej reklamy Wink2

Zobacz koniecznie Madzius Smile2 ja jeszcze dodatkowo bardzo lubię filmy kostiumowe, więc dla mnie to była bardzo obfita uczta.

Toddziak
A ja mało ambitnie czekam na Piratów z Karaibów Grin

crouschynca
Ja z kolei z największą niecierpliwością wyczekuję Conana 3D i wspaniałych bicepsów Jasona MomoiGrin

Przemo
summer napisał/a:
Jaki wg Was film miał najlepsze kostiumy, stroje i tło? Ja mówię że "Ostatni Samuraj".

Przypadkiem zepsułam Przemowi posta - pisał, że widział agresywnych Majów w Apocalyptyco Gibsona Grin - Madzius
Edytowane przez Madzius888 dnia 12.05.2011 19:56

Kami
Też czekam na Piratów. Grin Ale tylko dla Depp'a i jego niepowtarzalnej kreacji, a wszędzie reklamują Penelope Pfft2

Madzius888
summer napisał/a:
Jaki wg Was film miał najlepsze kostiumy, stroje i tło? Ja mówię że "Ostatni Samuraj".

Duma i Uprzedzenie Hihi

Yh, nie cierpię Knightley. Ostatnio w TV była jedynka piratów, z przyjemnością znowu obejrzałam Smile2

Kami
Lol Była obiecująca w Love Actually, a potem zaczęła wydymać usta Pfft2

Powiedz Madzius, że masz na myśli tą jedyną prawdziwą wersję Dumy i Uprzedzenia zrealizowaną przez BBC Wink2

Madzius888 napisał/a:
Duma i Uprzedzenie Hihi

Ysz... no niech już wam będzie z tym offtopem Pfft2 Możecie mówić co chcecie, ale najlepsze kostiumy miał Władca Pierścieni. Pracowało nad nimi tysiące ludzi, a teraz są wystawiane w specjalnym muzeum. Z resztą trzecia część pokonała w wyścigu po Oscara Ostatniego Samuraja, który IMO jest po prostu kolejnym filmem kostiumowym jakich wiele. Stroje epokowe nie są takie trudne do odtworzenia, to dodatkowa inwencja decyduje o wyjątkowości.

telipinus
Madzius888 napisał/a:
Yh, nie cierpię Knightley. Ostatnio w TV była jedynka piratów, z przyjemnością znowu obejrzałam Smile2

A jutro już 'dwójka' MrGreen będziesz oglądać? No i dygresja...czy to akcja promująca 4-tą część?? :wink:
"Nie podoba się to nie słuchaj, a kłamać nie przeszkadzaj" K. Jeskow

Madzius888
Nie, nawet ledwo słyszałam, że powstaje 4. Ale jak ktoś mi zapłaci, to się zastanowię Grin

Jaszka! Zobaczę. Dziś piątek 13, to nie wychylam nosa z domu (żart) Grin

Obie wersje lubię, acz oczywiście w drugiej Keira trochę psuje, za to Pan Darcy Dreamer

telipinus
No widzisz, ja sobie czas poświęciłem na co innego (redakcyjne uzupełnienia), lecz za to dziś sobie obejrzę na DVD na nowym telewizorze Dreamer

A 4-ka...no wiesz...ach ta Pippa, tzn. Penelopa MrGreen
"Nie podoba się to nie słuchaj, a kłamać nie przeszkadzaj" K. Jeskow

Kami
Już jutro na ekrany polskich kin wejdzie Królewna Śnieżka i Łowca Smile2 Ktoś jeszcze czeka na ten film tak jak ja? Wink2 Charlize wygląda świetnie w każdym ujęciu wszystkich trailerów, a mroczna oprawa to zdecydowanie coś bardziej dla mnie, po tej katastrofie z ostatnią Królewną Śnieżką, w której macocha była piękniejsza od królewny, a końcówka była tańcem bollywood...

Przejdź do forum: