Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Co nowego w świecie filmu...
Don Killuminati
W tym oto miejscu wrzucajcie news'y filmowe. Jeśli słyszeliście o jakimś ciekawym wydarzeniu filmowym - piszcie tu. Słyszeliście o nadchodzącej intrygującej produkcji - tu. Słyszeliście pogłoski na temat jakiegoś nowego filmu i nie wiecie czy są prawdziwe - też tu. Czyli ogólnie wszystko, co tyczy się nowości filmowych.
Pantala Naga Pampa

Eggz Eye
Seann William Scott i Gretchen Mol zagrają główne role w dramacie "Trainwreck" - ekranizacji wspomnień Jeffa Nicholsa. Obraz według własnego scenariusza wyreżyseruje Tod Harrison Williams.

Seann William Scott wcieli się w postać wychodzącego z nałogu alkoholika starającego się na nowo ułożyć swoje życie.

Prace na planie rozpoczną się już w przyszłym miesiącu w Nowym Jorku.

Źródło: www.filmweb.pl
img48.imageshack.us/img48/3410/images2xb.jpg

HAKU
W kwietniu tego roku wychodzi Silent Hill The Movie, patrzac na screeny klimat bedzie jak w SH1 chociaz jakos za duzo ludzi tam jest ;p Trajler fajny, screeny fajne ale zapewne z filmu wyjdzie kupa...

Marilyn Manson ma krecic film o autorze "Alicji w krainie czarow" w ktorym zagra glowna role a co ciekawe o role w tym filmie stara sie Angelina Jolie ;p Film niskobudzetowy jak na produkcje USA ale Manson moze wymysli cos ciekawego.

Za niedlugo do kin wchodzi Widmo (The Shutter) "nowosc" z 2004, tajlandzki horror - hit kinowy, az dziw, ze do Polski dotarl juz teraz ;p Oczywiscie amerykance ktore nie potrafia sami wymyslic dobrego horroru juz zapowiedzieli swojego rimejka ;p

Zrodlo: tu i tam Pfft
wsi.edu.pl/~lacelpa/lying_sig.png

Don Killuminati
HAKU napisał:
Marilyn Manson ma krecic film o autorze "Alicji w krainie czarow" w ktorym zagra glowna role a co ciekawe o role w tym filmie stara sie Angelina Jolie ;p Film niskobudzetowy jak na produkcje USA ale Manson moze wymysli cos ciekawego.

Marilyn Manson rzeczywiście ma to kręcić, a Angelinę Jolie sam poprosił o udział, czy wystąpi jeszcze nie wiadomo. Tytuł: "Phantasmagora: The Visions Of Lewis Carroll". W filmie pojawi się modelka Lily Cole jako Alicja (ta z Krainy Czarów :) )
- Mogę dodać, że dziewczyny, które zagrają Tweedle Dee i Tweedle Dum to bliźniaczki, które będą uprawiać przed kamerą prawdziwy seks. Lubię realizować swoje marzenia - mówi Manson

źródło: film.onet.pl
Pantala Naga Pampa

krówka
Marylin Manson mógłby w roli Alicjii w krainie czasrów wystąpić Pfft

a do kin trafia ekranizacja kolejnej powieści Grocholi " Ja Wam pokaże" ... po obejrzeniu "nigdy w życiu" jak dla mnie zapowiada się picuś glancuś
www.bezkitu.com/bannery/bezkitu.gif

HAKU
---------- 15:11 05.02.2006 ----------

Zapomnialbym napisac ze w gazecie Kino Domowe jest teraz Akira, poprzednio bylo Ghost In The Shell, tez za 20zl, a wkrotce bedzie wydawana seria Ghost In The Shell Stand Alone Complex. Wydawane bedzie chyba co miesiac po 2 odcinki po 20zl.

---------- 21:02 06.02.2006 ----------

SPI Video wydalo pare fajnych filmow w cenach 12 i 6zl Grin Miedzy innymi Equilibrium i Pulp Fiction. No i ciagle szykuja nowe tytuly w dobrych cenach.

Hardcore
Haku podałbyś linka z tymi wydaniami dvd anime po 20zł. Ciekaw jestem czy są jakieś zapowiedzi kolejnych anime jak np. Hellsing czy Cowboy Bebop lub Vampire : Bloodlust.
Faust do Diabła - Chwilo Chwilo Trwaj

HAKU
---------- 23:09 06.02.2006 ----------

Linkiem zadnym konkretnym nie dysponuje, gazetke mozna dostac w kazdym kiosku (chyba Pfft). Jak na razie nie slyszalem nic zeby mieli wydawac cos innego no i do tego w takiej cenie :/ Jeszcze daleko do czasow kiedy beda w polsce wydawac tanie anime, ehhh Sad
Jak sie czegos dowiem to napisze.

---------- 14:00 09.02.2006 ----------

Jeszcze w tym roku maja zaczac krecic kolejnego Resident Evil. Tytul bedzie "Resident Evil: Extinction"... moim zdaniem kolejna kaszanka - wymuszona Silent Hillem ;p

---------- 22:15 10.02.2006
----------

Buahahahahaha w Polsce maja teraz wydawac oryginalne dvd z "Happy Tree Friends" wyjdzie 5 plyt po 28zl Grin

mertruve
Za niedługo w kinach pojawi się kolejna ekranizacja na podstawie gry komputerowej znanej z konsol:
DOA - Dead or Alive. Recenzja pojawi się w AZPfft

mertruve
DOA okazało się kaszaną jakich mało, wolę nawet recki nie pisaćSweet
Osobiście czekam na Piłę 3:)

AleX Under
Nowości ze świata parodii - David Zucker zamiast "Superhero!" zajmie się... Strasznym Filmem 5. Obowiązek reżyserii "Superhero!" zostaje przerzucony na scenarzystę, Craiga Mazina. W obu filmach ma wystąpić Leslie Nielsen. Natomiast duet Jason Friedberg / Aaron Seltzer szykują "Epic Movie", parodię kina fantasy. No cóż, specjalnego talentu to oni nie mają, "Szkalkną po Łapkach" i "Straszny Film" są fajne, ale "Komedia Romantyczna" to ponoć niesamowity gniot...

Robert Rodriguez i Quentin Tarantino kończą już prace nad swoim "Grind House". Premiera nowego filmu Davida Lyncha, "Inland Empire", w którym grają m. in. Leon Niemczyk, Wojciech Majchrzak i Karolina Gruszka, a także mnóstwo aktorów francuskich i amerykańskich coraz bliżej. Film został już pokazany na festiwalu w Wenecji - fani Lyncha są zachwyceni. Osobiście czekam na wszystkie filmy, które wymieniłem :)

W planach są również filmy "Piątek, trzynastego XI", "Freddy kontra Jason 2", "Sin City 2 & 3", "Piła IV", "Shrek 3 i 4", zaś w wypożyczalniach nowy film Uwe Bolla - Bloodrayne. Uwe Boll planuje jeszcze kilka innych ekranizacji gier. Kto mu daje pieniądze? Wink2
"Nie pytaj się, co moderator może zrobić dla ciebie, tylko o to, co ty możesz zrobić dla moderatora".

AleX Under
Lorne Lanning wraz z ekipą Oddworld Inhabitants zabierają się za tworzenie filmu bazującego na pomyśle Oddworld: Abe's Oddysee. Akcja z fikcyjnej planety zostanie przeniesiona na Ziemię. Film ma być nagrywany techniką 3D. Przewidywana premiera w roku 2009.

W dalszym ciągu nie wiadomo, kto bedzie reżyserował "Superhero!". Imdb często zmienia na stronie filmu osobe reżysera z Zuckera na Mazina i odwrotnie. ciekawe, czy film w ogóle wyjdzie...

Polska premiera Inland Empire zostaje przesunięta z 27 kwietnia na październik. Nieoficjany powód prosty - kino Lyncha przeznaczone jest dla wąskiej liczby odbiorców - na pewno węższej, niż Piła IV. A to, że to pierwszy film kooperacji autora serialu uchodzącego za jednego z najlepszych, jaki się pojawił (Miasteczko Twin Peaks), i filmu okrzykniętego ponoć "thrillerem wszechczasów" (Zagubiona Autostrada), nie wspominając już o tym, że to ostatni film z Ś. P. Leonem Niemczykiem, nikogo nie obchodzi. Piła IV ważniejsza. Jak ja bym tych !@#$%*&^ strzelił...

Robert Rodriguez wkrótce zabierze się za film "Machete" opowiadający o losach postaci znanej z "Małych Agentów" i z jednego z fake trailerów w filmie Grind House. W role tytułowej postaci wcieli się Danny Trejo, który tą samą postać grał we spomnianych wcześniej "Małych Agentach" i "Grind House". "Machete" ukaże się tylko na DVD. Zamiarem Rodrigueza jest wydac film na DVD razem z "Grind House". Mam nadzieje, że reszta reżyserów fake trailerów "Grind House" - czyli Quentin Tarantino ("Pulp Fiction"Wink2 , Eli Roth ("Hostel"Wink2, Rob Zombie ("Dom 1000 trupów"Wink2 i Edgar Wright ("Wysyp żywych trupów"Wink2 pójdą w ślady Rodrigueza i również nakręcą pełnometrażowe filmy na podstawie swoich fake trailerów :)

A co do Uwe Bolla... Facet ukończył już film "Postal" (tak, tak, TA gra!!!). Na Imdb znalazłem ciekawy topic na temat tego filmu.... Jak ktos nie ma konta na IMDB to cytuje wypowiedź:

My friend does Modeling and Extra work in Vancouver, BC, i live in a suburb of Vancouver, so we got to talking about this and she told me she is in this movie, and i asked what she did, she didn't wanna tell me but then she did, She stands next to a mascot, what kind of mascot, A GIANT PENIS, yeah thats right, oh and she met Uwe, but she didn't think much of him. I dunno about you but most movies that have Giant Phalic symbols hardly ever do well.

No po prostu no comments ;P Co o tym sądzicie?
Edytowane przez AleX Under dnia 24.04.2007 19:23
"Nie pytaj się, co moderator może zrobić dla ciebie, tylko o to, co ty możesz zrobić dla moderatora".

Azaziz
A co do Uwe Bolla

:o zakała :evil2:

Inland Empire

Lynch to Lynch - baaaardzo waskie grono odbiorców, ale z reguły rewelacyjne kino

Lorne Lanning wraz z ekipą Oddworld Inhabitants zabierają się za tworzenie filmu bazującego na pomyśle Oddworld: Abe's Oddysee

Jeżeli to będzie wyglądało jak przerywniki filmowe albo jak teledysk z Abe'm to może być bardzo atrakcyjnie wizulanie i napewno bardzo zabawne
www.marienburg.pl

pawcio
Widzę, że troszkę ten dział zaniedbany... Ale to co, już ja się postaram żeby tu się coś działo :) A dziać się może, bo jak patrzę na kilka poprzednich postów, to widzę ludzi z b. dobrym gustem (D. Lynch - jeden z dwóch moich ulubionych reżyserów). No i 'już' za tydzień mamy premierę jego Inland Empire, czekam bardzo na nią, ponoć najlepszy jego film (czytaj najmniej zrozumiały Pfft)
A wczoraj do kin wszedł 'Death Proof' Quentina Tarantino - pozwolę sobie zaraz założyć temat dla tego filmu Wink2
Na sierpień jakichś porywających tytułów nie ma raczej w premierach. Ja raczej nadrobię zaległości (Shrek Trzeci - może już wszystkie dzieci poszły i będzie można spokojnie w kinie obejrzeć Wink2 i Inland Empire). Chociaż z tego co wchodzi interesuje mnie 'Czarna Dalia', ze względu na klimat, bo film ponoć słaby :/ i 'Evan Wszechmogący' - coś jakby kontynuacja 'Bruce'a Wszechmogącego' (IMO bardzo przereklamowanego). Ale mam dziwne przeczucie, że Evan będzie lepszy :)

Madzius888
Premierę Shreka 3- przynajmniej w moim mieście-zaplanowali bardzo rozsądnie, także bez rezerwacji poszłam 3 dni po premierze i bez tłoku dostałam bilety. Uważam, że to może nie najfajniesza, ale naprawdę dopracowana część z tym charakterystycznym humorem SuperBad
Gram w: Law&Order
Ostatnio ukończyłam: The Dream Machine

mertruve
Evan gorszy:) Zarobił bardzo mało i Bruce był lepszy. Shrek mocno przereklamowany i się srogo zawiodłem. Za mało parodii, za dużo moralizatorskiego ględzenia którego pełno w amerykańskich filmach. No i osioł już jakby nie ten.
W kinach same megahity teraz w lipcu-sierpniu polecałbym nowego Pottera ze względu na doskonałe ujęcia Idziaka - polskiego operatora. Równie mocno zachęcałbym na Szklaną Pułapkę 4 - dla koneserów i amatorów Bruce'a Willisa. Dla ambitniejszy będzie lepsze Mr. Brook z Kevinem Costnerem i dobrą rolą Demi Moore - nareszcie!
Za to polecam Transformers w Sierpniu dla tych, co nie chcą za dużo myśleć, a uwielbiają szybką akcję!
Dla znawców twórczości Finchera (siedem, podziemny krąg) polecam Zodiak. Jeden z jego najdłuższych filmów, mnóstwo wątków, coś na pograniczu dokumentu - czyli historia amerykańskiego mordercy, nigdy nie złapanego. Film oparty na faktach:)
A dla każdego - Przeczucie. Film z Sandrą Bullock, która zdominowała obraz, ale za to z jej świetną kreacją i doskonałą fabułą. Jest parę zgrzytów, ale warto iść!
Co do Inland Empire. Podobno ludzie się na tym nudzili na Festiwalu Filmowym. Śmiali się nerwowo i wychodzili z sali. Długi, przereklamowany i nudny. Nie oceniam, bo nie oglądałem i nie oglądnę. Lyncha to ja szanuję za Diunę - tylko i wyłącznie:)

AleX Under
Evan gorszy Zarobił bardzo mało i Bruce był lepszy.

Bruce lepszy? To Evana już nawet nie tknę...

Równie mocno zachęcałbym na Szklaną Pułapkę 4 - dla koneserów i amatorów Bruce'a Willisa.

Ja bym powiedział inaczej - dla fanów Willisa i wszystkich innych, którzy nie uważają za koneserów, dla których nie istnieje pojęcie "rozrywka filmowa" :) A więc jak dla mnie świetny film.

Co do Inland Empire. Podobno ludzie się na tym nudzili na Festiwalu Filmowym. Śmiali się nerwowo i wychodzili z sali. Długi, przereklamowany i nudny. Nie oceniam, bo nie oglądałem i nie oglądnę.

Tak być może istotnie było, ale tylko dla niektórych - inni byli filmem zachwyceni. Jak to u Lyncha. Z resztą średnia na FW 9,5 przy kilkuset ilości głosów i na IMDB 7,9 przy kilku tysięcy ilości głosów (czyli mniej więcej taka, co Mulholland Drive) nie bierze się z powietrza.

Lyncha to ja szanuję za Diunę - tylko i wyłącznie

Czyli odwrotnie od większości - Diuna uchodzi za jego najgorszy film wśród jego fanów, ale mnie tam się podobała :)

Madzius888
"Przeczucie"-obejrzałam pierwsze 30 min i myslałam że zlecę z nudów- straszny film i nie polecam!
Gram w: Law&Order
Ostatnio ukończyłam: The Dream Machine

mertruve
Madzius to zależy jak do Przeczucia podejdziesz:) Istotnie na początku wydaje się być nudny i bezsensowny, ale właśnie fabuła jest jego mocną stroną. Po prostu lubię takie klimaty - niewiadoma... wszechogarniająca niewiadoma.
Evan na trailerze wygląda dobrze, ale patrząc na BoxOffice to go odrzucono, co jest dziwne, bo Ameryka niczego nie odrzuca. A skoro się w Ameryce nie podobała głupkowata komedia, to znaczy, ze nie jest aż tak dobraWink2 Z drugiej strony można obejrzeć skoro nic innego nie ma się do roboty - ja osobiście mam inne priorytety:)
Wiem, że psioczą na Diunę, ale co poradzę, że to jeden z jego najlepszych filmów? Zrobił porządny film z porządną obsadą i genialnym Stingiem. Do książki daleko, ale to jego wizja i jest ona dobra, szanuję jąWink2

Kami
Mówcie co chcecie, ale ostatnio w kinach (choć co prawda zszedł już z ekranu) najgorszym filmem był Tropiciel. Gorszego chyba naprawdę nie widziałam (a oglądałam nawet całą Szamankę Bosz ). Idiotyczny od połowy pierwszej sceny do końca. W kinie zatrzymywała mnie tylko niezdrowa ciekawość i nadzieja, że będzie lepiej... nie było.

Przejdź do forum: