Zobacz temat

Adventure Zone - Przygodówki od A do Z » Help! Jak to przejść, jak uruchomić? » Help - Tytuły od A do F
Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
[bug] The Book of Unwritten Tales 2
agusia16
Witam serdecznie Yeah

Mam prośbę do osób, osoby, która gra w ową grę. Otóż jestem w trzecim rozdziale i staram się przywrócić elektryczność, ale choćbym nie wiem jak się starała, moje koło po umieszczeniu go w odpowiednim miejscu, nie sprawia, że prąd zostaje włączony. W akcie desperacji spojrzałam na solucję wideo i moje koło wygląda nieco inaczej niż koło osoby, która przechodzi ową grę w tej solucji. Myślę, że ma jakiś koszmarny błąd. Może ktoś z Was posiada zapis z tego miejsca, tuż po uruchomieniu elektryczności, ale ewentualnie nieco dalej. Znalazłam w necie save, ale jest on dużo dalej i z tego co widziałam, ominie mnie mnóstwo gry. Jeśli ktoś ma takowego save, proszę o kontakt. Pozdrawiam Pfft2
Edytowane przez Kami dnia 06.04.2015 22:52

wredny
Chętnie bym pomógł ale nie mam pojęcia gdzie gra przechowuje zapisane stany gry w wersji steam mam zainstalowany 64 bitowy WINDOWS 7

agusia16
Dzięki wredny za chęć pomocy, ale wczoraj już udało mi się zdobyć odpowiedniego save. Nie mniej jednak zdarzają się inne, dziwne błędy w tej grze Confused Temat można zamknąć.

Kami
wredny - na przyszłość

Jeśli stany zapisu nie są w
Steam > steamapps > common > katalog gry
to prawdopodobnie znajdziesz je pod
User > Moje dokumenty > katalog gry

Smile2

agusia16 - czyli gra zbugowana nawet teraz po wydaniu całości? Marnie Confused

agusia16
Nie wiem jak inne Kami, ale mnie się trafiła właśnie taka z niespodziankami, a szkoda, bo gra się bardzo przyjemnie Wink2

Przejdź do forum: