Zobacz temat

Adventure Zone - Przygodówki od A do Z » Help! Jak to przejść, jak uruchomić? » Help - Tytuły od A do F
Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
[ROZWIĄZANY] Ankh: Serce Ozyrysa - crash w II rozdziale
rzepek2pl
Witam. Jestem nowym użytkownikiem tego forum, więc nie jestem pewien, czy umieściłem temat w dobrym miejscu. Pozwólcie, że wyjaśnię mój problem:
Gram sobie w Ankh: Serce Ozyrysa. Doszedłem do początku II rozdziału, zszedłem w dół po pnączach. Przechodzę w prawo, nachodzę na dużą skałę, słychać dźwięk uderzenia skały... i to jest ten moment, kiedy grę mi zawiesza. Zajrzałem do loga i oto, co znalazłem:

(Error)<Pina::TaskManager::enterMainLoop> Task: LocationManagermsg: Pina::ObjectManager<class Pina::AudioTag>::get (Line 151): There is no object named '' Function Call Stack: --> Pina::ObjectManager<class Pina::AudioTag>::get --> Pina::AudioManager:PfftlayAudioTag --> Pina::AreaTrigger::test --> Pina::Trigger::tick --> Pina::TaskManager::enterMainLoop --> Pina::Application::run --> Pina:PfftointNClickApplication::run. Stack Trace: --> Pina::TaskManager::enterMainLoop --> Pina::Application::run --> Pina:PfftointNClickApplication::run

Nie rozumiem tego tekstu, nie znalazłem w plikach gry niczego, co by to przypominało. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam!

EDIT: Problem rozwiązany. Wystarczyło uruchomić grę w zgodności z Windows XP SP3 i/lub w trybie administratora. Jeśli ktoś trafi na ten sam problem, ma rozwiązanie tutaj.

Przejdź do forum: