Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Nowe produkcje Artifex Mundi
Rrouge
Hej, graliście w nowe produkcje Artifex Mundi 9 Clues The Ward i Grim Legends 2 The Song of The Dark Swan? mi się bardzo podobają 2 część 9 Clues jest dużo lepsza od pierwszej ale w przypadku Grim Legends to jakoś wolałem pierwszą część.
"Marz tak jakbyś miał żyć wiecznie, żyj tak jakbyś dziś miał umrzeć"

Kami
Pierwsze 9 Clues było bardzo średnie i chciałam zarzucić serię, ale jak dużo lepsza... a co jest lepsze? Wink2

Rrouge
Cóż styl i grafika jest taki sam ponieważ taki styl ma Tap it Games ale czułem tam nawet atmosferę, zostajemy tam wezwani do szpitala psychiatrycznego znajdującego się na ponurej wyspie, już na wstępie przez okno wypada lekarz który oczywiście ginie na miejscu, później okazuje się że wszystko jest związane z starą sprawą pożaru, musimy odnaleźć mordercę niż on dorwie nas a coraz to kolejne osoby giną.Mi bardzo podoba się taka fabuła i naprawdę można się wczuć. Wyspa z szpitalem psychiatrycznym jest strasznie podobna do tej z filmu Wyspa Tajemnic i też jest parę nawiązujących do filmu elementów, również morderca ma podobną rekawicą z szponami jak Freddy Krueger z Koszmaru z Ulicy Wiązów.Ja uwielbiam osobiście takie klimaty dlatego gra mi się spodobała, jest ciekawsza niż 1 część , lepsza atmosfera no i w przeciwieństwie do 1 części to tutaj naprawdę nie spodziewałem się osoby która była odpowiedzialna za zabójstwa, chociaż to nie była wina tylko tej osoby tylko ktoś nad nią......zresztą nie będę zdradzał fabuły, w każdym razie nie jest to najlepsza gra ale na pewno jest lepsza od pierwszej części ma lepszą atmosferę, fabułę i klimat. http://www.chip.pl/blogi/dama-gier/2014/09/9-clues-2-the-ward-recenzja-gry-pc <tu możesz zobaczyć recenzję jak i parę screenów i gameplay.
"Marz tak jakbyś miał żyć wiecznie, żyj tak jakbyś dziś miał umrzeć"

Przejdź do forum: