Zobacz temat

Adventure Zone - Przygodówki od A do Z » Help! Jak to przejść, jak uruchomić? » Help - Tytuły od T do Z
Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
The Vanishing of Ethan Carter
Toddziak
Przeszedł już ktoś?

Spoiler :: Pokaż

Mam taki problem - zaczęłam grać od razu po premierze, kiedy nie było jeszcze patcha. I tak się złożyło, że spadłam z górnej części miasteczka do dolnej, co całkiem zaburzyło mi kolejność zwiedzenia. Później jednak łaziłam wszędzie, gdzie się da i wydaje mi się, że powinien być już koniec gry, ale nie ma. Nie wiem, co mam teraz zrobić. Znalazłam zwłoki matki, kolesia w grobowcu, gościa bez nóg, kolesia, co zabił się nożyczkami. Przeszłam labirynt w kopalni, otwarłam magiczne wrota i uwolniłam macki. Złapałam astronautę, odkryłam namiot w lesie i rozwiązałam zagadkę domu z teleportującymi drzwiami. Aha, no i na samym początku gry rozwiązałam zagadkę z pułapkami. Nie mam już pomysłu, gdzie mogę iść, ani co zrobić. Help?
Czy coś trzeba zrobić z tą dziwną aparaturą w domku na dole wioski po lewej? Można tam obrócić pokrętło, by coś zamknąć lub otworzyć.

Kami
Ja przeszłam całość Smile2 Też grałam bez pierwszego patcha i też spadłam na dół. Wink2

Ten od nożyczek to ojciec Wink2

Zrobiłaś prawie wszystko, powinnaś iść na koniec:

To pokrętło to cały klucz. Smile2 Jak je przekręcisz, to zmniejszysz siłę uwalniania wody i wtedy będziesz mogła przejść po wystających kamieniach przy jednym ze zwężeń na drugą stronę brzegu. Potem już idź dalej i powinnaś sobie poradzić.

Toddziak
Ale ja głupia jestem Bubu

Poszłam za tę szopę i próbowałam się wspinać po tych zawalonych schodach. W ogóle nie zauważyłam tych schodków na wodzie Bosz

DziękI! :)

Kami
No bez przesady. Wink2 Łatwo to było przeoczyć.

Przejdź do forum: