Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Adventure Zone 62 - zawartość
mendosa
Szczerze mówiąc : to tylko wymiana
poglądów, nie żadna wojna. Sądzę, że nie miałoby to sensu : musimy siebie nawzajem szanować, poważnych stron i for poświęconych grom przygodowym, jest tylko kilka. Krytyka się przydaje. Ale skoro mam inne zdanie, niż Elum, to postanowiłem je ujawnić.
Dobra dość żartów : Elum-->Już jesteś trupem, Strażnik Texasu już do Ciebie jedzie :twisted: .

Elum
Yoda napisał:
Nie od tego jesteś na forum.

A od czego, jeśli można wiedzieć? 8)

qbrex napisał:
Wojna. AZ vs. Przygodoskop.

Chyba raczej przygodowki.pl vs Przygodoskop Wink2

mendosa napisał:
Strażnik Texasu już do Ciebie jedzie :twisted:

Przyjedzie przed 21? Mam nadzieję, że nie. Chciałbym przed śmiercią obejżeć jeszcze dzisiejszy odcinek "Na Wspólnej" Sad

drozda
Yoda napisał:
Nie od tego jesteś na forum. :evil: Ale dzięki. Nauczę się na własnych błędach przynajmniej. :)

Niestety Yoda tutaj się mylisz - nie ma lepszej krytyki niż ta od konkurencji, więc Elum jakby "z założenia" jest tu osoba wytykającą nasze błędy :)
Elum napisał:
Eeech, poddaje się. Nie chce mi się analizować w ten sposób całej recenzji...

A ja i tak podziękuję za wyrażenie Twojej opinii na jej (recenzji) temat. Jak to określił trafnie mendosa "Krytyka się przydaje".

No i jeszcze wątek tej "wojny"... Oczywiście możemy ją zrobić (głosuję za śnieżkami!), tylko komu się chce, ja jestem na to za leniwy Pfft
A skoro poruszony został temat "przygodowki.pl vs Przygodoskop" to dodam słowo od siebie. Na wspomnianym forum byłem jakiś czas temu, zareklamowałem konkurs BSa i zacząłem przeglądać posty. No i to był właściwie koniec zainteresowania tym forum. Jakiś czas temu z ciekawości wpadłem tam znowu i muszę przyznać, że nadal wpadam czasami tylko po to aby sprawdzić czy kNOT nie podjął nowego tematu :)
Hmm... jestem gdzieś tam :browar

mendosa
Elum napisał:
Przyjedzie przed 21? Mam nadzieję, że nie. Chciałbym przed śmiercią obejżeć jeszcze dzisiejszy odcinek "Na Wspólnej"

Oj, zapomniałem o "Na Durnej"! Już odwołałem Szaka...ten... Strażnika!
drozda napisał:
A skoro poruszony został temat "przygodowki.pl vs Przygodoskop"

Po zarejestrowaniu się i przedstawieniu się (dwa posty), przejrzałem część owego forum. Bardziej przypomina jakąś dziuplę warezową, niż forum przygodowe, ale skoro udziela się tam kNOT, to może jeszcze zajrzę, bo poza tym - niewarto IM very, very HO.

Elum
drozda napisał:
Niestety Yoda tutaj się mylisz - nie ma lepszej krytyki niż ta od konkurencji, więc Elum jakby "z założenia" jest tu osoba wytykającą nasze błędy :)

Bo ja po prostu liczę na to, że wy będziecie robić to samo u nas Wink2

drozda napisał:
A skoro poruszony został temat "przygodowki.pl vs Przygodoskop" to dodam słowo od siebie. Na wspomnianym forum byłem jakiś czas temu, zareklamowałem konkurs BSa i zacząłem przeglądać posty. No i to był właściwie koniec zainteresowania tym forum.

Ja w sumie też bym tam nie zagladał, ale jako że ostatnio miałem wyjątkowo dobry humor, poza tym kNOT (nie chciałem, żeby czuł się samotny Wink2), poza tym to oni zaczęli się nas czepiać parę miesięcy temu 8)

Ale tak generalnie to cieszę się, że mamy na ten temat podobne zdanie. Bo ja naprawdę nie miałbym nic przeciwko (wręcz przeciwnie Wink2) nawet 50 polskojęzycznym boardom o przygodówkach. Ale takie wybryki jak przygodowki.pl trudno nazwać boardem o przygodówkach. Bardziej, jak to określił trafnie mendosa, dziuplą warezową z domieszką blogaskowych szkolno-sercowych problemów dorastającej młodzieży (choć oni tam podobno w większości pełnoletni są... ja pier**lę, trzymajcie mnie bogowie od takich ludzi jak najdalej).

drozda
Elum napisał:
Bo ja po prostu liczę na to, że wy będziecie robić to samo u nas Wink2

Spokojnie, przyjdzie i na to pora Wink2 Najpierw jednak musimy wyczyścić własne podwórko. Dzięki temu wytrącimy Wam główny argument pt. "Czepiasz się drzazgi a nie widzisz belki u siebie" czy jakoś tak Wink2
Hmm... jestem gdzieś tam :browar

Eggz Eye
No postaram się na przyszły czas pisać lepiej. Jestem jeszcze taki młody. :wink: Elum chyba mnie jeszcze lubisz?? Lol Napisałem, że uczę się na własnych błędach i myślę, że to jest właśnie dobre. 8)
img48.imageshack.us/img48/3410/images2xb.jpg

Przejdź do forum: