Zobacz temat

Adventure Zone - Przygodówki od A do Z » Help! Jak to przejść, jak uruchomić? » Help - Tytuły od M do S
Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Sinking Island.
BrookeLogan24
Mam problem otóż jestem przy odpowiedzi na pytanie: Co zawierał sejf W.Jonesa?? Czy za kradzież odpowiedzialny jest Nolent??
Mam wszystkie dowody rzeczowe potrzebne,ale nie mam Oświadczenia Sonni,że to ona ukradła rzeczy z sejsu i nie mam też oświadczeniua Billego potwierdzające jej słowa i nie mogę ich o to zapytać,bo wyczerpałam już wszystkie tematy.
Pomocy!!

grandelezier
Cześć, ostatnio kończyłem tę grę i zauważyłem, że nie jest tak liniowa jak się zdaje. Miałem wrażenie, że w zależności od odbytych rozmów, odnalezionych przedmiotów i rozwiązanych zagadek (hm, chyba jest tylko jedna...) dowody i oświadczenia różnią się od tych, które podawane są w solucjach.

Z problemem, o którym piszesz nie miałem styczności. Po rozmowie z Nolentem, Sonią i Billy'm miałem wszystkie potrzebne oświadczenia. Myślę, że musisz przestudiować solucję do momentu, w którym jesteś i sprawdzić, czy wszystko co możliwe było do osiągnięcia udało Ci się zrobić. Troszkę to popsuje zabawę, ale cóż, inaczej się tego nie popchnie dalej :)

Kami
Temat przeniesiony do działu Help.

Przejdź do forum: