Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
1954 Alcatraz spolszczenie??
BrookeLogan24
A spolszczenie do 1954 Alcatraz??
Znalazłam jedno na chomikuj,ale żeby je wypakować potrzeba hasła,a za to hasło trzeba zapłacić.

Przemo
Domyślam się, że to jakiś blef. Gra miała swoją premierę w wersji angielskiej niedawno, a gdyby miało powstać jakieś spolszczenie (nawet nieoficjalne), to na pewno byłoby o tym słychać.

Trzeba poczekać na ruch ze strony polskich dystrybutorów. Jeżeli nie cdp.pl, to może mils.pl pokusi się. Wydali ostatnio The Night of the Rabbit od Daedalica. Niedługo z kolei pojawi się polska wersja Memorii.
Edytowane przez Przemo dnia 29.03.2014 20:31

monia75
ten koleś z chomika to frajer, za hasło do niby spolszczenia trzeba zapłacić. dla mnie to oszust, który wszystkie nieprzychylne komentarze kasuje- to posty następnych frajerów do tego spolszczenia:
Bludsplenkaa napisano 3.04.2014 20:21
zgłoś do usunięcia
super spolszczenie

AndroidAPKAndroidAPK napisano 1.04.2014 16:03
zgłoś do usunięcia
Ze spolszczeniem wszystko ok, polecam :)

asiunia0312asiunia0312 napisano 4.02.2014 21:47
zgłoś do usunięcia
wszystko ok, polecam
wszystkie niepozytywne komentarze zostały usunięte :)
a to następne zapytanie na jednej ze stron
Derviin zapytał(a) 2014-02-04 15:27:00:
Czy wie ktoś skąd można pobrać spolszczenie do 1954 Alcatraz ?
i odpowiesz :)
Awartis opowiedział(a) 2014-02-04 19:42:44:
Jest na chomiku Spolszczenia4You, ja ściągnąłem właśnie stamtąd, łap linka:
[LINK]
następny frajer :), dziwi mnie tylko fakt, że nikt nie myśli, ściągnął to mógł hasło podać :):):):):)

Przemo
Słuchajcie.

Jeżeli gra nie została przetłumaczona przez dystrybutora i wydana w sklepach to jedynym miejscem gdzie można by znaleźć nieoficjalne tłumaczenie jest grajpopolsku.pl, ironsquad.pl lub bdip.pl.

Kilka lokalizacji do starszych tytułów znajdziecie tutaj: scummpl.grajpopolsku.pl. Ewentualnie tu.

Szukanie spolszczeń poza powyżej wymienionymi stronami nie ma sensu. W większości przypadków jeżeli coś znajdziecie, to osoba wstawiająca ma na celu oszukanie Was, wyłudzenie pieniędzy lub zainfekowanie Waszego komputera jakimś świństwem.
Edytowane przez Przemo dnia 06.04.2014 07:45

Przejdź do forum: