Zobacz temat

Adventure Zone - Przygodówki od A do Z » Help! Jak to przejść, jak uruchomić? » Help - Tytuły od T do Z
Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
The Raven ep.1 - problem z dostaniem kuli od doktora
Yardash
Witam,
mam problem z przejściem pierwszego odcinka gry The Raven. Jestem już na jachcie płynącym do Egiptu, dotarłem do momentu, w którym Legrand poprosił o wyśledzenie, jak otruto posterunkowego (to już zrobiłem) oraz o przyniesienie od doktora kuli, którą zastrzelono baronową. I tutaj pojawia się problem - według wszystkich solucji doktor powinien oddać mi tą kulę w trakcie rozmowy z nim, po czym wyprosić mnie z gabinetu i pójść spać. Tymczasem w mojej grze: rozmowa była, doktorek mnie wyprosił i sobie poszedł... ale żadnej kuli mi nie dał! Nie mogę się bez niej ruszyć dalej. Co mam zrobić? Ma ktoś może jakiegoś save'a z tego momentu w grze?

Kami
Kula jest w torebce dowodowej w inwentarzu. Na pewno jej nie masz? Wink2

Yardash
Nie, jedyne co mam w inwentarzu to portfel, kilka kamyków i szczypce do lodu.

Kami
Rozmawiałeś najpierw z Legrande?

Niestety to bug w grze i można tylko cofnąć się do wcześniejszego zapisu. Zacznij od rozmowy z doktorem.

Yardash
Tak właśnie podejrzewałem, że to jakiś bug, ale miałem cichą nadzieję, że da się to jakoś obejść bez ponownego przechodzenia sporego kawałka gry. No nic, trudno. Dzięki za wyjaśnienie :)

Edit 17.02.2014 20:36:
Dotarłem do ciekawej i dość ważnej informacji na temat tego buga. Prawdopodobnie NIE WYSTĘPUJE on w pełnej, samodzielnej wersji gry, jedynie w wersji gazetowej (m.in. z CD-Action, którą wersję właśnie mam ja). Jakim cudem miałoby to tak działać - nie wiem, ale musi być prawda, bo jeszcze jedna osoba poza mną potwierdziła ten nietypowy problem.
Edytowane przez Kami dnia 19.02.2014 16:04

Przejdź do forum: